Covid-19 – prevence, léky a domácí léčba

Featured Image

Cílem článku je alespoň dílčím způsobem přispět k informovanosti a motivaci občanů k tomu, aby vzali život do svých rukou. Nikdo to za nás neudělá …

Prevence

Arest, hygiena, respirátore a tydlety rouške, masky a polomasky s filtry, IPCHO (individuální protichemický oblek) a podobné sračky.

Základní způsob prevence metodou izolování se od zákeřného viru. Dlouhodobě neaplikovatelné. Přesto si vláda tento způsob boje s virem vybrala jako jediný možný, dokud nás všechny neopíchají toudletou zázračnou vaksínou.

Jsou ovšem země, které se na rozdíl od nás, účinně brání přenosu viru tak nějak lidštěji. Japonci v praxi potvrzují názor Milana Calábka Proč se profesor Flegr mýlí a jeho výpočty jsou chybné ? (od R čísla ke K faktoru).

Pokud je pravdou, že bezpříznakoví jedinci nešíří koronavirus, pak je nošení roušek opravdovou fraškou. Navíc by to znamenalo, že se nákaza šíří jinak, než jak je nám předhazováno.

Zvýšení imunity aneb zdravý životní styl

Strava a doplňky stravy

Fenomenální účinek vitamínu D (hormon) již vešel obecně ve známost. S několika měsíčním zpožděním se dokonce objevila jakási chabá zmínka na vládním Covid portálu. Upozorňuji, že doporučené denní dávky jsou v případě vitamínu D většinou naprosto nedostatečné – pěkně vysvětluje Dr. Bukovský zde. Vitamín D3 se tvoří dopadem UVB záření na pokožku. Samotné UVB záření virus ničí. Složka UVB záření se ve slunečním svitu začne projevovat, až se Slunce objeví 47° nad horizontem, což u nás vychází cca v polovině dubna. Ze statistických dat vyplývá, že UVB záření ovlivňuje výskyt virových onemocnění.

KVERCETIN a BROMELAIN v poměru 4 : 1. Nikoliv však samotný kvercetin nebo bromelain! Tohoto času u nás beznadějně vykoupeno.

Výše uvedené látky berte spíše jako významný příklad, objevují se stále nové a nové poznatky. Podle mého názoru většina nových „objevů“ potvrzuje, že když budeme Vitamíny, kovy a jiné prvky doplňovat systematicky a komplexně, pak se nemusí nic extra zkoumat. Nemyslím tím pouze jíst doplňky stravy, ale hlavně zkvalitnit jídlo a pití. Je třeba mít na paměti, že covid nezpůsobuje obrovské problémy pouze přes sliznice dýchacích cest, ale také přes sliznice trávicího traktu.

Spánek

Rozhodující je tvorba melatoninu (spánkový hormon) při kvalitním spánku. Pozor na modré světlo! V krajním případě lze Melatonin koupit ve formě tablet.

Cvičení, pohyb na čerstvém vzduchu.

Jistý úspěšný léčitel tvrdí, že strava je důležitá z 20% a dýchání z 80%. Tady jsou výborné zkušenosti s dýchacími metodami podle Wima Hofa. Velmi důležitá je kvalita vdechovaného vzduchu a to i z hlediska šíření coronaviru. Pokud pobýváte v uzavřených prostorech, tak častěji větrat. Ideálně se jim snažit vyhnout.

O tom, že to s námi vláda myslí v tomto směru opravdu upřímně, svědčí zákaz vycházení, provozu vleků atd.

Sauna a otužování

Teplota v sauně spolehlivě koronavirus zabije. A pokud se člověk dostatečně prohřeje, zabije to virus i přímo v jeho těle. Minimálně se tím účinně sníží případná virová nálož. Správně prováděné saunování navíc posiluje imunitu. Neznám ve svém okolí nikoho, kdo pravidelně navštěvuje saunu a měl s covidem problém.

Stav mysli

Psychika je velmi, ale opravdu velmi důležitý fenomén a má přímý vliv na imunitu. Nemálo lidí už umřelo nikoliv na covid-19, ale na osamění (často vlivem covidových opatření) a vystresování, které je uměle přiživováno senzacechtivými médii. Je žádoucí, nemít z covidu strach, ale zdravý respekt. Pěkný rozhovor na toto téma poskytl propagátor komplexní a psychosomatické medicíny MUDr. Hnízdil.

Zatím to vypadá, že se s koronavirem musíme naučit žít. Abychom mohli normálně fungovat, považuji mít dobrou imunitu za naprosto zásadní. Z toho plyne neustále na sobě „makat“, což je zatím bohužel pro mnoho lidí nepředstavitelné.

 

LÉČIVA

Isoprinosine

Tento účinný lék u nás začal už v první covidové vlně propagovat prof. Beran na základě vlastní zkušenosti. Inteligentní rozhovor s ním vyšel dokonce i na seznamu. Jak Isoprinosine funguje a jak se má používat naleznete zde. U nás je pouze na předpis. Buď vám jej předepíše na vlastní riziko doktor (lék u nás není pro léčbu virových onemocnění registrován) nebo si jej můžete pod jiným názvem objednat na e-shopu v Polsku. Podrobně zde od času 53:28. Avšak na stránce https://www.sukl.cz/sukl/prehled-hodnocenych-leciv-na-nemoc-covid-19 tento lék nenajdete! Jedná se totiž o politické rozhodnutí. Prof. Beran, který na rozdíl od státních úředníků, pracuje ku prospěchu společnosti, to nemá jednoduché. Jeho studie o účinnosti léčby covid-19 v domovech důchodců byla SÚKLem napadena pro formální porušení zákona. Vlastní data, vypovídající o obrovském úspěchu léčby, SÚKL nezajímá. O zdraví přeci v Kocourkově nejde. Nicméně, kdo si klikl na výše uvedený přehled hodnocených léčiv, byl asi jejich množstvím příjemně překvapen. Mezi ně mj. patří i u nás občas zmiňovaný

Ivermektin (antiparazitikum)

V některých zemích se s úspěchem dokonce používá plošně. Článek o jeho účinnosti najdete zde.

Antabus (disulfiram) spolu s glykonátem mědi.

Ale nikoli samotný antabus bez mědi.

Záměrně jsem uvedl pouze tři léčiva. Jedná se o desítky let odzkoušené léky, u nichž (na rozdíl od narychlo vytvořených vakcín) jsou známy kontraindikace a vedlejší účinky. Tímto zároveň říkám Pozor! Tyto léky mohou způsobit závažné vedlejší účinky! Nepoužívejte je bezhlavě! Léky by se měly nasazovat pouze v případě tzv. rizikových skupin, tj. u osob starších 65 let s dekompenzovanou cukrovkou, ischemickou chorobou srdeční a obezitou. U ostatních lidí pokud příznaky covidu přetrvávají delší dobu (více jak cca 1 týden). Preventivně doporučuje prof. Beran užívat isoprinosine u zdravotníků pracujících v první linii.

Kromě toho, existuje řada přírodních antivirotik, z nichž o KVERCETINU a BROMELAINU v poměru 4 : 1 jsem se zmínil výše. Léky nechci nikomu vnucovat a ani netvrdím, že jsou všespasitelné. Názor na ně si udělejte sami. Informace o nich čerpám z běžně dostupných zdrojů – viz. odkazy.

Homeopatika

Tady bych se pouštěl na tenký led, ale v některých kruzích panuje názor, že se přenos viru může uskutečňovat i na mentální úrovni.

Vakcinace

Osobně patřím mezi odmítače očkování proti covid-19 nejen z důvodu účinnosti a bezpečnosti narychlo vytvořených vakcín, ale hlavně proto, že za tím tuším nějakou globální levárnu. Tento názor opět nikomu nevnucuji, dokonce i přes výše uvedené si myslím, že některým lidem může vakcína opravdu pomoci. Takže těm, kteří mají důvěru v globální elity nebo to neřeší, doporučuji přečíst toto odborné stanovisko.

DOMÁCÍ LÉČBA

Všechno má ksindl občanskej jasně a stručně uvedeno zde, aneb kontaktujte svého lékaře. Pokud se mu vůbec dovoláte, tak jen proto, abyste se dozvěděli, že se to neléčí, maximálně něco na tu horečku a případně antibiotika na ten zánět průdušek, nedej bože na zápal plic.

Covid-19 mě zastihl někdy po prázdninách nepříliš připraveného. Na D vitamín jsem kašlal v naivní představě, že ho musím mít na konci léta dost ze Slunce. Nepatřím do rizikové skupiny, takže jsem o nějakých lécích neuvažoval. Do té doby jsem se pouze pokoušel jíst pestrou stravu pokud možno s přírodními antivirotiky (obsahující zejména draslík) a trochu sportovat. Projevené příznaky: horečka, zánět průdušek, částečná ztráta čichu; bolesti kloubů a hlavy nebyly. Horečku jsem si opravdu „užil“. Ráno 37°C, večer a v noci 38-39°C. Přes to, že mě horečka docela „složila“, zatnul jsem zuby a nechal jsem jí volný průběh. Potlačování horečky považuji pro jinak zdravého jedince za kontraproduktivní. Jsem astmatik a pravidelně vdechuji prášek s kortikoidy, takže zánět průdušek jsem zvládal relativně v pohodě. Sedmý den, jakoby ve mě někdo otočil vypínačem a ve vteřině se mi psychicky a fyzicky značně ulevilo. Okamžitě jsem si změřil teplotu – držela se pořád na cca 38°C. Od té doby jsem však kráčel světlým zítřkům vstříc. Po odeznění příznaků (kromě ztráty čichu) jsem se cítil lehce (asi tím, že jsem zhubl) a měl pocit, jako kdyby mě někdo zevnitř totálně vyčistil. Za pár týdnů později jsem absolvoval pravidelnou půlroční lékařskou kontrolu s měřením spirometrie. Poprvé po cca 15-ti letech docházky mi naměřili mírné, ale opravdu mírné zlepšení astmatu. Inu, nechci to zakřiknout, virus může být i přítel :-) …

 

ZÁVĚR

Občas slýchávám, že o tom viru se ještě ví málo a bůh ví, co nás ještě čeká. Já mám spíše dojem, že nám coronavirus nastavuje zrcadlo. Kolik se toho ještě neví o člověku a kolik toho nevíme o svém vlastním těle.

Ale víme, že covid-19 není mor. Preventivně si postupně zvyšujme imunitu. Selže-li imunita, máme dostupné léky a slunce. Nezaberou-li léky, je tady zdravotnictví. Pokud imunitu získáte proděláním covidu nebo vakcínou, nepřestávejme na sobě pracovat. Mohou přijít i horší věci. Zvýšena imunita je vždy výhodou.

Člověk by řekl, že musí existovat alespoň jediný společný cíl a tím je zdraví obyvatelstva. Člověk by řekl, že nám to zdraví z nebe nespadne a něco pro něj musíme udělat. Člověk by řekl, že nám v tom bude pomáhat naše státní správa, kterou si platíme. Člověk by řekl, že tonoucí se stébla chytá a vláda s mohutným aparátem státních úředníků v zádech vytyčí strategické cíle, využije coronakrize a rozjede podporu zdravého životního stylu, aby národ psychicky, fyzicky i duchovně pozvedla, ověří informace o nadějných léčivech, aby se mohli zadat klinické studie, bude probíhat celospolečenský dialog, odlišné názory nebudou dehonestovány a stovky možná i důležitějších věcí. Místo toho jsme svědky nesmyslných plošných restrikcí, které mají destruktivní efekt na zdraví občanů a na ekonomiku. Vládní informační portál v drtivé většině obsahuje pouze návody, jak tyto restrikce dodržovat.

Vláda se svým počínáním zasloužila o vznik obskurního fenoménu – koronacírkve. Její členové se vyznačují slepou důvěrou ve vládní nařízení. Otrocky se podřizují i největší kravině. Zodpovědnost za to, že se nenakazí, předali do rukou státu. Ze strachu nebo z fanatizmu udávají svoje spoluobčany. Nemálo z nich si pravděpodobně myslí, že lidé jsou hříšní a musí za to trpět. Těmto členům vládní represe přišly jako na zavolanou. Pro tyto lidi je jakékoliv světlo na konci tunelu nebezpečím a už dopředu vědí, že žádný lék na covid nikdy nebyl a nebude i kdybyste jim předložili tisíc důkazů.

V naší vládě a státní správě nepracují samí idioti nebo příslušníci ortodoxní větve Odmítačů léků Svědků Covidových, kteří by snad o léčebných účincích Isoprinosinu, o efektivní metodě zacílené ochrany zranitelných resp. rizikových skupin atd. nevěděli nebo nechtěli slyšet. Jediné vysvětlení, které mě napadá, je konspirační teorie o tom, že jsme se stali součástí jakéhosi nadnárodního řízení, jehož cílem je likvidace západních ekonomik a nástup čínské pandy.

Hloupost, neefektivita a destrukční vlivy vládních opatření jsou už tak do očí bijící, že to pravděpodobně ovlivní výsledky nastávajících voleb. Zde vidím velké nebezpečí, že se k moci dostanou obskurní strany jako jsou Piráti, TOP 09, STAN a mezi které dnes bohužel patří i ODS. Burešova vláda koronavirových odborníků by tak mohla být nahrazena Pirátskou vládou morovou.

Občas se mi vybaví scénka z Járy Cimrmana, kde sehraná dvojice policistů Ječný&Cígler koordinovaně rozhání dav lidí. Jeden křičí „Rozejděte se!“, druhý „Neshlukujte se!“.

Takže lidé, ve zdravém těle zdravý duch, používejte svůj vlastní rozum, na stát nespoléhejte, nebojte se a vězte, že i s tím covidem je občas prdel.

 


07.02.2021 Terbo

VAROVÁNÍ:

Autor ani vydavatel nenese zodpovědnost praktickou aplikaci výše uvedených informací. Vše konzultujte s vaším lékařem :-)

O autorovi:

Autor článku je státem naštvaný technik, bez lékařského vzdělání.

 

V Kocourkově 6.2.2021 Terbo


Související články:


12345 (139x známkováno, průměr: 2,04 z 5)
11 993x přečteno
D-FENS © 2017