Heroický zápas našich spasitelů s virem aneb veselá hra s čísílky

Featured Image

S ohledem na to, že mám díru do prdele, umím zacházet s Excelem a prestižní renomovaný web D-FENS mi otiskl pár článků, tak jsem plně kvalifikován na posuzování virové problematiky z pohledu datové vědy stejně jako naši vládní odborníci.

Navíc jsem několikrát měl pohlavní styk s medičkou, když jsem ji šel povzbudit před zkouškami. Díky tomu umím pojmenovat latinsky pár svalů a kostí. Taky jsem viděl pár dílů Ordinace v růžové zahradě, proto se považuji za vysoce kvalifikovaného medicínského odborníka. Sice jsem nikdy neviděl pacienta, natož abych se ho pokusil léčit, ale to soudruh Prymula taky ne. Nuž tedy vězte o novém hluboce ontologickém vědeckém názoru odborníka, který vám předkládám. Pohlédněte a jásejte!

Jdi za světlem!

Prodchnut světlým duchem soudružské soutěživosti v číselném mičurinství, jal jsem se hledat zdroje čísel touže dosáhnout tajnosnubně se třpytící pravdy. S vědomím ponaučení že každý, kdo jedná zle, nenávidí světlo a nepřichází ke světlu, aby jeho skutky nebyly odhaleny, jsem přistoupil ke zdroji světla v temnotách nevědomosti a to ke svatým číslům na ministerstvu lásky a zdraví. Barevných světýlek tam naleznuv požehnaně přistoupil jsem v bázni ke stažení CSV souboru. V hlubokém očekávání jsem otevřel zdroj pravdy a zřel. Na čísla a jejich interpretaci jsem použil optimální model nabízený moderní datovou vědou na bázi srozumitelně racionálně aprobovaných číselně koncipovaných argumentů, ve zkratce SRAČKA.

Po krátké konzultaci s nejlíbeznějším soudruhem elfem Bobem Kartousem jsem byl ujištěn, že čísla produkovaná ministerstvem lásky a zdraví nemohou být dezinformace, že se na ně lze naprosto a bez pochyb spolehnout. Pln jistoty v pravdu těchto dat a jejich naprostou objektivnost jsem se rozhodl podrobit zkoumání sakrální předmět ze všech nejsvatější oblévaný vlnami lásky našeho prostého lidu – roušku.

Roušky a čísílka

Nejsem tak duchaplný a vzdělaný idol žen a dívek jako tuhle soudruh Kulveit z Volského Brodu, proto jsem si zvolil jednoduchou nekomplikovanou tabulku se třemi sloupci. V prvním je datum, pochopitelně podle gregoriánského kalendáře nikoliv podle juliánského, který je používán ruskou pravoslavnou církví, a víte, jak je ruský vliv zákeřný. V druhém sloupci je prosté číslo přírůstkový počet nakažených a poslední sloupec kumulativní počet nakažených. Co mne tak trochu udivilo, že první civilní výjimečný stav, ehm pardon nouzový stav, pořád se mi to plete, byl vyhlášen 12. 3. 2020. Na toto datum tabulka uvádí denní přírůstek 22 lidí a dosud celkem 117 případů. Jo, čtete dobře, ty čísla byla vážně taková. JIPky byly už tehdy narvané, sice nedocházel kyslík v nemocnicích, ale zato jsme byli „best in covid“. Protože žádný kovid prakticky nebyl, tak to vláda vyřešila. Ech, trochu se mi to asi pomotalo, nemělo to být tak, že díky skvělým a včasným opatřením se nic nestalo? Pamatujete si na povinné roušky v autě? Sice mi čertík našeptává, že když se nic neděje, tak je úplně jedno, co děláte proti tomu, aby se to nedělo, protože se to prostě neděje. Jako třeba opatření proti tomu, aby voda tekla nahoru. Vidíte snad, že by nahoru tekla? Ne? Tak to je moje zásluha! Prostě Best in water.

Asi jim to bylo trošinku trapné, lid tehdy ještě nebyl dostatečně ideově na výši a čísílka byla taková umrněná, prostě nuda bez potenciálu něco z ní vykřesat. Proto nouzový stav odpískali a k datu 17. 5. 2020 byl ukončen. Pokud vás zajímá, jak se tehdy formovala lockdownová koalice, můžete se podívat na 43 schůzi Sněmovny.

V měsících květen až srpen nouzový stav nebyl a nebylo žádné omezení. To se pochopitelně vládě nemohlo zamlouvat. Vir nikde, co tak jako budeme řešit, že? Celou dobu běžela masírka na plný výkon, ale vláda nás uklidňovala ústy křišťálově čestného premiéra, že žádná další plošná opatření nebudou a bohatě bude postačovat, když si do mobilu stáhnete e-roušku. Heslem dne byla Chytrá karanténa. Měla obrovský úspěch nebo si snad něco pamatuji špatně? Tehdy jsme si také mysleli, že zakazovat stýkat se s rodinou je opravdu projevem psychopatických šílenců. Jak jsme jen tehdy mohli být tak lehkomyslní, že?

Graf 1: Počet pozitivně testovaných (podle Zdramini nakažených) ukazuje součty za měsíce

Pohled na výše uvedený graf mne naplnil kontrarevolučními myšlenkami, protože se nic zásadního nedělo až do 1. 9. 2020. Počet nakažených byl k 31. 8. 2020 od začátku celkem 24 642 lidí. Navíc metodika počítá jako nový případ i již pozitivně testované lidi, tedy mám pozitivní test dnes, zítra a pozítří, tak jsou to tři případy, byť jde o jednoho jedince. Tj. těch 24 642 nutně nemusí znamenat počet jedinců. Tedy reálný počet jedinců musí být výrazně nižší. Tu zasáhla vláda na naši ochranu a zavedla povinnost nosit roušky.

Roušky chrání – nikoho a před ničím

Takže zavedly se roušky a ejhle, výsledek se rychle dostavil – za měsíc povinného nošení roušek se počet pozitivních zvedl na 70 782, tedy skoro třikrát proti celému předchozímu období. Abych užil veselou pozitivní nedezinformační rétoriku našich pravdomluvných médií, jedná se o rekordní počet pozitivně testovaných. Dokonce se počty nových případů už začaly počítat na vyšší stovky a za týden poté na nižší tisíce. Jako důsledek nošení roušek začala nákaza kovidem prudce růst. Prostě nastala exploze lokálních rekordů – tu rekordní sobota, tuhle rekordní středa oproti pondělí v předchozím měsíci minulého týdne a tak dále. Nu, co mohli poslanci dělat, než krom ustavení komise, vyhlásit nouzový stav známý všelék na veškeré neduhy světa. Celý lid se semknul a žádal své milované zástupce o spuštění tohoto prostředku. Společně to zvládneme! Ať žijí naši vůdcové! Náš lid je v tomto ohledu dokonalý, miluje koho je potřeba a jásá, kdykoliv vláda vyhlásí semknutí. Je to jako reflexy u psů pana Pavlova. Jen lidi jsou trochu složitější a tak jim místo zeleného světla pouštíme slova. V tomto kontextu výrok o tom, že rozvolnění v létě 2020 byla chyba, dostává poněkud zlověstný smysl, že?

V tomto monumentálním boji za zvuku fanfár sestoupil z křišťálového trůnu ve slonovinové věži náš milovaný Zachránce a vyhlásil nesmiřitelný boj s virem. Jen virus asi nečetl noviny, či nesledoval Čau lidi nebo ho navedl Kalousek, ale nic si z toho boje nedělal. Naštěstí naše vláda má mocné spojence v uvědomělých soudruzích lékařích, kteří hned přispěchali vládě na pomoc. Možná lehce namítnete, že taktika vyděsit a pak prodat rádoby řešení, je stará známá finta šmejdů. Ale to rozhodně nemůžeme aplikovat na tento případ, protože lékaři jsou sice možná v lehkém pokušení ze značně vyšších sazeb za kovidové pacienty, ale přece jsou to naprosto ideální lidé, doslova Mirkové Dušínové jeden vedle druhého. Ti naprosto nejčestnější sedí ve vedení nemocnic, které se rozhodně neobsazuje podle stranického klíče či momentálního seskupení mocenských klik, ale naprosto bezpochyby podle schopností. Jako je třeba schopnost poslouchat stranický karabáč, či vždy vyhovět čemukoliv a tak podobně. Takže jsou to lidé jistě schopní.

Spása na obzoru – nouzový stav vyhlášen!

Z výše uvedených důvodů vláda vyhlásila 30. 9. 2020 nouzový stav. Výsledek se velmi rychle dostavil a vláda slavila úspěch v bitvě s kovidem. Bratři a sestry, tuhle bitvu jsme vyhráli! Počet nakažených vzrostl na pěkných 264 338 pozitivně testovaných za jeden měsíc. Takže se jednalo o prakticky šestinásobný růst pozitivních testů u lidí. Vyhlašovaly se karantény, bojovali jsme v nemocnicích, dusili se v rouškách, co nám síly stačily. Byla to heroická doba, její výdobytky můžeme dnes obdivovat v plné nahotě třeba faktem, že zdravotní pojišťovny vyčerpaly své rezervy ve výši 64 miliard korun. Prostě jednoduše řečeno miliardy na nefunkční testy, miliardy na vakcinaci, která za chvíli nebude účinná, protože máme mutace. Člověk, který bude potřebovat bypass, má smůlu, nebudou prachy. Dovolil bych si zcela neotřele navrhnout spontánní demonstraci na podporu vlády jako poděkování za náš nový a šťastnější život. Proč nejásáte? Proč nejste šťastní? Ach vy malověrní, nedržíte prst na tepu doby!

Náš lid ovládaje kritické myšlení vtloukané do něj ve školách ve spolupráci s nezištnými soudruhy z neziskovek v rámci inkluze zcela správně vyhodnotil situaci a pojal plnou důvěru k předním odborníkům jako je soudruh Flégr Nejvyšší zmrdisimus. Je odborníkem přes kočičí hovínka, ale když hlásá, co je potřeba, byl povýšen na samotný trůn největšího odborníka a znalce všehomíra. Přes jeho neutuchající snahu o osvětu jsme však v ideové výchově našeho lidu trochu zaspali a museli jsme mu s lítostí povolit Vánoce. Sice stále platil nouzový stav a zmrdisimus blekotal něco o všeobecném umírání, ale byly otevřeny obchody a pár dalších věcí. Výsledek téhle nekontrolovatelné hrůzy se brzy dostavil. Došlo k poklesu čísel! To vláda nemohla nechat jen tak, a proto rázně přitvrdila. V lednu roku 2021 už byl přírůstek uspokojivý a vláda mohla se svými opatřeními slavit, dosáhla lednového rekordu. Dokonce lze říct, že meziroční nárůst v rámci měsíce ledna byl absolutně nevyčíslitelný, protože nulou dělit nelze, že? Ale zato v půlce března jsme na 56 násobném rekordu a to vše díky trvání nouzového stavu.

Graf 2: Prudký nárůst pozitivně testovaných po té, co vláda přitvrdila

 

Z výše uvedených dat naprosto zřejmě vyplývá, že nošení roušek a vyhlášení nouzového stavu způsobuje explozivně rekordní nárůst počtů pozitivně testovaných. O tom, že testy jsou naprosto spolehlivé a jejich výsledky zaručeně přesné, se lze dočíst například zde. Považuji za nezpochybnitelné, že můj model je naprosto pravdivý a podložený. Proto žádám, aby byl vyhozen z práce každý, kdo to rozporuje nebo byl alespoň cenzurován tak, jak se to dělá v případě, že je proti kovidovému třeštění. Vlastně promiňte, cenzura je nástroj totalitních zemí, my liberálně demokratické státy svobodu slova neomezujeme, my jen omezujeme prostor dosahu lhářů. Hádejte, kteří soudruzi ryzích charakterů rozhodují o tom, kdo je a kdo není lhář?

Nikdo si není jist životem, zasedá parlament!

Poněkud udiven a rozkolísán touto ideodiverzní faktologií jsem se s důvěrou jal zkoumat denní přírůstky kolem dat, kdy se měl prodlužovat nouzový stav. Začal jsem tím na jaře. Hlasování o prodloužení nouzového stavu proběhlo ke dni 9. 4. 2020. Vir zcela plně pochopil pojem společenské odpovědnosti a od 31. 3. 2020 došlo ke značnému skokovému nárůstu počtu pozitivně testovaných, jak ukazuje graf.

Graf 3: Nárůst pozitivních testů před hlasováním o prodloužení nouzového stavu a po něm

 

Zvláštní, že? Udiven tímto faktem jsem se rozhodl zkoumat dále. Vzal jsem si další nouzový stav, který byl vyhlášen k 30. 9. 2020. Hlasováno o jeho prodloužení bylo dne 30. 10. 2020 a zase to stejné! Markantní je to také kolem hlasování dne 20. 11. 2020, kde se virus poté zastrašen prodlouženým nouzovým stavem stáhl do sedminásobného poklesu. 19. 11. 2020 je počet 6 470, ale už dva dny po hlasování 22. 11. 2020 jen suchých 1 509. Stále více a více udiven jsem se upnul k hlasování o Vánocích. Graf ukazuje denní přírůstky pozitivních testů. Dokonce lokální rekord v den hlasování! Ten virus je ale zodpovědný, co? Ten nešvejkuje jako vy.

 

Graf 4: Lokální výkmit hodnot okolo hlasování o prodloužení nouzového stavu a pokles po něm

 

Pln úžasu jsem se jal zkoumat další data, třeba k onomu slavnému hlasování ke dni 11. 2. 2021 a představte si, co se nestalo? Tomu nebude věřit, ale v den hlasování byl počet opět lokálním výkmitem a to 9 017 proti 2 451 ze dne 7. 2. 2021, tedy čtyři dny před tím. Neuvěřitelné, že?

Sláva Pandemickému zákonu!

No a co teprve den, kdy se přijímal nesmírně potřebný Pandemický zákon? Bylo to dne 26. 2. 2021, dovolím si uvést přehled, jak kdo hlasoval. Tento týden měl virus naprosto neuvěřitelnou výkonost ode dne 21. 2. 2021, kdy se zmohl jen na umrněných 4 068 za den, náhle poskočil na 11 404 druhý den, a pak vytrvale držel neuvěřitelně vysoké počty do 26. 2. 2021, kdy dosáhl 14 775. Pak světe div se, nastal pokles na polovinu. Nebyl ten virus na fotbale?

Protože neoblomně a neochvějně věřím naší milované vládě, tak je jasné, že hlasování poslanců o nouzovém stavu či s ním svázaných norem má jasné zdravotní dopady. Z toho s neúprosnou logikou vyplývá, že hlasování zvyšuje počet nakažených. To čísla ukazují jasně. Podle mého modelu v roce 2023 bude pozitivních 280 miliónů obyvatel ČR! Koukejte se do té doby namnožit! Proto bych zakázal hlasovat, i kdyby to zachránilo byť jediný život! Nebo lidské životy nejsou důležité? Proto v souladu s vědeckými poznatky předních odborníků vláda bude vše řídit bez hlasování Sněmovny, neboť omezení hlasování vede ke snížení počtu nakažených. Tak nějak přemýšlím, proč si nikdo ve Sněmovně nepoložil tuhle otázku? Proč zabíjí lidi hlasováním? Chraňte naše životy a nehlasujte!

Ústřední tiskový orgán strany tuhle psal, že ministár zdravotnictví Jan Blatný bude požadovat prodloužení nouzového stavu i po 28. březnu. Můžu zkusit hádat, co se stane? Uvědomte si, že na základě takto chatrných domněnek a lysenkovštinou vládních odborníků prošel Sněmovnou Pandemický zákon. Pandemický zákon je právní norma nacistického typu mající fíkovým listem nutnosti odůvodnění opatření zakrýt hanbu tyranie. Z tohoto pohledu byla zcela legální diktatura proletariátu, protože měla to nejlepší odůvodnění včetně všech vědeckých autorit v táboře míru a generální tajemník strany s ní taky souhlasil. Nebo se vám zdá normální a v pořádku, že jedna osoba na základě hromady keců nazvaných odůvodnění může zcela legálně suspendovat lidská nebo ústavní práva?

Rouškomrdi, vzdejte to!

Teď to řeknu prostě – rouškomrdi, vzdejte to! Nemáte na své straně nic krom lží a teroru. Tuhle už dokonce i bývalý šéf Pfizeru prohlašuje o očkování nehezké věci, byť soudruzi jednohlasně vyjadřují své pobouření. Na základě dat se mi bezpochyby podařilo prokázat, že metody krocení viru prosazované vládou vedou pouze ke zhoršování situace. A to jsem ani nebyl kreativní jako tvůrci PES. A tak se ptám, jak dlouho ještě budeš zneužívat, vládo, naši trpělivost?

 


21.03.2021 Josef Vohnout


Související články:


12345 (209x známkováno, průměr: 1,52 z 5)
14 795x přečteno
D-FENS © 2017