Poslancům Vlády Nádorního Zoufalství

Featured Image

Projev nezvoleného, který tedy přirozeně nemohl být na půdě PSP pronesen.

Poslancům Vlády Nádorního Zoufalství

Poslaneckému klubu KSČM

Dámy a Pánové, jistě mi odpustíte toto buržujistické oslovení, neboť oslovení soudruh přísluší pouze komunistům. A vy jste vyslovením důvěry vládě oligarchy, vykořisťovatele a velkostatkářského mafiána prokázali, že nejste komunisty. Bureš, vzdor tomu že je stbák, je archetypem nepřítele, proti kterému brojí ideál třídního boje. Vy, následovníci těch, kteří obrali v padesátých letech drobné živnostníky a kulaky a nechali na ně dopadnout železnou pěst dělnické třídy, jste si s archetypem vykořisťovatele jak z propagandistické pohádky, padli kolem krku. Vaše dávné zločiny jsou v takovém světle ještě ohavnější, zbaveny i sebepochybnějšího smyslu. Vězte, že z komunistického zločince se po ztrátě komunistického ideálu stane jen zločinec. A z bolševické svině, zbyla ve vašem případě jenom svině. Běžte se někdy podívat do Vodňanské drůbežárny, za jakých podmínek a za jaké peníze tam lidé pracují. Komunista, který výměnou za koryto podpoří toho, který je původcem jejich bídy je skutečně mrzkým a opovrženíhodným. Oč přijatelnější je všehoschopný pomýlený idealista, než všeho schopná svině bez obsahu, ideálu a tedy bez účelu.

Poslaneckému klubu ČSSD

Blázni! Sociální demokraté jsou ochotni se pro svůj mrzký osobní prospěch spojit s kýmkoliv. To je všeobecně známá věc a venkoncem ji deklaroval svého času sám vrchní Marťan, výčepák Paroubek. Člověk, který se ochotně pro svůj prospěch spojí se zlem je sám zlý. Ale člověk, který se zlem spojí i když to pro něj nepřináší žádný prospěch je blbec. První období „vlády“ s Burešem vaše strana přežila jen díky ministru vnitra Chovancovi. Jen jeho hroší kůže a schopnost sáhnout ke zcela bezskrupulózním metodám vám zachránila jako straně krk. Leč zúčtování pro Vás dopadlo zcela žalostně. Propadli jste, valná část voličů od Vás prchla k Burešovi, který vaše mrzké oblbování lůzy dovedl k dokonalosti. Přesto jste se s ním spojili znovu. Opět mu budete sloužit jako fackovací panák. Neúspěchy vlády budou vaše vina, úspěchy pak stbákova zásluha. Jak strašlivě ukradená vám ta vaše strana musí být, když ji obětujete pro krátkodobí prospěch vašich ministrů a svého historicky nejslabšího předsedy Hamáčka (který je snad ještě větší nula než Standa Lokotka). Užijte si svoji roly užitečných idiotů. Zřejmě Vám je velice milá, když za ni obětujete stranu existující od roku 1918. Že za tuto trapnou roly ve frašce režírované Burešem a Ožralou (jež ji zcela zřejmě zosnoval jako svoji osobní pomstu vaší straně) obětujete stranu s bezmála osmnácti tisíci členy. Nejste schopni myslet ani trochu dopředu? A co váš program? Opravdu chcete být těmi, kdo chudým berou a bohatému dávají? Skutečně nedokážete hledět na následky? Zřejmě tak to myslel Bureš se svým „Bude Líp“. Bez ČSSD bude líp! Sbohem blázni.

Poslaneckému klubu ANO

Milí Maňásci a Milé Loutky. Stydíte se před svými dětmi? Stydíte se před zrcadlem? I mafiáni italské mafie pojila k jejich donům loajalita plynoucí z toho, že se staral o své krajany, nacházeli u něj zastání i ti nejslabší z nich a jeho špinavé metody se dali chápat jako prostředky svěcené účelem blaha komunity. Bureš kohokoliv z vás bez váhání odkopne jak Malou čubu. Na každého z Vás má složku. Napomáháte zločinci vyhnout se spravedlnosti. Napomáháte zločinci ovládnout moc soudní. Napomáháte mu ovládnout policii. Napomáháte zloději, který bez váhání okrade všechny. Všechny. Dřív nebo později bude každý z Vás na řadě. Jste jako kapela na Titaniku. Vaše zkáza je nevyhnutelná a vy se cpete chlebíčky a posloucháte orchestr. Po Burešovi zbude nám všem spálená země. I Vám a Vašim dětem a vy to v hloubi své černé duše víte. Že se nestydíte!

Všem společně

Vy mrzké prodejné děvky bez špetky ideálů, bez hodnot, beze smyslu, jak odporné a levné jste! Jak hodny jste posměchu a opovržení! Jak jste zbytečné. Bože na nebi, jak strašně zbytečné děvky jste!

 


15.07.2018 Dědek


Související články:


12345 (172x známkováno, průměr: 1,70 z 5)
8 691x přečteno
Updatováno: 15.7.2018 — 21:39

Reklama

D-FENS © 2017