Tak nám mlátí matky s dětmi na ulici

Featured Image

Akce policie chránící naše vaše dobro a bezpečí proti kriminálním živlům. Jo jo, pořádek musí bejt, i kdyby na Ústavu a zákoník nebylo.

Tak si to shrneme z pohledu policistů a státu:

 • Ano, paní byla v podnapilém stavu (není ověřeno).
 • Ano, paní neměla roušku/respirátor.
 • Ano, paní neuposlechla výzvy policie.
 • Ano, zákroky proti ženám a zvláště v nestandardním stavu, bývají složité.

Je to důvod zakleknout ji brutálně v přesile před dětmi, pokud nepáchala žádnou závažnou trestnou činnost?

Samozřejmě není.

Shrneme si to také z pohledu Ústavy, zákonů a zdravého rozumu:

 • paní žádný zákon neporušovala
 • policisté jednali protiprávně a protiústavně (na protiprávní a protiústavní vládní nařízení, v protiústavním Nouzovém stavu)
 • policisté jednali nepřiměřeně situaci i v případě, kdyby paní něco porušovala
 • policisté naprosto extrémně ohrozili malé dítě a jeho psychické zdraví
 • policisté ohrozili ženu, dítě i sami sebe na zdraví či životě nerespektováním odstupu 2 metry během epidemie
 • policisté brutálně zpacifikovali matku dítěte a dítě tam nechali bez pomoci bezprizorní
 • policisté nemají právo vyžadovat OP bez zákonného důvodu, který zde nebyl naplněn
 • občan má právo neuposlechnout výzvu, pokud směřuje k poškození jeho práv nebo zdraví
 • jediné, co zde byl relevantní problém, byl příp. podnapilý stav matky v přítomnosti dětí a ten pokud chtěli policisté řešit, tak ve spolupráci s místně příslušným Ospodem, ne fyzickým napadením matky před dítětem: takže řeší bagatelní věc a neřeší důležitou věc, na co takové policisty máme?
 • právě tímto typem nepřiměřených či neoprávněně likvidačních zákroků policisté zcela ztrácejí úctu i respekt občanů a přivolávají masovou občanskou neposlušnost (začíná to vypadat, že to je účel organizátorů nástupu fašistické totality)
 • ano, všichni svéprávní víme a chápeme, že policisté mají nějaké příkazy, ale pokud nedávají smysl nebo poškozují občany a jejich děti, měli by mít sami policisté v praxi rozum nebo tu práci přestat dělat, než skončí taky špatně
 • v některých jiných zemích se policisté dále odmítají na podobných zákrocích proti občanům podílet a přidávají se na jejich stranu
 • chlap, který nechá na ulici kýmkoliv mlátit matku s dětmi a před jejími dětmi, navíc z naprosto nesmyslného, protiprávního a protiústavního důvodu, není chlap
 • pokud si někdo snad myslí, že tohle odpůrce koronafašismu zastraší, tak se extrémně plete, právě tyto akce zvyšují počet odpůrců geometrickou řadou a všechny radikalizují na maximální možnou míru: je jen otázka času, než přijde masový odpor občanů a nástup občanských lídrů se slibem zrušení všech nesmyslných opatření a potrestáním viníků
 • žena byla nakonec po zjištění totožnosti propuštěna. Takže závěr je takový, že tato žena vlastně nic neudělala.

Závěr

Co až budou mlátit vaši ženu, vaši mámu, vaše dítě?

Je už jedno proč, tohle se prostě vůbec nesmí dít, pokud nejde o pacifikaci při závažné trestné činnosti.

A i tam by to měli dělat profíci a profesionálně, když jsou přítomny ženy a děti.

Jenže oni to dělají kvůli nezakrytí dýchacích cest na čerstvém vzduchu – to je šílenství.

Asi zase vyrazím do ulic povídat si občansky s policisty jako dřív. Takhle to dál nejde, aby nám tady jejich zdivočelá část mlátila matky s dětmi a důchodce. Nuance zákroku proti matce s dítětem jsou věc jedna, tam policie opět zcela selhala, volila naprosto nepřiměřené prostředky pro bagatelní věc a lidi kolem selhali také, že se proti tomu nepostaví. To, že je ten zákrok kvůli naprosto absurdní, protiústavní a fašismem vynucované věci, je důležitější.

V neposlední řadě, budou policisté úplně stejně zaklekávat proti desetičlenné skupince cikánů, arabů či ukrajinců bez roušek nebo terorizujících své okolí? Nebo ujedou a utečou urychleně pryč? Praxi všichni dobře známe. Troufnou si jen na osamělé jedince, důchodce a na matky s dětmi, stejně jako koronafašističtí aktivisté.

Co se týče neuposlechnutí výzvy policie. Tak není výzva jako výzva. Výzvu „uduste své dítě“ nebo „skočte z okna“ či „sundejte si trenky a vykuřte mi ho“, je na místě neuposlechnout. Podobně absurdní je výzva k nasazení roušky/respirátoru na ulici a obecně v otevřených prostorech.

Souhlasím naprosto s tím, že mnohem podstatnější by bylo řešit, pokud je matka opilá u svého dítěte. Ale od toho tady skutečně nejsou donucovací prostředky policistů na ulicích vůči matkám s dětmi. Kdo to podporuje, je fašista a blázen, který nemá v normální společnosti co dělat, ani v té nedemokratické, natož v demokratické.

Nic takového si v naší zemi nedovolili ani komunisté ani nacisté, až současní fašisté. No, být u toho, budu mít flastr za napadení policistů. A byl bych na něj HRDÝ.

Fašistická prasata. Kdo s čím zachází, s tím také schází. Aspoň se s tím při revoluci také nebudeme muset srát.

Jsou určité hranice, které režim nesmí překračovat. A tou nejdůležitější je nešahat chlapům na ženy a děti.

Kvůli tomu se vždy v historii válčilo. Současný režim to dlouhodobě dělá bezprecedentními způsoby.

Jen chci znovu upozornit občany, že většina policistů jsou lidi jako my, jen vydělávají na živobytí své nebo rodiny prací, kterou berou jako poslání a nesmyslná opatření vlády i podobní kreténi v jejich řadách je serou víc než nás. Ono těch sto policistů, kteří se dívají jinam nebo vše řeší domluvou je vždy méně vidět než ti kriplové, co někoho takto napadnou. Na druhou stranu, každému asi v takových případech okamžitě přijde na mysl, že zaměstnanci koncentračních táborů také „jen dělali svou práci“. A rozlišit, kdy ještě policie chrání zákony ve prospěch většiny občanů a kdy už na nařízení fašistické vlády praktikuje totalitní způsoby prostředků ve společenském koncentráku, je opravdu zásadní. Obávám se, že tato tenká linie byla dávno překročena.

Tak co, vážení pánové, jak dlouho ten fašismus takhle necháme?

Mají nám ty mámy a děti začít na ulici vraždit jako na západě?

Že se nestydíme. Generální stávka a plné ulice měly být dávno realitou.

Demonstrovat a zbytečně zaplnit Letnou, když se nic nedělo, to jo, ale když se něco skutečně děje a zavádí se fašismus, tak všichni sedí připosraně doma, kafrají na internetu a nechtějí dělat nic.

Nebo je to jinak? Ukažme společně, že jsme národ chlapů, ne sráčů, kterým mlátí režim ženské a děti.

To se musí změnit, je to jen na nás – na chlapech, ne na ženských s dětmi. Nebo chcete, aby se vám vaše žena s dětmi nebo máma vrátila z procházky místo s nákupem a dítětem, v rakvi?

 


07.03.2021 Alien


Související články:


12345 (250x známkováno, průměr: 1,97 z 5)
17 300x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017