Čapí hnízdo Miroslava Kal(o)uska

Featured Image

Tato „myšlenková hra“ je určená především pro voliče nejmenovaného hnutí, sociální demokraty, komunisty, vlastence z SPD. Vhodná od 18 let.

Představme si že:

Miroslav Kalusek je premiér této republiky, nicméně dříve si vyžádal 50 milionovou dotaci na realizaci svého nejlepšího nápadu. Bohužel dotaci Miroslav Kalusek nemohl dostat a tak Miroslav Kalusek přepsal firmu pomocí anonymních akcií na své potomky. Dotaci firma dostala a Miroslav Kalusek se k ní dlouho dobu nehlásil. Po letech si Miroslav Kalusek vzal firmu zpátky a vznikl problém na který přišli novináři. Miroslav Kalusek později prozradil, že firmu která dostala dotaci vlastnili v rozhodné době potomci Miroslava Kaluska. Jeden z potomků Miroslava Kaluska v té době pracoval jako pilot velkého dopravního letadla.

Případem se posléze začala zabývat Policie ČR, která obvinila Miroslava Kaluska a jeho potomky z podvodu. Miroslav Kalusek řekl, že je to kampaň proti němu a začal vyměňovat policejní důstojníky. V době vyšetřování se objevila informace o tom, že potomci Miroslava Kaluska nejsou způsobilí k trestnímu stíhání. Potomek Miroslava Kaluska který dříve létal z velkým dopravním letadlem byl hospitalizován a pozdější poradkyně Miroslava Kaluska vydala zprávu o tom, že není způsobilý k trestnímu stíhání. Policie ČR měla v plánu nechat přezkoumat stav potomka Miroslava Kaluska a vyslechnout ho. V tuto dobu odjel potomek Miroslava Kaluska na „dovolenou“ s podřízeným Miroslava Kaluska za vědomí Miroslava Kaluska. Na tomto území nebylo možné posoudit způsobilost potomka Miroslava Kaluska k trestnímu stíhání. V této době Miroslav Kalusek opakovaně napadal vyšetřování z důvodů průtahů. Miroslav Kalusek argumentoval tím, že potřebuje mít čas na práci a stále opakoval, že je to kampaň. Potomek Miroslava Kaluska napsal zprávu policii ČR která ho měla vyslechnout, že je patrně obětí únosu ta však případ odložila na základě tvrzení právníka Miroslava Kaluska. To přišlo podezřelé novinářům a tak se vydali potomka Miroslava Kaluska hledat a když ho vystrašeného našli, tak s ním udělali rozhovor. Potomek Miroslava Kaluska řekl, že jeho otec ho chtěl uklidit mimo dosah policie a že má strach ze zaměstnance Miroslava Kaluska. Miroslav Kalusek napadl novináře s tím, že jejich chování je nemorální a také uvedl, že jeho potomek je duševně nemocný a tudíž není způsobilý ke stíhání. Bohužel v této době neexistoval posudek zdravotního stavu potomka Miroslava Kaluska, protože před časem odjel právě na „dovolenou“ mimo území ČR. V tento moment se z hokejových trenérů a odborníků na bezpečnost stali odborníci na psychiatrii a začali spekulovat. Čemuž mohl Miroslav Kalusek zabránit tím, že by svému potomkovi doporučil nezávislí posudek jeho zdravotního stavu v době kdy byl obviněn a kdy se nacházel na území ČR.

Požadovali byste okamžitou demisi hlavní postavy tohoto smyšleného příběhu (Miroslava Kaluska)?

Je hlavní postava tohoto smyšleného příběhu (Miroslav Kalusek) dobrým otcem?

A co kdyby to v reálném světě udělal někdo jiný? Byly by vaše odpovědi na tyto otázky stejné? Proč ne?

Tato „myšlenková hra“ je řetězová, a proto pokud nepošlete tuto hru dalším 30 lidem, tak budete mít následující 3 roky stejného premiéra!

 


18.11.2018 Cima7


Související články:


12345 (177x známkováno, průměr: 2,93 z 5)
12 321x přečteno
Updatováno: 18.11.2018 — 21:39

Reklama

D-FENS © 2017