To je ale náhoda, Andy.

Featured Image

Kolikrát si řeknete v nějaké souvislosti, to je ale náhoda. V tomto článku se podíváme, co je to skutečná náhoda.

Jak by se vám líbilo, kdybyste někde v letadle slyšeli něco jako „hello this is Andrej Babiš,  captain of this flight?“ Mladej Andy má pilotní průkaz. Lépe řečeno, má CPL, licenci obchodního pilota. CPL nemá v ČR nijak moc lidí. Je to takovej papír, kterej má chlápek, kterej seděl úplně vpředu v tom letadle, co jste s ním letěli do Egypta. Abyste dostali CPL, musíte mít PPL, tedy minimálně 200 hodin na malém letadle, jako je třeba Zlín Z-142 nebo Cessna 152, z toho 100 hodin jako velitel letadla, a navrch ještě asi 15 hodin v letadle v rámci PIC a 5 hodin na letadle s komplexními systémy. To znamená, že musel projít vstupní prohlídkou, a lze si těžko představit, že by si při tom všem nikdo nevšiml, že je schizofrenik. Ale OK, může se stát, že si toho nevšimli nebo že se duševní porucha rozvinula poté, což by byla dobrá náhoda, ale není to nemožné, vzpomeňme si na pilota Lubitze, co zkoušel airbusem provrtat Alpy.

Mladej Andy lítal u Travel Service, jehož majitel Šimáně má dlouhodobě dobré vztahy se starším Andym, to je ale samozřejmě náhoda. Starý Andy je úžasně spravedlivý a jakoukoli protekci by jistě nepřipustil.

Nicméně Andyho v roce 2015 musela policie odvézt z dálnice, protože zastavil a prohlašoval, že je George Clooney a že má v autě bombu. Podle Andyho sdělení se ho policie na nic dalšího neptala, hodila ho na zem, nasadili mu pouta a odvezli ho do blázince v Havlíčkově Brodě. Mělo se to stát u Průhonic, ale odvezli ho do Havlbrodu, to je asi jako kdybyste si zlomil ruku v Praze a odvezli vás do špitálu v Táboře, prostě náhoda. Službu měla ten náhodou den lékařka Protopopová, jak uvedl její manžel. Následně nechal starý Andy převézt mladého Andyho do Národního ústavu duševního zdraví v Klecanech, kde taky na malý úvazek slouží stejná Protopopová. To je ale náhoda.

V zemi, kde zneužití psychiatrie státní mocí není ani dnes skoro 30 let po hadráku žádné tabu a kdy se v blázinci může ocitnout zcela zdravý člověk natotata to celé nepůsobí vůbec přesvědčivě, ale dejme tomu, že je to všechno náhoda. Určitě také je náhoda, že se Andyho juniora psychická nemoc projevila zrovna v době, kdy se rozbíhalo vyšetřování Čapího hnízda. Zde udělal Andy st. tu chybu, že své děti do celé kauzy je sám namočil a v jedné ze svých verzí o jeho vlastnictví je zmínil, čimž je vystavil zájmu policie. Dejme tomu, že je to náhoda, protože jinak bych si musel myslet, že jim to má znemožnit účastnit se trestního řízení a samozřejmě také vypovídat.

Rovněž Babišova dcera je psychicky nemocná. To je ale neobyčejná náhoda. Zvláště za té okolnosti, že výskyt psychických onemocnění v populaci není nijak častý a tady se sejdou hned dvě najednou. Ale vraťme se k Andymu jun.

Protože mladej Andy nebyl oukej, musel se o něj postarat manžel lékařky Protopopov. To je ale náhoda, normálně by člověk najal nějakého zdravotníka nebo lékaře, a ne člověka, co předtím provozoval cyklovrakoviště.

Cyklista Protopovov se o nemocného Andyho stará, podle svých slov, jako o vlastního bratra. To je dojemné. Protopopov je zaměstnancem Agrofertu, který Babiš ale vůbec neovládá, protože veškerou kontrolu převzal svěřenský fond, takže ho asi zaměstnali náhodou.

Pan Protopovov se nedávno vydal s Andym na prázdniny na Krym na prázdniny. Prý chytat ryby. Náhodou si vyberou Krym, místo, které je mimo jakoukoli evropskou jurisdikci. Krym je významné rejdiště tajných služeb, těžko věřit, že si obou rybářů nevšimli a nijak toho nevyužili, snad jim k tomu pomohla náhoda, protože jinak by měli na Bábu skvělou páku.

Lékařka Protopopová následně pracovala na ministerstvu financí a ministerstvu zdravotnictví. Asi v sobě náhodou objevila nějakou skrytou dovednost nebo se ukázalo, že je na obou ministerstvech je mnoho psychicky nemocných lidí a potřebují pomoc psychiatra. Také úspěšně kandidovala na zastupitelku za ANO, což je také zajímavá náhoda, a tohoto mandátu se nedávno vzdala.

Kdo tomuhle všemu věří, to musí být hotovej blázen. Tohle je horší než východoněmecká kriminálka, to se nedá vymyslet, to se musí prostě nechat běžet a čekat na další den, co zase přinese za absurditu.

Tiskovka. Stojí tam fízl a říká, že se zas tak moc neděje, že vlastně ani mladýho Andyho vyslechnout ani moc nechtěli a že stejně věděli, kde je. Vedle něj stojí nějakej strejda ze státního zastupitelství a říká, že mu nemožnost vyslechnout mladýho Bábu velmi komplikuje práci. Mohli by aspoň lhát stejně. Nebo náhoda.

Je zajímavé, že tahle úžasná shoda náhod nikoho pořádně nezajímá, všichni řeší jen to, jestli je mladej Bába cvok a že by měl starej Bába odstoupit. Proč se nikdo nezajímá o ty systémové věci, jako třeba proč mladýho Bábu najdou novináři a ne policie, nebo co pohledává Protopovová na ministerstvech a proč nějaký cyklistický pololegál jede se synem předsedy vlády jen tak na Krym?

Uškodí tohle všechno Babišovi? Osobně myslím, že ne. Nechápu, jak by mohlo. Taky by mu to mohlo pomoct a vůbec bych se nedivil. Jeho mediální klika to prodá tak, že Bureš pro své psychicky nemocné děti chtěl udělat to nejlepší a odklidil je, aby ke ušetřil zájmu médií a policie, a bezohlední novináři je vyčuchali a natočili skrytou kamerou. Vidláci a babičky budou plakat dojetím, a nebude to tak docela nepochopitelná reakce. Následující text jsme dostali ke zveřejnění jako článek, čemuž jsem se rozhodl nevyhovět pro malý rozsah, ale musím přiznat, že to má něco do sebe.

Začátek citace:

Předně chci říci, že je nejvyšší čas, nakopat všem pražákům do jednoho, kromě dětí a nepohyblivých osob nad 18 let, do prdele. Té první, zanedbatelně malé skupině, za to, že se sice permanentně dovolávají na Václaváku demokracie, ale demokratické výsledky voleb uznávají pouze tehdy, pokud zvítězí ten jejich kandidát. Té druhé, cca milionové skupině, pak za to, že mlčí nebo se téměř nebrání vůči demagogii té první skupiny. O to, že je premiér trestně stíhán, tady zjevně vůbec nejde. Zeman totiž trestně stíhán není a stejná skupina křiklounů proti němu vyřvává také. Situace je tak napjatá, že bych se vůbec nedivil, kdyby se někde na obzoru objevila nějaká forma občanské války „po česku“.Stačí, když někdo první vystřelí, tak jako v Jugoslávii nebo na Majdanu.

Ale zpátky k tomu, proč musím příště volit ANO. Jako dřívější volič ODS a párkrát na střídačku i ČSD (bohužel, musím si před sebou odplivnout) jsem původně totiž chtěl volit SPD. Teď se určitě pár lidí zeptá, proč ten blbeček chce volit Okamuru. No to je jednoduché – jde o z nouze ctnost. Všude totiž poslouchám, co pro nás všechny strany dobrého udělají. Jenže všechny tyhle sliby lze splnit pouze tehdy, pokud je v naší zemi klid a na ulicích se neodehrává to, co vidíme ve Francii, Německu, Anglii apod.A strany zleva zprava inklinují s výjimkou SPD spíše k podpoře imigrace i když se k tomu nechtějí přiznat.

Teď, bohužel, kvůli tomu účelovému svinstvu v mediích, přiblblým politikům a křiklounům na několika náměstích jsem nucen svou původní volbu přehodnotit – tomu co slyšíme z medií ohledně Babišova syna, by věřil jen nesvéprávný jeliman a jako pamětník vím, že v zásadě bolševickým metodám dvou pseudonovinářů S + K je nutno se bránit a zastat se napadeného. Mladší mi nebudou věřit, ale celé se to blíží předchozí totalitě. A mimochodem, u mne je opravdivým investigativním a přitom slušným novinářem třeba p. Lorencová – vzpomeňte na kauzu LTO, jak si šla tvrdě za svým.

Konec citace.

Ano, i já mám problém s filmováním bláznů skrytou kamerou a s těmi pohnutými událostmi na Václaváku. Problém je jinde. Začínám pochybovat, že doba „po Babišovi“, která pomalu, ale jistě přichází, bude o tolik lepší než ta „za Babiše“.

 


18.11.2018 D-FENS


Související články:


12345 (276x známkováno, průměr: 1,50 z 5)
27 917x přečteno
Updatováno: 18.11.2018 — 22:23

Reklama

D-FENS © 2017