Tak nám mlátěj rodiče s dětmi – reloaded

Featured Image

Současná akce koronavirus funguje ve stylu: Afričtí sloni nevylezli na české stromy, protože jsme na ně nasadili bombardéry a tanky = bombardéry a tanky chrání občany proti slonům a proto potřebujeme více bombardérů a tanků.

Vážení pánové a dámy, brutalita fašistického režimu a jeho poskoků se stále stupňuje.

Proběhl další brutální zákrok proti rodiči s malým dítětem, kvůli absurdní a zdraví škodící roušce nenasazené ve venkovním prostoru. Tatínka s malým dítětem napadli městští strážníci v Uherském Hradišti. Dítě při tom odstrčili, otce odvezli pryč a dítě ponechali bezprizorní (údajně „jen“ několik minut do příjezdu další hlídky).

Opět stejný scénář „jen děláme svou práci“ jako posledně u napadení matky s dítětem.

Kdo tohle schvaluje, není dále člověk a nepatří do naší země a rozhodně ne do normální společnosti, tečka.

Těmito bestiálními zákroky proti malým dětem překračujeme dalece to, co se v naší zemi dělo za nacistického protektorátu. Tak takhle fakt ne, páni policisté. Co čekáte, že se příště stane? Že si všichni otcové s legálně či nelegálně drženou zbraní tu zbraň zapomenou doma? Zbláznili jste se napadat rodiče s malými dětmi?

Zbláznili jste se je napadat, když nejde o extrémně nebezpečný trestný čin typu hrozící vraždy?

Zbláznili jste se nechat tříleté dítě samotné na ulici poté, co jste mu brutálně zmlátili mámu nebo tátu?

Jste svéprávní? Taková hovada nemají u policie vůbec co dělat. Věřím, že to tak vnímá i většina policistů.

A to vše kvůli nějakým rouškám?

Kde byla tahle vaše statečnost v Uherském Brodě proti střelci? To jste se schovali a nechali lidi postřílet.

Tam jste měli být drsní, akční a odvážní. Ne proti maminkám a tatínkům s malými dětmi, co nemají roušky na čerstvém vzduchu.

Vážení policisté, tímto vyhlašujete válku nám občanům a říkáte nám – braňte se teroru všemi prostředky.

Tímto na sebe berete část viny, která patří politikům a jejich poradcům i sponzorům. Není to hloupé dělat a být těmi, kdo to za ně odnese? A to proč, kvůli vládě, kterou taky nenávidíte jako my?

Není už na čase, aby i ta slušná část policistů odmítla kolektivně podobná fašistická, nesmyslná a škodící nařízení plnit? A to i ve svém vlastním zájmu a pro své bezpečí? Proč myslíte, že se to nemůže stát i vaší ženě a vašim dětem, když si třeba zapomenou roušku doma nebo ji venku ztratí? Nebo, až nebudou mít test či očkování.

Proč myslíte, že někomu po takovýchto bestiálních činech ze strany policie zkratově nepřeskočí nebo se prostě JEN nebude adekvátně bránit? Třeba proto, aby jeho dítě nezůstalo samo na ulici, kde ho někdo unese, znásilní, zabije (magorů i imigrantů tady na to máme dávno dost).

Proberte se a udělejte si pořádek ve svých řadách, než bude pozdě.

Fakt, že články na mainstramu neřeší zrůdný a protiústavní zákrok proti rodiči dítěte, ale bagatelní procesní věc, kam byl rodič následně odvezen, radši nebudeme řešit.

Tímto se právě po opakovaném napadení rodičů s dětmi BRUTÁLNĚ vyostřil i už tak tvrdý spor části občanů podporujících režimní opatření s jejich odpůrci.

Podporovatelé opatření – tyhle zákroky jsou od této chvíle i VAŠE vina.

Od této chvíle dám okamžitě přes hubu každému, kdo mi do očí řekne, že ta opatření schvaluje. Protože to už není o těch samotných absurdních opatřeních, ale o zákrocích PROTI MALÝM DĚTEM.

Z tohohle fašistického bordelu s virem časem mohou být koncentráky, občanská válka nebo obdoba Norimberského procesu. Je už jen otázka, kdo bude na které straně a kdo zůstane nakonec stát. Tak nás moc neserte nebo tam nebudou jen politici a jejich poradci, ale i ta bezcharakterní hovada, co „jen dělala svou práci“ nebo ji podporovala.

A opět má smířlivá nota k policistům. Je tady těch 99% policistů, co prostě popojedou/popojdou pryč a zvláště, pokud je tam dítě. Slušná, rozumná část občanů vám za to děkuje a máte náš respekt. Výjimečně za to, že ve službě nekonáte. Víme, že jste v hodně těžké pozici ze strany nadřízených, politiků, občanů a možná i té horší části kolegů. Žádáme vás, ohledně zakrývání dýchacích cest ve venkovních prostorech, nekonejte. Když tam bude navíc malé dítě, jděte pryč a kašlete na to. Ta situace nemá ani pro vás dobré řešení, jen tohle.

Mějte rozum, bez ohledu na šílené politiky nebo některé nadřízené. Zde je to opravdu na místě v zájmu všech.

Kdo takový zákrok udělá, patří nejen mimo službu, ale do vězení na hodně dlouhou dobu. Ohrozit malé dítě proto, že někdo nemá roušku, je vpodstatě na doživotí nebo na trest smrti. Je to řádově horší problém společenské škodlivosti a rizikovosti než např. nějaká Rathova rozkrádačka za sedm.

Tento typ „policistů“ si opravdu HODNĚ koleduje a už toho bylo dost.

Radikalizujete lidi přes únosnou mez – nestěžujte si na následky.

A pro rodiče s dětmi na procházce menší pragmatická rada.

Roušky/respirátory si vemte sebou a když uvidíte hlídku policie, tak jednu aspoň sobě nasaďte pod nos.

Ulehčíte to té svéprávné části policistů, kterým vás někdo udal nebo je tam poslal někdo od kamer. A máte šanci poslat s úsměvem příp. nasazením na nos rychle do prdele tu část kriplů, co by chtěli obtěžovat, než se k vám vůbec přiblíží. Spíš se na to ty konfliktní, nekompetentní prezervativy v řadách policistů vykašlou, protože si vyhlížejí ty, kteří připraveni nejsou.

Já vám rozumím, že jde o princip, zásady, hrdost, jití příkladem. Sám jsem v praxi celý život takový. Ale pokud už k té kontrole dojde a vy máte sebou dítě, tak je opravdu na místě si roušku nasadit a pokud jsou policisté úplní vyšinutí blázni, nějak ji formálně nandat po dobu kontroly tomu dítěti. Oba provokační zákroky mají stejný mustr. Oni hrajou na to, že ani tak nejde o tu roušku, ale o ztotožnění osoby (kvůli roušce). A protože roušku nemáte, oni vás nebozí chudáčci nemohou ztotožnit, protože by riskovali nakažení virem. Takže vás tedy zakleknou, aby vás mohli ztotožnit a nakazí se všichni zaručeně. Je to takový patologický kruh šílenosti.

Zhruba něco, jako vysvětlit své ženě chlapskou logiku. Ale nějaký rozum a logika tady už rok přece neplatí.

Takže, zásadově, hrdě, to je v pořádku. Ale když máš vedle sebe své dítě a hrozí mu nebezpečí, musíš být někdy taky v nejnutnější míře pragmatik a udělat, co je třeba. S tímto si ale také vyžádat služební čísla, následně si zjistit jména a udělat těm kriplům všude takový bordel, že vyletěj nejen od policie.

Jedna věc je hrdost, další škodlivost zakrývání dýchacích cest a nakonec i nutnost jít svým dětem příkladem neohýbáním hřbetu a neděláním nesmyslů. Druhá a důležitější věc je mít sebou malé dítě, které musíte před magory chránit a nesmíte ho zbytečně ohrozit. Když ho ohrozíte, děláte mnohem větší nesmysl.

Tak jako si to s ním hrdě, zásadově nenamíříte do party barevných či ožralých v rizikové oblasti, tak nemá smysl si to s ním namířit bez roušek do party magorů v uniformě v dnešní době. Musíte si uvědomit, že ta drtivá většina normálních policistů nikoho s malým dítětem vůbec kontrolovat nebude. Takže pokud se tak stalo, narazili jste na vysoce rizikový vzorek psychopatických či nesvéprávných magorů a je třeba podle toho jednat.

Pokud jim dáte šanci k zásahu, ohrozíte tím především své dítě a to je fakt nesmysl. Je mnohem lepší tu situaci zvládnout se sarkastickým úsměvem, aby neměli šanci a třicet metrů od nich si následně zase roušku sundat.

A svému dítěti vše vysvětlit podle svého i s hodnocením daných osob.

Takže ano, já první jsem vyzýval roušky nenosit – logicky, když jste chlapi a jste sami za sebe. Ale proboha, to neznamená riskovat, že dáte šanci k zásahu, když máte sebou dítě, to je idiocie. Dejte si ty roušky do kapsy, do batohu, na krk, kamkoliv, když jdete s dětmi na procházku a následně si s blbci vytřete prdel. Když jsem šel testovat, jak se kde bude kdo chovat ohledně nedodržování zakrývání dýchacích cest, nebudu si na to přece brát dítě. Ta procházka v Nouzovém stavu je to samé.

Je to samozřejmě extrémně složitá principiální situace. Ale pokud chce někdo jít příkladem svému dítěti, tak to si stejně do určitého věku zapamatuje akorát trauma z toho, že mu někdo v přesile zmlátil tátu, ono zůstalo samo v nepřátelském prostředí a netuší, proč a co se to vlastně stalo.

Tohle jsou základy bezpečnostní prevence a sebeobrany. Když máte sebou zranitelný terč, tak se musíte chovat v určitých situacích jinak, než když jste ve stejné situaci sami. Zranitelné terče jsou: děti, ženy, domácí mazlíčci.

Ohrožujete tím je i sebe. Sebe pak stavíte do složité až neřešitelné bezpečnostní i bojové situace.

Na oslabené muže se zranitelnými terči se vždy na ulici ze strany rizikových osob útočí, to je známá věc. Takže, buďte zásadoví, nepodvolujte se a stavte se na odpor – ale myslet u toho politicky a pragmaticky.

Vždy mi zůstával rozum stát nad rodiči, kteří si berou na rizikové demonstrace své malé děti a ohrožují jejich život. Dnes jsme bohužel v situaci, kdy je paralelou i normální procházka se svým dítětem. Uvědomte si, že aktuálně nežijeme v žádné svobodě a demokracii, ale v hodně brutální formě fašismu a v apartheidu.

Takže jsem nucen dovysvětlit své apelující články, jakkoliv je tohle logická věc i bez toho.

Kdo chce být zásadový hrdina, bojovat proti režimu na demonstraci nebo se prát s policisty či s kýmkoliv na ulici, tak je opravdu dobré u toho nemít své dítě. Pozor na to.

Závěrem definuji náš hlavní problém. Z blázince nejrizikovějšího levelu utekli všichni pacienti, převlékli se za lékaře a ujali se vlády nad zemí a médii. Takže my potřebujeme, aby si lékaři dotyčné pacienty odchytili do sítí a opět je uzavřeli na správná oddělení. Tím okamžikem celá „pandemie“ zmizí.

 


13.03.2021 Alien


Související články:


12345 (194x známkováno, průměr: 2,31 z 5)
14 800x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017