Odsouzení covidových rebelů

Featured Image

Internetem obíhá stále více videí s neadekvátními zákroky policie vůči občanům, kteří si venku odmítají nasadit respirátor a celoživotně vdechovat blahodárné, plastové nanočástice. Ó Hrůzo, někteří zločinci se dokonce odmítli před orgány identifikovat! V reportáži Hlídky tvrdě zasáhly proti ženě s dítětem, skončila na zemi, jsem si všiml jednoho fenoménu, který mě negativně překvapil a donutil k zamyšlení.

Ve výše zmíněné reportáži je totiž následující anketa:

Byl podle vás zákrok v pořádku?

ANO: 3989 hlasů

NE: 8885 hlasů

31% hlasujících schvaluje surový a bezohledný zásah policistů!

Počet účastníků ankety není až zas tak nízký a je docela pravděpodobné, že přibližně odráží reálnou situaci v celé naší společnosti.

Dejme tomu, že 5% občanů jsou lidé s tzv. černou nitkou, tedy od přírody zlí, sadističtí, atd. Když trochu nadsadím, pak dalších 5% mohou být lidé, kterým současný stav vyhovuje nebo z něj přímo profitují a fanatičtí Zmetkové Covidovi. Kdo však tvoří těch zbývajících cca 20% našich uvědomělých spoluobčanů?

Oběti mediální masáže

Vědci odhalili další účinky coronaviru. Umírají i mladší ročníky. Nemocnice a mražáky jsou plné. Opatření jsou pouze dočasná. Vláda a její represivní složky jsou tu od toho, aby s tou pandémií skoncovaly. Pokud se to ještě nepovedlo, mohou za to neukáznění jedinci. Zalezte do svých zaprděných bytečků a vyčkejte, jednou bude líp!

Transformace myšlení

Určitě znáte ve svém okolí alespoň jednoho člověka, který patří ke 20% uvědomělých spoluobčanů. Domnívám se, že je povinností každého z nás, opatrně přimět tyto lidi alespoň k malému zamyšlení. Žádné hádky, emoce stranou, a to nejen proto, že se mnohdy jedná o naše blízké, přátele, … Takže, jak na to?

„Ten nezodpovědný sobec nastoupil do autobusu bez ochrany! Slyšela jsem jeho sípavý dech i když se usadil až 3 řady za mnou. Celou dobu jsem se třásla strachy! Musel nakazit i chudáka řidiče v první linii!“

Nezodpovědný, sobecký člověk je v tomto kontextu ten, který ví nebo tuší, že je infekčně nemocný (má příznaky) a přitom se vyskytuje na veřejnosti, ačkoli to není nezbytně nutné. A to s ochranou nebo bez ní. Toto platilo i před dobou Covidovou. Zodpovědný člověk si nasadí respirátor nebo polomasku při setkání s lidmi, patřícími do potenciálně ohrožené skupiny, např. v domovech důchodců, nemocnicích, … Tito lidé se však na veřejnosti prakticky nevyskytují.

Komunistické heslo, které se nedávno začalo všeobecně používat, „Já chráním Tebe, Ty chráníš mě!“, je demagogie. Na veřejnosti, by měl každý chránit především sebe sama. Pokud má někdo permanentní strach z Covidu, jsou na trhu kvalitní polomasky (případně celé masky) s téměř 100% ochranou. Proč by si měl např. člověk s protilátkami (po prodělání Covidu nebo po očkování), kvůli ostatním lidem, doživotně na veřejnosti upevňovat k obličeji stěží propustný, plastový artefakt a ohrožovat tak svoje zdraví? Pokud to někdo chce z nejrůznějších důvodů nosit, nic proti tomu, ale pouze na základě dobrovolnosti a nikoliv povinnosti.

„Covidu se bojíme, ale ten Blatný ví co dělá, ten to má všechno spočítaný.“ řekli mi u piva dva starší pánové někdy koncem léta, když režim na chvíli rozvolnil.

Klasická ukázka přesunutí zodpovědnosti za svoje zdraví na někoho jiného. V tomto případě to byl stát, zosobněný mouřenínem Blatným. Absence zdravého selského rozumu. Pěkné, osvětlující video je zde.

„Zásah strážníků proti ženě s dítětem byl oprávněný. Neměla náhubek, byla na orgány drzá, odmítla se legitimovat a – nedej Bůh, možná konzumovala alkohol. Porušila zákon, tak dostala, co jí po právu patří!“

Tady se jedná o více problémů:

1. Společenská nebezpečnost – máme se té ženy bát?

Jak už bylo uvedeno výše, každý je zodpovědný za svoje zdraví. V tomto případě se navíc incident odehrál venku, kde je pravděpodobnost nákazy téměř nulová, zástavba, nezástavba.

2. Byla na orgány drzá a odmítla se legitimovat!

Zasloužila by metál za statečnost. Ale ruku na srdce, jako žena s dítětem si pravděpodobně vůbec nepřipustila, že by ji někdo ze strážců Covidového pořádku mohl fyzicky napadnout. Komando akčních hrdinů Hamač21, však na nějakou nepsanou morálku zhusta sere. Docela by mě zajímalo, co by se odehrálo, kdyby se z paní vyklubala Romka s malým cikánětem. Vím ale bezpečně, že pokud by akční komando někde v dáli zavětřilo její tlupu, pak by k žádnému hrdinnému poskakování několika ozbrojených opic na jedné bezbranné ženě, určitě nedošlo.

3. Šla na pivo a ještě ke všemu s malým dítětem!

Do háje, copak už všichni zapomněli na otevřené zahrádky u restaurací, kde se to hemžilo klábosícími rodiči a bezstarostně si hrajícími dětmi? Nikdo se nad nimi nepohoršoval – tedy pokud pahranti netropili bordel :).

4. Zásah byl oprávněný, porušila zákon!

Politici se záhy po začátku pandemie chopili příležitosti století, ukojit svoje základní potřeby – touhu po moci a po majetku. Potřeby politiků si s potřebami viru navzájem nekonkurují, dokonce se dá konstatovat, že mezi nimi vznikla vzájemná symbióza – čím více nebezpečných mutací viru, tím lépe pro politiky, nadnárodní řízení a většinu korporátů. Empiricky je jasné, že to, co politici ve spolupráci odbornými fachidioty předvedli, je nejen neúčinné, ale vysoce kontraproduktivní. Zločinem je naopak takováto nařízení a zákony dodržovat. Inu, z pomazaných hlav psychopatů nemůže vzejít nic dobrého.

5. Dostala, co jí po právu patří!

Toto konstatování je, na základě výše uvedených informací, čistokrevná zlomyslnost.

„Já to všechno beru, ale přesto se Covidu bojím.“

Tento názor mají většinou lidé, kteří si z nejrůznějších důvodů nevěří. Aby se takový člověk zklidnil, navrhněte mu, ať nosí polomasku s vysoce účinným filtrem, pravidelně užívá osvědčené vitamíny a minerály a preventivně si sežene alespoň jeden z léků. Postupným (od jednoduchého ke složitějšímu) cvičením, sportem, otužováním a vzděláváním nabývat fyzické a duševní zdatnosti. Ve výsledku začít znovu žít, polomasku odložit jako památku na dobu Covidovou, nepoužité léčivo vrátit do lékárny a rozšířit masy Covidových rebelů. Jak říká MUDr. Vojáček, lidé by měli postupně přejít z role oběti do role tvůrce. Někteří však musí dopadnout až na samé dno, aby to pochopili.

Zeptal jsem se svého kolegy, proč jako jediný z nás v práci nosí náhubek, když už jsme všichni Covid v druhé vlně prodělali a to včetně něj, jeho rodiny i rodičů: „Respirátor nosím z několika důvodů: abych ochránil sebe i svoje okolí, vyskytly se další nebezpečné mutace, reinfekce a začíná to napadat i mladé lidi.“

Nošení náhubku jsem mu nerozmlouval, pouze jsem jej upozornil na pár skutečností – snížený přístup životodárného kyslíku; pelichání náhubku (mění ho 1x za 2 dny); nás chránit nemusí (my jej taky nechráníme); reinfekcí eviduje SZÚ od loňského března do konce letošního února cca 1400, což je k celkovému počtu osob s prodělaným Covidem naprosto mizivé; až tady budou nové mutace, pak se přece teprve podle toho zařídím. Jak to dopadlo? Kolega je stále v roli oběti. Mám za to, že u většiny lidí pochopení a realizace vyžadují čas, některým to nedojde nikdy.

Víte, že / знаете ли вы, что:

* Brzlík je hlavním orgánem pro diferenciaci a funkční dozrávání T-lymfocytů. T-lymfocyty tvoří základ získané buněčné imunity, při níž potírají např. buňky napadené viry. Velikost brzlíku závisí na věku. Největší váhy dosahuje kolem 10. roku věku a poté se pomalu vytrácí díky zvyšující se hladině pohlavních hormonů. To by mohlo vysvětlovat, proč jsou děti proti SARS-CoV-2 odolné.

Inosin pranobex (Isoprinosine) je syntetický lék proti virovým onemocněním. Funguje jako stimulátor imunitního systému, podobně jako hormony produkované v brzlíku. Popírače léků proti Covidu to staví do opačné role, než jsou zvyklí – měli by dokázat, proč lék Isoprinosine podle nich nemá účinek na zmírnění nebo vyléčení coronavirového onemocnění.

* Lidé s vousy by neměli nosit respirátor, protože jim pak podfukuje? Mouřenínovi to však neříkejte nebo nám v rámci nouzového stavu nařídí 3x týdně oholit i zádel. A to přesto, že už ji má nemalý počet občanů díky Covidovým restrikcím holou.

* Současná pandemie z kosmické perspektivy.

 


V Kocourkově 28.3.2021 Terbo


Související články:


12345 (151x známkováno, průměr: 1,75 z 5)
11 295x přečteno
D-FENS © 2017