Stačí doživotí pro pitomce a žáby se hned radují

Featured Image

Přeji Vám krásné předjaří, ctění dfensáčci a dfensačky. Když si občas čítám na netu, jaké kýble hoven, a ty nejsprostší urážky a přání prokletí do bůhvíkolikátého kolene vpřed i vzad, se vylévají na toho nešťastníka, který měl smůlu na iniciativní blbce, tak je mi toho člověka fakt regulérně líto. Ti, kdož by náhodou nevěděli o co jde, tak si zde mohou přečíst odkaz, kde se něco málo o tomto dočtou.

Není třeba diskutovat o tom, že se zachoval jako běžný pitomec, to jak při tom manévru a obzvláště pak posléze, když se napůl omlouval a napůl se litoval. Ano, předjížděl jako prase a navíc mimo čáry, v zákazu atd. Po tom, co se mu na to přišlo, přešel na otřepané a nesmyslné vysvětlování, že prý ho tlačil dispečer a termíny a že se snad oběsí, a celkově tak přilil vodu na mlýn všem nezúčastněným přemyslům, kteří v kamioňácích vidí jen lidi mdlého rozumu a novodobé čarodějnice, zodpovědné za klimatickou změnu, vítězství Zemanobabiše a brexit.

Inkriminované video jsem viděl a rád bych řekl, že ani jeden z účastníků té situace se nezachoval jak by měl. Řidič autobusu říká, že musel volant strhnout až za čáru, ale v takové situaci, kdy vidíte, jak se proti vám řítí na plno rozjetý kolos, navíc je evidentní, že mu dochází místo, tak tehdy je čas na to, rychle rozblikat varovky a začít brzdit. Protože kdo stojí, nebourá, a ten blbec v protisměru získá čas na předjetí. Já sám jsem podobnou situaci několikrát zažil, ať už šlo o nedočkavé řidiče velkých vozů nebo splašené osobáky. Ten řidič, kterého ten vůl předjížděl, ten měl také začít blikat a zpomalit, ať si ten magor jede třeba do háje. Z videa je jasné, že ten, kdo toto video zveřejnil, měl povinný odstup, takže se s tím dalo něco dělat. Zkrátka to na mě dělá ten dojem, že tam všechno bylo špatně. Ono řídit neznamená jen čumět dopředu a umět zacouvat k rampě. Jelikož se to stalo v pátek ráno, tak ten pitomeček zkrátka jel domů a nechtělo se mu čekat. Nemusí být lež to, že na něj dispo zkoušelo tlačit. Ostatně to se zkouší pořád. Ale on je v kabině, a šlo o jeho papíry a teď jde i o jeho svobodu. O Vašich názorech, jak to měl kdo udělat, o tom se klidně pohádejte v diskusi.

Pro establišment z obou stran hranic je tato marginalita doslova požehnáním, minimálně na lokální úrovni. Při tom vlastně o nic nejde. Nikdo nebyl zraněn ani nedošlo k žádným škodám, vyšetřování se smrskne na nejmenší formality, obviněný, navíc nějaký (český) lump, ten působí dojmem nekompetentního lempla a odpor neklade a nad to spřátelená (předposraná) PČR koná s agilitou, jindy tak nedostupnou. Německá muslofilní justice může ukázat, že zákony jsou přísné a zlo bude po zásluze potrestáno. Češi mají na co nadávat, Němci si také konečně zase jednou svobodně zanadávají, aniž by se museli bát o práci či reputaci, šroubky se zase o kousek utáhnou, a ráno hybajte do rachoty, než dostanete od Novoněmce přes držku. Co na tom, že pedosvatby jsou v Německu chráněny ústavou a usvědčený terorista dostal slušné kapesné. Jasně, není nikde psáno, že ho nakonec odsoudí na doživotí, ale IMHO jen to pomyšlení, že za takovouhle pizdovinu může být člověk poslán za katr „na furt“, je pro mě absolutně zvrácené. Hlavně ale že máme integraci a lidská práva a EU a hlavně smrt Kremlu a Pekingu, protože tam je totalita, cenzura, lidi žerou odpad a musí se podřizovat zvůli centrálních orgánů.

Nejvíc mě stále udivuje, že lidé se radují z toho, že bude zlikvidován obyčejný člověk, vlastně jeden z nich, a vůbec nevidí, kam to všechno spěje. Ať se každý zamyslí sám nad svojí prací a nad tím, jestli někdy neprovedl něco hrooozně špatného, co by mu mohlo zajistit ten samý eurozatykač, jako tomu moulovi. Víte, den za dnem se množí zprávy jak je to všechno horší a horší a opar svobody pro řadového občana už vyvanul a existuje leda tak na úrovni mediálních a politických špiček. Však oni se ti mocní vždy bavili tím, jak se lůza rve o pár blýskavých koleček a skývu chleba. A ti úspěšnější lůzři se zase radují, když jinému lůzrovi urvali o drobek víc a přitom mu nádavkem šlápli do ksichtu. Nemá cenu pořád donekonečna vykládat a prosti abyste to nedělali, protože to je zkrátka součást lidského chování a nikdy se to nevymýtí. Ale alespoň může zaznít to, že je to zkrátka špatné a že doba, která se projevovala dost podobně jako ta naše současná tu už byla, a taky jak to dopadlo. S probíhajícím klimatickým šílenstvím, kdy snadno zmanipulovatelná nezletilá a znuděná mládež, horuje pro elektromobily ověšená ajfouny a hadry z umělých vláken, demonstruje proti nečinnosti, kapitalismu a konzumismu, by se chtělo říci, že doom je za dveřmi a všichni na ty malé pošahance chcípneme. Vzpomeňte si na průvody flagelantů. Něco jsem si přečetl a něco shlédl, a současná klimahysterie je nachlup totožná s tou, která v Evropě probíhala před dávnými staletími, kdy po dlouhých letech relativně mírného a stabilního počasí přišly povodně, přívaly sněhu a další nemilé události. Tehdy lidé věděli velké fň o počasí a tak se začaly hledat čarodějnice, které údajně vyčarovaly zimu, hrom a krupobití. V dobách prvotního idealismu se likvidovaly dostupné a chudé kusy a pak se někdo zamyslel, že by se na tom dalo dost vydělat a tak se přešlo na jedince a skupiny, kterým bylo co vzít. Pak to lidi jednak omrzelo a také se zjistilo o fungování přírody víc než do té doby, a tak se s tím přestalo.

V lidském životě a v dějinách platí to, že „nevstoupíš dvakrát do téže řeky“. Současná hysterie se navenek poněkud aktualizovala, ale jinak je to to samé, co už bylo kdysi. Řada lidí si také klade otázku, jak je to možné, že tak bohatá a silná společnost jako je ta naše v Evropě a USA, tak snadno podléhá pár procentům muslimských pošahanců. Zamyslete se nad tím, jestli se to už náhodou někdy nestalo. Cirka před dvěma tisíci lety, se do centra Říma dostalo učení nějakého pošahaného magora, jehož následovníci, začali v zelené a civilizované Evropě vyprávět pohádky nějakých negramotných pouštních ovcomrdů. Nejdřív se jim smáli, že prý takovým báchorkám pár fanatických němtalů, žádný rozumný člověk neuvěří a nechali je na pokoji. (Protože logika a síla imperiálních institucí a dosaďte si sami po libosti…) Ale pak je postupem času začali rdousit, pak někteří Římané zjistili že se na tom dá i vydělat, a tak se nakonec, ta skutečná tisíciletá euroříše rozpadla. Osobně jsem vždycky doufal, že dnes, když už máme nekonečné stohy ověřených informací, ať už literárních, nebo audiovizuálních, že by se nějaký ten pokrok vpřed mohl konečně uskutečnit, ale asi je ještě moc brzy. Anebo to třeba ani nejde, zamysleli jste se nad tím? A teď konečně odpovím na tu otázku, která se vnucuje od začátku: Co bys s tím jako dělal, ty chytráku? Asi tak to, že by se každý měl v první řadě starat o existenci sebe samého a svojí rodiny. Vždycky musíme nějak koexistovat s tou anonymní a cizí masou, která je zlá a omezená a používá masu formálních pravidel, které bývají blbá a iracionální, nicméně jejich nedodržování pak přináší fatální a likvidační důsledky. Pokud je to schůdné, tak každý může zkusit ovlivňovat svoje bezprostřední okolí tak, aby se všem žilo co nejsnesitelněji a nejúčelněji. Protože i ty nejzásadnější řešení a úkony, jsou rozhodovány na základě sympatií/antipatií a nikdy nevíte, kdy se vám něco vyplatí. Rozhodně je lepší něco zkusit a třeba padnout na ústa, než si pak jednou říkat, že jsme byli jen „rukojmím“ života.

 


10.03.2019 Adanedhel


Související články:


12345 (160x známkováno, průměr: 2,83 z 5)
16 582x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017