Smrt si říká Babiš

Featured Image

Čelíme útoku fašistického státu na naši svobodu, hrdla a statky. Zabíjí nás opatřeními, po jejich zavedení počet nemocných a mrtvých dramaticky vzrostl! Policie se opět stala nástrojem naprosté zvůle a tyranie. Policejní pohůnci nás zcela bez zábran bijí, bijí naše ženy, bijí naše děti, celou zemi změnili v jeden krutý žalář!

Bezostyšně nás okrádají, pohrdají našimi životy, ničí výsledky naší práce, prodali naše děti do dluhového otroctví, zakázali dětem hrát si, odpírají jim vzdělání, jejich kamarády a uvrhli je všechny do vězení! Která země na světě se takto zrůdně chová ke svým dětem? Zač jako muži stojíme, když tohle necháme dělat našim rodinám?

To si k nám nedovolili ani nacisté, takže se ptám – KAM TO CHCEME JEŠTĚ NECHAT DOJÍT?!

O co tady jde?

U restrikcí vlády se nejedná o zdravotní opatření, ale o čistě politickou operaci měnící náš dosud relativně svobodný stát v naprosto nekontrolovatelnou diktaturu, jak to krásně shrnul bloger Větvička se svým jedinečným humorem. Dáváte-li přednost suchému výčtu faktů a prosté logice, pak se nabízí skvěle zpracovaná Racionální deklarace proti covid represi.

Abychom se mohli dobře bránit, je potřeba se pokusit o vysvětlení, jak to celé funguje. Jedná se o masovou záležitost, takže nečekejte neskutečně sofistikované postupy, či vyspělé psychologické návody. Lidé reprezentující viditelnou moc používající tyto jednoduché nástroje politiky rozhodně nejsou elita národa. Není nutné, aby byli nějak zvlášť inteligentní, protože pak by své šéfy snadno nahradili. Jejich úkolem je být drábem, převodní pákou. Předávat rozkazy a vyždímat z lidských zdrojů, jak nás roztomile nazývají, naprosté maximum. Jak takové převodní páky fungují, určitě dobře znáte z podniků se zahraničními vlastníky, kde vládne český management. Většinou se chtějí před zahraničními vlastníky blýsknout a jejich služební horlivost tomu odpovídá.

V politice platí obecné pravidlo, čím méně chcete s něčím něco dělat, tím více o tom mluvte. Energie mas tak bude nasměrována na něco, co není podstatné a ani pro elitu důležité. Opravdu si myslíte, že pro politiky je důležité zdraví našich staroušků? Že jim jde o ochranu zdraví? Pokud tedy politici mluví o ochraně zdraví pořád dokola, pak je to poslední, co by je zajímalo. Vládu řídí zbabělci, křivé a nechutné charaktery, se kterými byste si v normálním životě nepodali ani ruku. Pokud by koronavirus byl skutečně tak nebezpečný a hrůzostrašný, proč by se papaláši setkávali a v klidu spolu zapařili? Pamatujete si na trapnou historku o sýru strkaném pod roušku? Nebo Babišovy vysoké stropy? Pokud by něco vážného hrozilo, tento výkvět by byl v krytech mezi prvními, zprávy by se snažil utajit, aby na něj zbyly léky. Pokud nesouhlasíte s tímto závěrem, udělejte si takový myšlenkový experiment. Místo koronaviru si dosaďte rýmu nebo lépe rhonovirus. Každého kdo umře, otestujte na přítomnost rýmy a vyjde, že rýma je nejhroznější metlou lidstva. Chápete, jak snadné je vyrobit pandemii?

Opatření, která jsou přijímána v souvislosti s rádoby epidemií, proměňují celý stát ve vězení. Lidé ve vězení obvykle strádají, proto se také používá jako trest. Čímpak jste se provinili, že jste ve vězení? Lidé ve vězení ztrácí naději a podléhají nemocem. Divíte se tomu, že umírajících lidí je tolik? Všimli jste si, jak z ulic zmizel křik dětí a jejich radost?

Lžou ráno, lžou večer, lžou neustále

Samotná lež nestačí, protože sama o sobě je neživotná. Život jí vdechnou emoce, které jsou klíčovou složkou jakéhokoliv příběhu. Proč? Protože mozek se automaticky zastaví jen díky emocím. Pokud chcete vidět, jak to funguje, zkuste se někdy podívat na muže, kterého vodí za nos povětrná přítulka. Nebude věřit ani svým vlastním očím, pořád bude hledat důvody, že to je jinak. Až ho láska přejde, bude se bít do hlavy. Případně si vzpomeňte na sirotky, což reprezentuje krásnou ukázku emočního použití druhé signální soustavy. Kdo by nechtěl pomoct opuštěným dětem, že? Emoční argumentace funguje stejně – zatemní mozek, odbourá logiku. K tomu připočtěte dlouhodobé přidušování v rouškách a respirátorech a musí vám vyjít, že rozum nemá moc šancí.

Když budu chtít, abyste mi odevzdali prst na ruce, začnu řvát, že chci celou ruku, najmu další řvouny, co budou křičet, že chtějí ruce obě a pár extrémistů, co budou křičet, že by bylo správné, abyste k tomu přidal levou nohu a oko. Lidi, co nebudou chtít dát nic, nějak hezky ocejchujeme – sobci, popírači, nepřátelé nebo vrazi dědoušků a dáme je třeba zatím za plexisklo. Tím plexisklem dáváte vizuálně najevo, že je v pořádku zavírat, když s námi nejdou v jedné řadě. Neustále bude vyvíjen obrovský tlak, s odevzdáním paže budou spojovány sentimentální příběhy s jediným cílem vsugerovat vám vinu, že máte ruku. Silné emoce jsou spojovány s plozením, zrozením a smrtí. Takže vám bude tlačeno do hlavy, protože jste si nechali ruku, tak ten a ten zemřel, a je to vaše vina. Ten psychický tlak bude zdrcující, komedianti budou zpívat písně jako poděkování bezrukým, vládnout bude heslo – společně to zvládneme! Nakonec se diskuse ustálí na tom, že snad bude stačit dát 2 prsty a můžete si vybrat, zda levou nebo pravou ruku. Toto řešení přijmete s úlevou – není to tak hrozné, nechtějí obě ruce, ale jen prsty a dokonce máte možnost svobodné volby. Počet prstů se samozřejmě mění podle toho, jak stádo zareaguje. Pamatujte si klíčové pravidlo politiky – dohoda musí vypadat jako kompromis. Nikdo si už později nevzpomene, že bylo normální mít všechny prsty a bezprstá skutečnost je brána jako něco přirozeného, či jako znak morální nadřazenosti. Podobnost s virem zcela náhodná, že? Jste vinni, že umírají lidé, protože nedodržujete vládní pitomosti. Lidé diskutují o tom, co je a co není už dost, místo toho, aby sociopaty poslali leninskou cestou hned od začátku.

Stockholmský syndrom jako nová společenská smlouva

Pod článkem o tom, jak fízlové zmlátili otce před jeho synkem a nechali malé dítě na ulici, byl příspěvek ideově neochvějné soudružky publikující pod jménem Bartáková. Tato převeledobrá duše konstatuje, že by manželovi doma nabančila jako prémii, že zcela zbytečně vyvolal konflikt. Zdeptané dítě je tedy jeho vina. Tomu se říká ukázkový stockholmský syndrom. Podstata spočívá v tom, že oběť projevuje pozitivní pocity vůči osobě, která ji drží v zajetí, trýzní nebo zneužívá. Dotyčný se nepodřídil zcela zjevně sadistickému příkazu ohrožující jeho zdraví, nesmyslnost přiznává i Blatný, a tak stát na něm spáchal ukázkovou libovůli. Ta co, drahá soudružko? Neměl snad muž ještě na rozloučenou městapáka políbit a pozvat do švédské trojky, ať tu serverskou ságu máme komplet?

Tomuto syndromu podléhají i lidé zkušení, dokonce s poltickou praxí, kteří by sami měli nejlépe vědět, co se děje. Václav Klaus starší jistě mezi zkušené matadory patří. Přesto však s trestuhodnou až dětsky komickou naivitou poskytne data o svém pohybu a pak se diví, že jej někdo trestá. Vzorně si sám na sebe donesl důkazy a naivně věří v platnost nějakých norem. A to vše za živého zájmu médií s člověkem zvučného jména. Jak si asi myslíte, že tihle zmrdi budou postupovat vůči bezejmenným, jako jsme my?

Co je cílem tohoto divadla?

Neustále se předvádí odhodlanost policejních sil vás týrat a ponižovat. Napadlo vás přemýšlet, proč o tom média píší? Proč to nezamlčí? Teda vlastně ne, zamlčování je totalitní nástroj. Demokratická média to pouze nezveřejní. Některé důvody lze pochopit z vyjádření mluvčí soudružky Jiřiny Ernestové. Je to neadekvátní chování osob, ne vina policistů, tak zní nový refrén policejních Sirén. Jedním z důvodů je zastrašit, zlomit vůli k odporu, ale je zde potřeba, která není tak vidět na první pohled. Fízlové jsou nutní k prosazování opatření a tímhle jim dáváte masově najevo, dělejte si, co chcete, my vám rozumíme a podržíme vás. Navíc tu je rozhodující benefit – mezi fízly se rozšíří vnímání světa my správní a oni zlí, čímž se zvýší soudržnost policejních sil a akceptace páchaného násilí na lidech jejich sociální skupinou. Zvlášť, když jsou povzbuzování z nejvyšších míst. Stejně to fungovalo s dozorci v lágrech, kteří pak páchali zločiny, nad kterými se musíte ustrnout.

Pro vládnoucí elitu jsme zdrojem jejich života v luxusu. Jsme plátci daní, tj. jejich živobytí, a vytváříme podmínky pro jejich život. Oni sami si nezajistí produkci výrobků nebo potravin. S jejich způsobem řízení a psychologickým profilem se můžete seznámit v knize Črty ze světa zločinu. Mají patologickou potřebu nás udržet na dně, obrat nás o výsledky naší práce, abychom si ani neuvědomili, že bez těchto zmrdů budeme žít podstatně lépe. Abychom byli v situaci, kdy budeme žadonit, aby nás nechali na sebe otročit. Všimli jste si, že o škodlivosti našeho vlastnictví majetku nejvíc mluví ti majetní, kteří se ho nakonec zmocní? Namítáte, že nějaké řízení je potřebné? Souhlasím, ale dobré řízení poznáte podle toho, že nám nebrání v práci nebo osobní svobodě. Kdy naposledy jste si řekli – dobře to úřady rozhodly a moc mi to pomohlo v podnikání? Kdy jste si naposled řekli, to je fajn vyplňovat tohle lejstro a platit tenhle poplatek? Klíčovým cílem je zničení ekonomiky a zvýšení počtu sociálně slabých lidí, které mohou zneužívat pro své úchylné potřeby.

Zemřete v beznaději

Proto musí zlomit náš odpor, donutit nás to přijmout jako jedinou možnost. Klíčovou složkou v podlomení vůle k odporu plní negativní emoce a to především beznaděj. Média pracují s emocemi a snaží se vytvořit dojem, že jste lidé s vyprahlou duší, beznadějně osamocení ve svém odporu, který nikdo nechápe. Jste sami a nic nezměníte, to je emoční poselství beznaděje. No schválně, kolikrát za život jste si řekli, že jste sami a nic nezměníte? Že to nemá cenu? Kde se ve vás ta myšlenka vzala? Média jakoby dostala pokyn, co psát, že? Celé soukolí funguje jako namazaný stroj. Soudy proti nám spolupracují jedna radost, poslanecká sněmovna se předhání v nabídkách možností totalitarizace státu. Zoufalství nahlodává lidi naivně věřící ve spravedlnost, jako jsou třeba manželé Záhumenští advokáti aktivně vystupující proti nové totalitě. Cílem je ve vás budit strach, beznaděj a ne naději. Lámou vůli k odporu.

Beznaděj v nás také podporuje rádoby autoritativní názor pro vládu. Proto prodejné děvky maskovaní jako vědci nás zodpovědně nabádají, že po očkování sice máme nějaké ty nálezy na mamografu, ale s předstihem nás upozorňují, že je to vlastně naprosto normální. Soudruh autor si šlehnul Astru a je naprosto v pohodě. Vše je v pořádku, jen má vysokou horečku a oteklé plíce, ale jen mírně. Prostě nemysli a miluj vládu! Proto je tak důležitá skutečně nezávislá žurnalistika, jakou dělá tento server. Protože zde načerpáte jistotu, že nejste sami, nejste jediní na celém světě a upevníte si svůj názor na věc.

Tohle všechno vím! Ale co s tím?

Předně zklamu asi všechny, co hledají universální recept, který udělá čáry máry fuk a vše zlé zmizí. Není takový recept, ale využijme toho, co máme. Nejsnadnější recept je, nebudeme je všichni poslouchat. Ale tohle nikdy v historii nefungovalo, protože psychologický profil hrdiny má v populaci málokdo. Běžní lidé jako my chtějí mít klid, dělat si svoji oblíbenou práci, nic moc neřešit, smát se a mít jistotu, že zítřek bude zhruba stejný jako dnešek. Proto obecně většina lidí tíhne k umírněnosti, či ke kompromisnímu jednání. Utěšují se tím, že ještě není tak zle. Bohužel, už jsme za hranou, už je zle a hodně! Nevěříte? Vždy v historii to bylo tak – chcete-li někoho zničit, prohlašujete o něm, že je ztělesněným zlem, jako třeba bílí kontrarevolucionáři, co házeli komunisty do kotlů u lokomotiv. Popírači pandemie vraždí nejzranitelnější a z našich daní placená osoba nám vzkazuje, že je správné nás fackovat, protože jsme nic. Čelíme koncentrované propagandě proti nám, proti naší osobnosti. Myslíte si, že tohle schéma zpochybnit, dehumanizovat a odstranit je tu poprvé v dějinách? Jak rychle si myslíte, že po dehumanizaci následuje fáze odstranit?

Psychická pohoda

Proto první, co potřebujete, jsou psychické síly na schopnost čelit negativním pocitům. Člověk podléhající beznaději bojovat nebude. Nenechejte si vzít svůj život, své radosti. Chtějí po vás, abyste prožívali emoce, jejich emoce. V duchu hesla rozděl a panuj, pak rozbíjí společnost, roztrhají ji na cucky na atomizovanou skupinu lidí, kterou snadno zpacifikují. Vaše rodina představuje vaše zázemí. Poskytněte postiženým příslušníkům rodiny terapii, aby se zbavili stockholmského syndromu. Věnujte tomu čas, buďte trpěliví. Mně to trvalo půl roku. Ze začátku jsem byl sám a za černou ovci. Své zkušenosti s diskusemi si nenechávejte pro sebe a podělte se o ně s podobně naladěnými lidmi. Pokud rodina chápe, co děláte, pak rozumí, že boj je veden za její budoucnost. Potom vás podpoří v těžkých chvílích a s bezpečným zázemím se nemusíte bát.

K oficiálním médiím přistupujte s porozuměním, že nezobrazují realitu, zobrazují svět, který se skutečností má společného jen to, že v něm vystupují lidé. Vzpomeňme si na to, až se budou platit například koncesionářské poplatky. Média líčí neexistující virtuální skutečnost. Zkreslují se data a s nimi se spojují jednoduché emoce – něco roste, je zle. Něco klesá, zaplavuje nás blaho. Každý, kdo je na straně vlády, je odborník světové úrovně, ostatní, co popírají, jsou pochybovači, jejich práce jsou odmítány a jsou celkově zesměšňováni s tím, že tomu nerozumí a mají to nechat skutečným odborníkům. V médiích panuje tón, nechápu, jak někdo inteligentní může být proti. My přece nechceme vypadat hloupí, že? Záměrně komolí naše argumenty, obviňují nás ze sobectví a hrají na naše emoce. Ale uvědomme si, že stavíme na odpor vrahům – opatření zabila více lidí než vir.

Vlast má právo znát své práskače!

Dále je nutné se zaměřit na to, na čem celý ten útlak stojí. Neexistovala v dějinách horší tyranie než leninský a následně stalinský režim. Mořili lidi hladem, masivně je zotročovali, vraždili, brali majetky a vše jim prošlo. Dokonce i masové povstání, kdy občané SSSR projevili takovou nechuť k režimu, že dobrovolně a masově vstupovali do řad wehrmachtu, tedy armády okupanta. Věc v historii nevídaná. Kdo tedy držel celou tu mašinerii v chodu? Fízlové? Ano, ti jsou důležití, ale mnohem důležitější jsou whistebloweři, po staru udavači.

Kolikrát jste už slyšeli, já bych otevřel kšeft, ostříhal vás nebo pustil si zacvičit, ale bojím se udání? Určitě mnohokrát. Díky tomu, že se všichni bojí udání, tak to vypadá, že vůle národa je jednotná, vzniká dojem jednolitosti a nesmyslnosti odporu proti vládní tyranii. Udavači jsou klíčový prvek, na kterém to stojí. Práskači jsou klíčovými sloupy, na kterých visí ostnatý drát útlaku. Jsou to lidé amorální nebo s masochistickou povahou, kteří jsou sami zbabělci a mají neskutečnou radost, že to někdo vzdorující dostal nandáno. Uspokojují je projevy sadistické síly. Kolikrát jste se při odporu k nasazení roušky setkali s hláškou – hraješ si na hrdinu? V této větě je vyjádřena jejich otrocká mentalita, touha zakrýt svou zbabělost sami před sebou. Vláda prostě nemůže kontrolovat vše, proto potřebuje udavače – buď je donutí, nebo přesvědčí o společném dobru. Bez nich je tyranie bezmocná, slabá a adresný útlak se hroutí. Že tomu tak je, si můžete přečíst v knize Souostroví GULAG zejména v díle třetím, kde se popisuje vznik povstání ve zvláštních táborech. V těchto táborech bylo naprosto nezakrytým cílem vězně zlikvidovat, a přesto si v těchto podmínkách dokázali vynutit v roce 1953 rozsáhlou amnestii. Vše začalo právě odstraněním práskačů. Přečtěte si to, jsou to cenné krví zaplacené zkušenosti.

Váš klíčový protivník je tedy udavač. Víte, že máte možnost zjistit, kdo je ten práskač? Tady máte návod. Nebojte se dát mu ochutnat vlastní medicínu. Jeho jméno sdělte každému prakticky na potkání. Dejte mu najevo, že o něm víte, že je práskač. Tihle lidé mají enormní strach z prozrazení, proto je zvěte do správních řízení, kde budou muset vypovídat, prokázat svou totožnost. Jistě sami přijdete na spousty další nápadů, co dělat.

Stávka

Další mocnou zbraní je stávka. Je to nejúčinnější zbraň, co máte. Nechcete se nechat testovat, nuže tedy stávkujte. Zvlášť u profesí, kde se lidi shánějí mizerně, si to zaměstnavatel hodně rozmyslí. Stačí se zmínit, že by pak nebyl hotový ten a ten důležitý projekt. Také dělníci ve stávce udělají svoje. Budou vám říkat, ale vždyť jde jen o test. Je to maličkost. Ale kdepak jsme už tuhle písničku slyšeli? Je to jen na 14 dní, jen do Velikonoc 2020, buďte ohleduplní, chvilku vydržte… Je to jen začátek. Pak vás budou chtít naočkovat, pak tamto a pak ještě támhleto. Nebudete se pak stačit divit, co všechno budete muset. Odporujte včas!

Vím, kolegové vás budou ostouzet a říkat, co děláš problémy? Pamatujte si, mají stockholmský syndrom a s ním spojené pocity vděčnosti. Dejte kolegům najevo, že to neděláte proto, aby bylo nějaké vzrůšo, ale nelíbí se vám, že jsou vykrádány zdravotní fondy. Že zatímco jsme zavření, vláda rozkrádá naše peníze. Podívejte se na Slovensko, testovalo se tam, a čemu to pomohlo? Do testování u nás šlo 25 miliard, co by za to bylo nemocnic? Navíc se dost lidí nakazilo právě na testování. A co když bude někdo z nás pozitivní? Zavřeme celou firmu a zkrachujeme? Já nevím, jak vy kolegové, ale já o práci přijít nepotřebuju.

Fízl není můj kamarád!

Pokud ke své smůle potkáte fízla, pamatujte si, není to můj kamarád. S fízly se baví pouze dvě skupiny lidí – udavači a kriminálníci. Vy nejste ani jedno. Pokud neradi mlčíte, tak se naučte jednu mantru – vše je zcela v souladu s platnými zákony. Na každou další otázku odpovídáte buď mlčením, nebo mantrou zcela v souladu s platnou legislativou ať už se ptá na cokoliv třeba na počasí, že? Vždy si setkání s fízlem nahrávejte, je veřejný činitel, nahrávání musí strpět. V klidu ho upozorněte, že máte právo si pořídit záznam. Zdůrazněte do záznamu, že se nejedná o zbraň, ale o mobilní telefon. Od každého fízla chtějte 2 věci – první zdůvodnění proč vás legitimuje nebo zastavuje. Jedná se o §13 zákona o policii a do záznamu řekněte, že jste nebyl poučen. Zcela jistě bude tvrdit, že jde o běžnou kontrolu. Zde se okamžitě braňte, že se nejedná o zákonný pojem a o čem to sakra mluví? Po ukončení kontroly na něj podejte stížnost. Pokud bude blábolit něco o okresních hranicích, chtějte po něm zákon, který definuje okres. Máme zákon o obcích, zákon o krajích, ale zákon o okresech? Druhá věc, kterou ho zabavíte docela na dlouho, je potvrzení o provedení úkonu. Máte ho právo chtít a fízlovi je prd po tom, na co ho chcete. V mezičase, co to bude vyplňovat, se ho ptejte, zda si takto představoval svou kariéru u policie? Zda mu není stydno chovat se hůř než nacisté? Zdalipak si myslí, že někoho nenapadne, že 27 000 policajtů hlídajících roušky, jsou pak zbytečný nadstav? Celé tohle divadlo fízlovi zabere alespoň 20 minut, během kterých nemůže nikoho dalšího buzerovat. Když se s tímhle bude potkávat dnes a denně, jeho odhodlání zemdlí docela brzo. Pamatujte si, mírná ovce je vlku po chuti. Následně si vyžádejte jejich výpovědi u správních řízení, ať se nenudí na ulicích. Využívejte svá práva! Oni proti nám používají naprosto vše, co jde. My tu válku nezačali.

Při styku s městskou policií buďte zvláště obezřetní. Jedná se o sbor frustrovaných sociopatů toužících překonat pocit zbytečnosti vlastní existence. Rozdíl mezi lupičem a městapákem je v tom, že lupič nenosí uniformu a nemá politické krytí. Povahu a cíl mají shodné. S odkazem na naprosto otřesný případ zvůle z Uherského Hradiště a jeho právního rozboru, mu suše sdělte, že z něj máte oprávněný strach a trváte na přítomnosti hlídky policie ČR. S policií ČR postupujte výše zmíněným způsobem. Zablokujete tak systému mnoho cenných sil.

Možná se vám chce namítnout, ale oni jen plní rozkaz a dělají svou práci. Pandemický zákon je právní normu nacistického typu. Pokud tomu nevěříte, je zde diplomová práce ohledně výkonu práva v Protektorátu. Píše se v ní, že ministři protektorátní vlády mohli přesně tímhle způsobem vydávat nařízení, aniž cokoliv komukoliv zdůvodňovali. V právním jazyce se tomu říká libovůle. Prosazuje-li někdo zlo, je v pořádku že to dělá? Pokud jim nařídí lidi bez roušky na ulici rovnou střílet, bude to taky v pořádku? Že to nemohou? Už teď vás mlátí, ke kulce je to jen kousínek.

Respirátor odpírejte nosit s argumentem, že odeberete-li zdravé buňce 35% jejího kyslíku, do 48 hodin se začne měnit v buňku rakovinovou, což říká prof. Dr. Otto Warburg, nositel Nobelovy ceny. Pamatujete si na roušky? Taky to byla naprostá nutnost, rok je nosíme a pořád se nic nelepší. Pak Blatný provalil, že to je na nic. Proč jim věříte, že mají odůvodněné respirátory?

Je suis Josef Švejk!

Pokud máte strach o svou práci nebo postavení, pak velmi účinnou zbraní je prosté odmítání dělat, co je nařízeno. Leč ne přímo, ale horlivě přikyvujte a sotva fízl nebo šéf zmizí za rohem, udělejte pravý opak. Když uvidíte někoho porušovat vládní nařízení, dejte mu najevo vaši podporu. Pokud uvidíte partu fízlů, nebojte se jim dát najevo své pohrdání. Pokud máte v pracovní povinnosti kontrolovat například počet lidí nebo jinou buzeraci, dělejte to liknavě, špatně nebo se prostě dívejte jinam. Všechny vás z práce nevyhodí, všechno prostě neuhlídají. Pokud vám šéf nařídí dělat něco, co nechcete – máte další silnou zbraň a to je zdržování. Neustále se ho choďte vyptávat na další a další podrobnosti s tím, že nevíte, jak to máte dělat, co si počít. Pamatujte, vše, co po vás tyrani chtějí, je levárna.

Máme zatím tajné volby a nic tak zmrdy nebolí jako ztráta koryta, takže nezapomínejte, kdo jak hlasoval o Pandemickém zákonu. Tady je kompletní seznam zmrdů, co si přejí fašistickou diktaturu. Tzv. demokratická opozice, ve skutečnosti lockdownová koalice, vás s klidem prodala. Kde jsou sliby hejtmanů o dětech ve škole? Proč ty prolhané zmrdy volíte? Myslete na to, až půjdete volit! Nevěřte těm lhářům, že odredovaný ksicht je jediná alternativa.

Demonstrace?

Pamatujete si na demonstrace ve Francii proti sňatkům homosexuálů s miliónovou účastí? Co se stalo potom? Nic, poslanci zákon přijali a nic se dál nedělo. Nebo ať nechodíme za hranici, tak si vzpomeňte na demonstraci na Letné za odstoupení Babiše. Co se stalo? Nic, Babiš tam sedí pořád. Demonstrace nemá smysl, pokud není podpořena politickou akcí s vysokým mediálním pokrytím. Jako třeba tady demonstrace kovidové oddanosti. Sešlo se tam 10 zoufalců, ale bylo to a bude dále využíváno jako emoční argument k tomu, že si národ přeje být vězněn. Demonstrace má význam pouze tehdy, je-li dobře zacílena – například před domem politiků, odehrává se na mnoha místech nebo zaměstnává množství policejních sil.

Doslov

Pokud nebudete dělat nic, ztratíte svou čest, rodinu, svobodu, majetek i práci. Být trestán od fašistického státu, jakým se stala Česká republika pod vedením tyranského smrtonoše Babiše, není žádná hanba a ani ostuda. Naopak! Kdykoliv budete mít pochybnosti o správnosti své cesty, najděte si, kolik lidí v minulosti povraždili jejich vlastní vlády. Vždy ve jménu dobra. Pamatujte si, že odpor svobodných lidí je snazší, než vzpoura otroků. Nebojte se a mějte na paměti, že zmrdům se neustupuje.

 


14.03.2021 Josef Vohnout


Související články:


12345 (190x známkováno, průměr: 1,33 z 5)
14 597x přečteno
D-FENS © 2017