Ne, Babiš nebude vaše děvka – a už vám nedá druhou šanci

Featured Image

Něco mi tu vyrazilo dech.  Nevyrazila mi ho politická scéna – ta je dost předvídatelná.
Nevyrazila mi ho omezenost většinového elektorátu – i ta je předvídatelná.


Vyrazili mi ho inteligentní lidé, kteří otevřeně hodlají volit Oligarchu v naději, že „restartuje systém“, resp. „vykydá Augiášův chlév“ a oni se ho potom zbaví. I když už viděli výsledky jeho vládnutí a slyšeli, co jim slíbil. Ne jeden takový člověk. Ne dva. Spousta. Proč?!!

Možná věří, že je Oligarcha „antisystémový politik“. Fakticky?


Člověk, který měl takový vliv na Grosse a Zemana, že mu
prodali Unipetrol 3 miliardy pod cenou?
Člověk, který si koupil Sněmovnu tak, že si o den protáhla existenci jen aby mu schválila povinné přimíchávání jeho produktů do pohonných hmot občanů?
Člověk, který je odedávna obklopen desítkami „bývalých“ lidmi z tajných služeb a policie?
Člověk, jemuž jdou otevřeně na ruku státní zástupci protože jim jako jediný politik nezamítl prokurátorský systém?
Člověk, který veškerý majetek získal buď čachry se „státním“ majetkem, nebo skrze kontakty na politiky a předlistopadové struktury?
Tedy – řečeno s Trumpem – člověk pevně napojený na „deep state“?

Jak může kdokoli považovat takového člověka za „antisystémového“ nebo „antipolitika“?!!

Přesto na tom něco malinko pravdy je. Ale úplně jinak, než si všichni „antisystémoví revolucionáři“ myslí. Oligarcha není proti té prohnilé části systému jako skvadry politiků, není proti kmotrům jako je on sám, není proti svým kámošům z „deep state“. Jako prvního z Oligarchů ho ale přestalo bavit se dělit o moc a mlaskat potichu. A proto chce demontovat zbytky politického systému jako instituce dělby moci, který se snaží omezovat moc každého jedince jednak různými omezeními… A hlavně politickou konkurencí a snahou o dělbu moci a pravomocí.

Ano, tento nepohodlný „systém“ Ústavy a opozice Oligarcha skutečně zrušit chce. Už proto, že Topolánkova ODS jej skoro úplně odstřihla od moci, a to už Oligarcha nechce nikdy zažít znovu. Proto se jako první vrhl do politiky. Ostatní Oligarchové to vidí a jsou inspirováni Oligarchou I., se chystají k nástupu do politiky za ním. Dokonce jsou mezi nimi takoví grázlové, kteří Čechům otevřeně slibují „ukrajinizaci“ jako na Donbase – prý že být pod nadvládou oligarchů je skvělé, protože oligarchové „z vlastní kapsy“ platí školy a nemocnice a starají se o své lidi“. No nekupte to – kdo by v roce 2017 nechtěl být nevolníkem Feudála?

Situace mi tak přijde srovnatelná s někým, kdo v roce 1946 šel a volil komunisty ačkoli na vlastní uši slyšel, že mu slibují „zakroutit krkem“. Ale to určitě přeháním, žejo? No tak o tom pobavme.

Veřejný obraz Oligarchy je téměř kompletně produkt schopného marketéra Marka Prchala:

Hejtři jsou koření. Každej kdo něco nenávidí jen dává důvod těm ostatním co to milujou to milovat o to víc. Zároveň je hejtr, společný nepřítel, někdo kdo tmelí to tvrdé jádro příznivců.

Prchal kompletně ovládá a píše obsah sociálních sítí Oligarchy. Brzdí ho, aby se nediskreditoval v živých rozhovorech. A dovedně balancuje jeho mediální obraz jako dílem „Muže z lidu“, primitiva jehož vyjadřování typuSnad si to ten Trump s tím Putinem domluvěj a bude mír a ty migranti se vrátí domů vytváří v jiných primitivech dojem, že je Oligarcha „jejich člověk“, konečně „muž z lidu“ který jim rozumí a bude „kopat za ně“ – a dílem „Úspěšného manažera“, který zlepšil výběr daní, šetří a zakazuje plýtvat rozpočtem, sám osobně zvýšil růst české ekonomiky atd., který se zase líbí lidem chytřejším. Pro každého něco.

Prchalova PR kouzla ale nejsou všechno. Oligarcha má totiž kromě nich i svou vlastní a zatraceně konkrétní ideologii a politický program, který sleduje s buldočí zarputilostí a občas ho zmíní Prchalovi navzdory.

Oligarchův sen? Totální centrální monopol moci

Konečný cíl Oligarchy nakonec odráží i jeho oblíbená fráze: „řídit stát jako firmu“. To ještě rozvádí ve své knize „O čem sním, když náhodou spím“. Většině lidí ale bohužel nedochází, co má Oligarchova vize znamenat v praxi. Možná bude srozumitelnější, když to malinko přeformulujeme. Programem Oligarchy je privatizovat český stát jako svou osobní firmu, která bude mít pozici absolutního monopolu ve všech odvětvích. A zkuste mi to vyvrátit.

V takové vizi je celá ČR osobní majetek Oligarchy, všichni občané jsou jeho zaměstnanci, respektive vlastnictví, a celý represivní aparát jeho osobní ochranka která silou vykonává cokoli si pan ředitel přeje.

V této vizi státu neexistuje žádná opozice, protože „brzdí“ prosazování potřebného.

Neexistuje v ní ani žádná konkurence, protože je „zbytečná„.

Existuje v ní pouze hegemon moci, kterého nic a nikdo neomezuje v „makání„.

Tuto vizi Oligarcha realizuje ve všech sférách – v politice, ekonomice i represi. Vezměme si to popořadě.

 

Politika v podání Státofirmy? Revoluce a neexistence opozice

V politice Oligarcha nepožaduje nic menšího, než totální dominanci. Proto jasně slíbil zrušit Senát. Zrušit obecní zastupitelstva i kraje a tím udělat ze starostů všemocné feudály. Zrušit polovinu Sněmovny. A zavést v ní systém „Vítěz bere vše“:

Tak zaprvé by zákonodárců mělo být méně. Poslanců jen polovina. 101. (…) Jeden volební obvod, jeden vítěz. Většinový systém (…) střídání jednobarevných vlád, které jsou výkonnější a stabilnější, než bývají vlády koaliční.

Voliči o Senát nestojí. Zrušit Senát, to by nebyl žádný divoký experiment. Jednokomorové parlamenty má většina evropských zemí, například celá Skandinávie. A k čemu to vede? Zákony se schvalují rychleji.

Jednou větou – zlikvidovat samotnou možnost existence opozice, která by mohla zpomalit prosazování zákonů Oligarchy. To vše samozřejmě předpokládá existenci ústavní většiny.

Z čehož obratem plyne, že oligarchovo Hnutí by získalo totální, totalitní moc. Mohlo by prosadit jakýkoli zákon, včetně protiústavních, protože by neexistovala žádná opozice ve Sněmovně – jednobarevné – ani Senátu – zrušeném – schopná takový zákon zablokovat, a protože Ústava by se měnila jak by Oligarcha pískal.

Možná si někdo řekne, že nás takový „vlastenecký diktátor-Oligarcha“ alespoň „zachrání před islámem a EU“, jak mnozí touží. No, tak jak se Oligarcha staví k těmto politickým otázkám víme také. Hodlá přijímat migranty a nepodávat proti Směrnicím EU žádnou žalobu, která by mohla ohrozit jeho milované dotace:

Bránit se soudně není rozumné, protože nám to EU vrátí i s úroky. Dostáváme z EU desítky miliard Kč ročně

„Prostě makáme“ – a zbavíme se každého, kdo by nám v tom makání mohl klást odpor nebo zdržovat protesty.

Ekonomika v podání Státofirmy? Programová likvidace malých a soukromníků

Malé a střední podniky – to jsou klišé a kecy. My potřebujeme podporovat velký průmysl, který tu má tradici. Že pomáháte zakládat inovátorské firmy, to je super, ale je to na prd.

Oligarcha má nutkání všechno kontrolovat. Potřebuje všechno centrálně řídit a proto mu nevadí velké korporace, se kterými se vždycky buď dohodne, nebo je nepřátelsky převezme. Zato ho iritují nezávislí živnostníčci a podnikatelé, nad kterými nemá žádnou kontrolu a kteří se narozdíl od něj nevypracovali krádežemi firem, nýbrž vlastní pílí.

Co tak začala dělat Finanční správa po dosazení oligarchových lidí? Posílat firmy do neoprávněných bleskových exekucí pomocí zneužitých Zajišťovacích příkazů. On pak sice soud tyto neoprávněné exekuce nakonec shodí, jenže to už jste půl roku neměli na výplaty ani vyplacení závazků dodavatelům a firma vám zbankrotovala. V ideálním případě ji rovnou koupil Oligarcha.

Proč bylo zavedeno EET a Kontrolní Hlášení, když je v ČR „šedá ekonomika“ na stejné ši nižší úrovni, než na Západě? V prvé řadě proto, že tak Oligarcha získal dokonalý přehled o tom, které firmy stojí za to koupit i na jaké dodavatele musí zatlačit, aby je zdrtil a koupil za zbytkovou cenu.

Sekundárně ale EET a Kontrolní Hlášení způsobily přímo zánik venkovských hospod a koloniálů – a co přichází vzápětí? „RaJ 2.0“, náhradními koloniály a hospody dotované či provozované státem, resp. obcí. A jelikož stávající, soukromí provozovatelé již zavřeli krám, mohl by to provozovat nějaký velký řetězec, žádné „malé klišé a kecy“. Ideálně oligarchova Firma. Chápete? Tak to má být se vším. Až Oligarcha dokončí expanzi do zdravotnictví, zlikviduje takhle doktory se soukromými ordinacemi a nahradí je svými ordinacemi. Proč myslíte, že Elektronické Recepty zavádí tak doslova likvidační pokuty, hm? A tak pořád dál, až budou výhradně oligarchovy firmy v téhle zemi ovládat, provozovat a vlastnit úplně všechno.

Ale nekončíme. Lecos nám napoví i to, jak si Oligarcha představuje například podniky provozující hromadnou dopravu. A to sice s explicitním zákazem konkurence:

Autobusy a železnice si ve Švýcarsku nekonkurují, jízdní řády jsou úřední a sestavuje je stát. Autobusy na vlak čekají, vyjíždějí od železničních stanic a tam taky končí. Neexistují souběžné spoje, tedy autobus i vlak ve stejném směru a ve stejný čas. Proč taky? Zbytečné utrácení.

„Prostě to centrálně naplánujem“, ne? Ve své knize Oligarcha jasně píše, že stát bude vědět všechno. Odkud lidé jezdí, kdy končí v práci, všechno. Že budou všichni sledovaní a zapojení do „Chytrých měst“ která budou znát i naše diáře:

Ke kterému lékaři chodíte a že máte malé děti, to inteligentní město dávno ví a zná váš diář. Pak vám to samo zorganizuje.

Budeme vědět, kolik lidí přesně dojíždí do školy, do práce, nakupovat, k lékaři, za kulturou a sportem. Odkud a kam jezdí. Kdy.

A ještě perlička nakonec. Oligarchově vizím elektronizované, sledovací a počítačové společnostmi „o které sní“, i rétorice o EET, jde nápadně blízko zákaz hotovosti, pro který VISA argumentuje tím samým bojem proti šedé ekonomice, jakým se ohání Oligarcha.

 

Represivní složky v podání Státofirmy? Umlčení či zavření všech co překáží

Nebudu dělat Prchalovi užitečného idiota a pouštět se do věčné debaty, zda je Oligarcha bývalý agent StB nebo zda je to všechno fake. Namísto toho suše připomenu několik faktů.

Zaprvé: Oligarcha rád vládne vydíráním. Prý „mám na vás složku“ – což sám detailně potvrdil (jen aby vzápětí vše popřel).

Zadruhé: Oligarcha se již před nástupem do politiky obklopil bývalými příslušníky tajných služeb a policisty. V jeho okolí funguje 17 až 20 bývalých StBáků a Kontrášů, z toho několik přímo v oligarchově Firmě a Hnutí. Jmenovitě například Široký, Bílek, Janů, Karlubík, Kadaník, Kubů, Kleslová, Souček a Zoul.

Z polistopadových tajných služeb měl Oligarcha přinejmenším „velmi úzké kontakty“ s Randákem, Staňkem (ekonomika) a Bakešem (sledování), jimž potom nabízel pracovní místa.
A z policistů se jednalo o Foglara, Šlachtu (který už si připravuje „stínové policejní prezidium“) a Veselého (zaměstnaného v oligarchově Firmě), přičemž další policisty si Oligarcha přetáhl buď do svého Hnutí, nebo je dosadil do svých ministerstev – to jsou jména jako Sixta, Kazda, Beroun, Černík, Bína a Hadrava.

Zatřetí: ve velmi zajímavém analytickém dokumentu, která obsahuje množství ověřitelných podrobných informací o Oligarchově politickém vzestupu, se nachází i neověřitelná informace podle které je Oligarcha napojen na bývalé kádry KGB, které Putin vyhnal z Ruska či pozavíral právě kvůli jejich vazbám na ruskou mafii a oligarchy – což vysvětluje, kde se vzaly ty „složky“ na české podnikatele a politiky:

(…) došlo z iniciativy Putina k výměně (čistce) na vrcholných mocenských postech ruských speciálních služeb a v policejních strukturách a že bývalé řídící orgány Andreje Babiše v Rusku byly odstaveny od zpravodajských možností.

Začtvrté: Oligarcha již nyní využívá své spojence na Policii a Státním zastupitelství k likvidaci jakýchkoli svých konkurentů. Tři klíčové kauzy:

  • Firma Oleo chemical je jediný vážný konkurent Oligarchy. Umí totiž vyrábět biopaliva 2. generace, zatímco Oligarcha má prakticky monopol pouze na výrobu biopaliv 1. generace jejichž podpora ale musí být ukončena do konce roku 2017. Oligarcha prohlásil, že „do konce roku 2016 bude Oleo v jeho Firmě“. Načež vypukl pokus zničit Oleo skrze prokazatelně křivá obvinění Randáka t.č. pracujícího pro Oligarchu, a když to nevyšlo, tak pokus vykonstruovaným dluhem u Oligarchových lidí z Hnutí poslat Oleo do insolvence kde by ho Oligarcha koupil pod cenou stejně jako předtím Kostelecké uzeniny a další firmy.

  • V létě 2016 se zjistilo, že „někdo“ odposlouchává policisty vyšetřující trestný čin spáchaný Oligarchou. Než se tento skandál mohl rozvinout do kauzy, přišel protiútok. Oligarchovi lidé obvinili policejního prezidenta Tuhého, že se prý dopustil „brutálního úniku informací“. SIM karta nalezená v Tuhého rodině prý „poslala varování“ podezřelému a tím mu „dala čas na úklid“. Jenže přitom se celou dobu vědělo, že je to lež a přesně naopak: „Tuhého SIMka“ nic neposlala, naopak sama pouze obdržela SMS. Za toto křivé obvinění padaly žaloby. Ale účel byl splněn – na odposlechy „nepřátel Oligarchy“ se zapomnělo a naopak Tuhý je dodnes považován za zkorumpovaného a Oligarchovi lidé za nevinné oběti.

  • V roce 2013 vtrhla na Úřad vlády zásahová jednotka oligarchových mužů. Přiděleným státním zástupcem byl Ištván, který již předtím politicky popravil Čunka a byl v té souvislosti odsouzen za používání „nezákonných postupů“. Jednotka konala opět na základě podnětu od Oligarchova muže – Šlachty – a vedl ji detektiv Foglar, se kterým Oligarcha spolupracoval již od roku 2006.
    Mediálně to byla bomba. Policie velkolepě zajistila 150 milionů korun a desítky kilogramů zlata a média vytvářela konstrukce, že byl Nečas napojený na kmotra Rittiga a uplácel rebelující poslance ODS Tluchoře, Fuksu a Šnajdra.
    Až na to, že se vůbec nic z toho nikdy neprokázalo – opět samá křivá obvinění. Jediným výsledkem těchto tak bylo usvědčení Nagyové ze zneužití pravomoci. Ale Nečasova vláda bombasticky padla a v tím vyvolaných volbách uspěl Oligarcha.

Kdokoli překáží Oligarchovi, ten je buď zastrašen, nebo křivě obviněn a zlikvidován Oligarchovými lidmi u policie. Pokud toto Oligarcha dokázal dělat doposud jen skrze klientelizmus, dovedete si představit ten nářez když by mu Vnitro a Policie „patřily“ po vítězných volbách?!

Chápete to už konečně?!

Milí „antisystémovci“, pokud zvolíte Babiše, on nebude žádná vaše děvka, která vám vyčistí systém od zkorumpovaných politiků a kmotrů, provede „restart“ a vy se ho pak po Shakespearovsku zbavíte se slovy „mouřenín vykonal své, mouřenín může jít“. Pokud zvolíte Babiše, to vy budete jeho děvky.

Podívejte se na jeho historii. Na to, jakým brutálním způsobem ovládl majetek Petrimexu, Lovochemii, Kostelecké uzeniny, prostě všechno. Na jeho kontakty s policií a tajnými službami. Na to, jak extrémně a bez ohledu na prohrané soudy zneužívá Finanční úřad k šikaně a exekuční likvidaci. Na jeho mediální kampaně a „kompromaty“. Fakt věříte, že když takovému člověku dáte totální moc, za čtyři roky se ho zbavíte?

Pokud Babiš získá ve volbách ústavní většinu, jasně vám slíbil, že zlikviduje samotnou existenci jakékoli opozice či konkurence v politice i ekonomice a vy už nikdy nebudete mít možnost se ho zbavit po dobrém. Už nikdy by nebyly další volby takové jaké znáte doteď.

A i pokud nezíská ústavní většinu, klidně mu může stačit, když získá kromě ministerstva Spravedlnosti i vytoužené Vnitro. Pak už vám totiž do dalších voleb nemusí zbýt žádní protikandidáti, protože jakoukoli skutečnou opozici, která by mu konkurovala a ohrožovala jeho „jednobarevnou“ dominanci, Babiš zlikviduje po vzoru KSČ. Ta totiž na antikomunistickém Slovensku také neuspěla, ale protože ovládla Vnitro, veškerou opozici před volbami pozavírala či zdiskreditovala a bylo hotovo.

V normální firmě člověk může dát výpověď. Jak ale dáte výpověď firmě, která je státem ve kterém žijete? Firmě, která vás nemusí pustit pryč přes hranice díky záminkám o migrantech, které většina odkýve s radostným řevem:

My bychom si potom museli hlídat i naší vlastní hranici

A která si opravdu myslí, že jí vaše tělo a zdraví patří jako majetek:

Ten druhý bude kuřák nebo obézní, lékař mu jasně doporučí, aby to řešil, a on to vypustí z hlavy. Doktora ignoruje. No, pak si dokážu představit i přirážku na pojistném (…) Společně s praktickým lékařem nás v budoucnu bude hlídat i mobil nebo náramek či hodinky k němu

Jsem tolerantní člověk. Pokud vy chcete být něčí děvky, otroci nebo nevolníci, je to vaše věc. Salónů kde vám to dopřejí je dost.

Já ale ani jedno z toho být nechci – tak mě do toho laskavě netahejte hlasem ve prospěch Oligarchy!

Díky.


31.08.2017 P. Lunik


Související články:


12345 (708x známkováno, průměr: 1,32 z 5)
68 667x přečteno
Updatováno: 31.8.2017 — 23:06

Reklama

D-FENS © 2017