Zachraňme si život očkováním!

Featured Image

K tomu, co se v současné době v Německu (a mimochodem celosvětově) děje, patří i vytváření kompletní infrastruktury pro hromadné očkování protikoronovou vakcínou. Dle všeho se v dohledné době můžeme těšit i na další vakcíny, které nám ‚zachrání život‘.. Tento mamutí projekt farmaceutického průmyslu a pseudofilantropů, jako je například Bill Gates, byl jenom v létě krátkodobě ohrožen klesajícím počtem infekcí. Ale jak je vidět, tuto vysoce ‚humánní‘ akci se přesto podařilo zachránit.

Druhá vlna koronaviru se úspěšně odvíjí všude v Evropě. V důsledku čehož konečně vzniká situace, kdy budou lidé dříve či později žebrat o očkování, jen aby mohli znovu normálně žít. Všude to probíhá obdobně:

  • trvalá gigantická ‚informační kampaň‘ ve všech hlavních sdělovacích prostředcích zaměřená na vznik a údržbu strachu u co největší části obyvatelstva

  • testování širokých, převážně nesymptomatických skupin – například těch, kteří byli na dovolené, nebo znají někoho, kdo byl na dovolené..

  • definice koronových semaforů s mezními hodnotami, získanými prostřednictvím PCR-testů, které nerozlišují mezi počtem pozitivně testovaných a počtem infikovaných nebo nemocných
  • masivní plošné rozšíření testovacích kapacit, které dříve či později umožní dosáhnout mezních hodnot

  • tudíž další ‚utahování otěží‘ – až po nový lockdown
  • nošení roušky, pobyt doma a zákaz pohybu i sportu snižují naši imunitu, což přispává k dalším chřipkovým symptomům ‚koronové infekce‘

Lockdown – jinak též soubor nápravných opatření – nás cíleně zasáhne všude tam, kde bychom mohli mít radost ze života: žádné kulturní akce, sport, žádné tanečky nebo rodinné oslavy, ani návštěvy restaurací. Mimo jiné to má i ten efekt, že lidé, kteří se spolu nesejdou, nedostanou příležitost probrat spolu politickou a koronovou situaci v zemi, a tudíž ani smysl/nesmysl všech omezovacích opatření…Nápravná opatření musí postihnout pokud možno nás všechny, musí bolet a jasně naznačovat, že úlevu celé společnosti přinese pouze očkování. Nejlépe drahými speciálními vakcínami od západoevropských nebo amerických firem, vyrobenými na zcela novém principu RNA nebo mRNA – na bázi změny genetického kódu – které nám vřele doporučuje WHO (World Health Organisation).

Evropské vlády investovaly miliardy, objednaly podíly ve farmaceutických společnostech, podepsaly předběžné smlouvy a objednávky těchto vakcín. Obvyklá testovací doba nejméně pěti-osmi let, která umožní zjistit možné dlouhodobé vedlejší účinky očkování, jako je např. rakovina nebo porušení imunity, v tomto případě zřejmě nehraje žádnou roli. Psychicky zdecimovaný, vyděšený a částečně uvězněný občan bude volat po svobodě a vykoupení.

Skepticismus a možná neochota nechat se očkovat bude jistě klesat – v důsledku dlouhodobého domácího vězení ve formě zákazu sociálních kontaktů, práce, sportu, cestování, kultury atd. Jak prohlásila německá kancléřka: ‚Pandemie skončí, až budeme mít očkování‘.

Takto lze chápat i aktuální dohodu německé vlády o jednotném postupu očkování proti koronaviru. Federální vláda zřídí ca 80 očkovacích center po celé zemi. Které skupiny populace a kdy se budou moci dát očkovat, bude regulováno celostátně. A protože vytoužená injekce bude zpočátku vzácná, začne jistě ‚boj o záchranu života‘. Přesto by měl i poslední občan dostat možnost, doplazit se k nejbližšímu očkovacímu centru.

Německá vláda slíbila, že bude uplatňovat doporučení Stálé komise pro očkování (Gavi) a bude s ní pilně konzultovat, které skupiny lidí budou obšťastněny jako první. Celou tuto komerční akci od vakcíny až po logistiku zaplatí samozřejmě daňový poplatník. Miliardové zisky z prodeje vakcín, jakož i následné využití patentů pro budoucí zisky, shrábnou farmaceutické společnosti – skuteční vítězové koronové krize, které za své státní zakázky vděčí mezinárodním lobbyistickým organizacím, jako je WHO, Gavi a jejich zástupcům nebo příznivcům ve všech vládách. Mimochodem: odpovědnost za možné/pravděpodobné vedlejší následky očkování neponesou farmaceutické firmy, ale stát – tedy my všichni.

 


29.11.2020 HS

 


Související články:


12345 (187x známkováno, průměr: 1,57 z 5)
11 094x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017