Make Královec Czech Again

Featured Image

Konečné výsledky referenda o připojení Královce k České Republice, které proběhne v pondělí v Praze, hovoří jasně. Královec, dosud neprávem nazývaný Kaliningrad, se jednomyslně připojuje vůli 99,5% voličů k České republice.

 

Stane se tak oficiálně 28.10., čímž Česká republika zrecykluje již používaný státní svátek, který se nyní váže pouze ke vzniku již neexistujícího státního útvaru. Vedení 15., tedy Královeckého Kraje, převezme národní správce, který povede Královecký Kraj do řádných Krajských Voleb. Úlohu národního správce se uvolil převzít pan Babiš, neboť má nejlepší předpoklady k překonání jazykových bariér, díky tomu, že plynně hovoří univerzální panslovanskou svahilštinou. Někteří sice namítají, že je trestně stíhaný, nicméně ministrant spravedlnosti Blažek už se nechal slyšet, že „vzhledem k tomu, že Babiš půjde do Královce, tedy z cesty, je další jeho trestní stíhání nadbytečné a bude řešeno odklonem (spisu do skartovačky).“

Původní obyvatelstvo získá dočasně statut strpěné osoby a budou mu vyhrazeny ruservace. Z těchto ruservací bude zřízen humanitární koridor přes Litevské území do prdele do Běloruska. S tím souhlasil i Lukašenko, kterému se nedostává pracovních sil do bramborových brigád rychlého nasazení. Zároveň mohou původní obyvatelé po složení státnice z českého jazyka, prokázání znalostí české kultury (zkouška z Troškových filmů a Vieweghových knih) a po spálení podobizny Putina na rituálním ohni požádat o občanství ČR a odejít do Německa. Poslední možností je setrvání v ruservaci. Do ruservací jsou již připraveny celní zásoby zabaveného špiritusu z likérky Drak, čímž bude dosaženo konečného řešení ruské otázky (ruská otázka zní: У вас есть водка?). Soubor těchto opatření získal zastřešující název Zemanovy Dekrety.

Šťastní obyvatelé Královce vítají národního správce Babiše.

 

Náčelník generálního štábu AČR a ministrantka obrany Afroameričanová oznámili zřízení Baltské námořní flotily a tedy vznik Námořnictva České republiky. Na slavnostním banketu nově vzniklého námořnictva, který se konal v Jindřichově Hradci v areálu firmy Fruko Schulz, kam se představitelé dostavily na jednání o dodávkách klíčových komodit pro nově vznikající loďstvo byla představena celá řada skvělých řešení. Hlavním velitelem námořních sil v Královci se stane MUDr. Lukáš Pollert, který byl při této příležitosti jmenován kontradmirálem. Vlajkovou lodí se pak stane letadlová loď Kapitán Korkorán, dříve vyřazená USS John F. Kenedy, r.v. 1964, kterou spokojené státy České Republice velmi výhodně smění za zásoby lithia pod Cínovcem. Pro doplnění loďstva byl potom na Lipenské přehradě armádou zrekvírován převozní prám ATZ103709, nově člun pobřežní stráže Plaváček, pod velením nám. kap. Hilgertové. Jeho Milošt Miloš se rovněž uvolil přenechat svůj člun k potřebám námořnictva. Plavidlo třídy nafukovací Challenger ponese název Brčálník. Jeho Milošt pak doporučila do funkce kapitána Brčálníku profesora Martina C. Buznu Putnu. Prý na usmířenou.

Na obrázku vidíme člun pobřežní stráže Plaváček, vybavený bojovým systémem Fabie, k ničení obrněných vozidel.

 

Z území České republiky budou s laskavým souhlasem Polska do Královce přivedeny klíčové inženýrské sítě. Například Pivovod Beerstream 1. O kapacity v Beerstreamu se podělí n.p. Budvar a Africký Urquel a.s. Na území Královce pak budou zřízeny zásobníky, stáčírny a pivnice.

Bylo rovněž slavnostně představeno obnovení Královecké Univerzity z roku 1544. Rektorem byl jmenován Pavka Novotný. Nový rektor se vajádřil, že „v královci nebudou učit žádný košťata vole“. Rovněž oznámil brzké otevření fakultní nemocnice Na Kraji Města. Sám se prý ujme vedení Anesteziologie, protože s intoxikací má bohaté zkušenosti.

Krajským Ředitelem policie v Královci byl jmenován pan Jiří Kájínek, protože se předpokládá, že se bude umět vcítit do původního obyvatelstva, protože Exkláva Kaliningrad dosud fungovala jako velké doživotní vězení. Navíc stejně nikdo neví, kam s ním.

Ivo Rittig byl požádán o převzetí funkce primátora Královce, než proběhnou komunální volby. Jeho hlavním úkolem bude reorganizace MHD v Královci.

Královecký Kraj čekají zásadní změny. Letiště Khrabrovo nově ponese název Havliště Fero Feniče. SŽDC oznámila, že Nádraží Kaliningrad-Passazhirsky se nově jmenuje Královec – Wintonovo. Odtud bude možné se expresem Českých Drah „Šukafon“ za pouhých dvacet šest hodin jízdy (což je o něco rychleji než pěšky) dostat do Ostravy – Svinova.

Vlak Českých Drah Eurocity Šukafon míří z Ostravy do Královce Wintonovo.

 

ČEDOK oznámil, že na sezonu 2023 připraví celou řadu tuzemských pobytových zájezdů u Baltského moře. V Benátkách nad Baltem (dříve Svetlogorsk) vzniká rekreační wellnes komplex Zlatá Husa, který se jistě již brzy stane nejoblíbenější tuzemskou destinací domácích dovolenkářů.

 


09.10.2022 Dědek


Související články:


12345 (297x známkováno, průměr: 2,88 z 5)
26 107x přečteno
Updatováno: 9.10.2022 — 22:23
D-FENS © 2017