Kdo je Pavel Ježík?

Featured Image

Dnešní (14.1.2021) zpráva mě zase zarmoutila. Nejsem občanem Přerova. Jen občas projíždím.

Cesta po dálnici z Ostravy trvá do Přerova 40 minut. Průjezd Přerovem, podle situace 20-40 minut. Co já vím, čeká Přerov na vyřešení dopravní situace už přes 30 let.

A proto se ptám, kdo je Pavel Ježík.

Je několik variant, které zpráva z dnešního dne nabízí.

Varianta 1: Pavel Ježík je uvědomělý občan. Který vidí dále než my všichni ostatní a ví co je pro občany Přerova a pro výstavbu dálnice dobré a nejlepší. Pavel Ježík je génius.

Varianta 2: Pavel Ježík je postavička a figurka na běžnému občanu neznámé šachovnici. Dedukcí lze získat domněnku, že Pavel Ježík je prostitut, který své jméno vyměnil za peníze. Paradoxně za peníze, které neexistují, nejsou.

V rozpočtu je třeba ušetřit, a tak je nenápadně podpořena organizace, která zamezí výdajům :-).

Varianta 3: Státní správa, Ředitelství silnic a dálnic a jejich dobře placení zaměstnanci, právníci a externí poradci jsou úúúúplní kokoti. Dobře placení z našich daní! Neví neumějí ale moc chtějí postavit dálniční obchvat okolo Přerova. Jenže!!! Furt jim do toho někdo camrá. Camrá, a to tak, že soudní aparát prostě nemůže rozhodnout jinak. Ostatně je přetížený a kdyby jinak rozhodl, všechna ta odvolání, až do samé Bruseli……. Ne, to ne soudce přece rozhoduje o něčem jiném a jinak. Je nezávislý a spravedlivý. Neznáme obsah spisu.

Možná, kdyby Přerovská radnice provedla nějaká hluková a emisní měření, možná by se nasbíralo na argumenty proti. Emisní měření na Velké Dlážce? Čas průjezdu Přerovem?

Chcete to?

Občané Přerova, chcete to?

Je potřeba to na radnici říct. A nebo to nezávisle zaplatit. Tak, jako to, jistě, ze svého, platí pan Ježík.

Tož tak. Vylil jsem si srdce.

Panu Ježíkovi přeju, aby musel denně jezdit za prací z Čekyně do Horních Moštěnic. Ráno v sedm tam a okolo páté zase zpět. I když to zpět je jednodušší. Jo a nebo odpoledne z Olomouce.

Taky mu přeju, aby jeho vnoučata bydlela na Přerovské ulici Velká Dlážka.

Ekologii zdar!


31.01.2021 KiX


Související články:


12345 (104x známkováno, průměr: 2,16 z 5)
12 758x přečteno
D-FENS © 2017