Očkování je k ničemu – potvrzeno!

Featured Image

Dezinformace o zbytečnosti očkování mající za cíl zničit jednotnou frontu boje s virem, kterou šířili proruští agenti, se nějakou pozoruhodnou náhodou stala pravdou. Na stránkách stranického deníku se jaksi rozpačitě přiznává, že asi očkování moc nemá smysl.

Očkování chrání – věřte nám!

Ten článek opravdu stojí za přečtení. Čiší z něj snaha obhájit neobhajitelné. Ústřední tiskový orgán strany cituje bývalého ministra Blatného, který odvážně tvrdil, že očkování chrání proti nemoci. Vychutnejte si to také:

Když jste naočkovaní, nedostanete chorobu, a tudíž nemůžete nakazit nikoho jiného. Když jste naočkovaní, tak se nemůžete stát infekčním, protože tu nemoc nedostanete.“

Na základě toho vláda spustila kampaň ve smyslu, jaká je očkování záchrana. To stejné tvrdilo i ministerstvo zdravotnictví a jalo se nakupovat za veřejné peníze vakcíny v miliardových objemech. Nekupte to, když je to v akci, že? Kdo tvrdil, že to není pravda, byl odporný dezinformátor mající na rukou krev lidí. Předobří lidé organizovali jako na povel testovací a očkovací centra, veřejné peníze stříkaly plným proudem. Jenže se záhy, jaké překvapení, tak nějak ukázalo, že platí překlad slova dezinformace do češtiny – nepřiznaná nepříjemná pravda. Už se netvrdí, že očkování chrání.

Roušky pomáhají – věřte nám!

Z toho vyplývá pár velice nepříjemných skutečností. Tak se ptám, není-li toto ministerstvo zodpovědné za nařízení, které nám likvidují život? Odpověď zní ano. Je vidět, jak dobře a bezvadně mají vše promyšleno. Vždycky hodně dlouho zvažují všechny klady a zápory, než něco udělají. Jsou to zodpovědní soudruzi. No jo, ale když se mýlili předtím, tak se trochu neodbytně vtírá myšlenka, zda se podobně nemýlili i s opatřeními. Prudký nárůst nemocných po zavedení povinných roušek po 31. 8. 2020 by tomu dost napovídal (viz Graf 1). Když se vytrvale a pravidelně dusíte infekčním hadrem, tak to na zdraví nepřidá? Kdo by to byl čekal?

Očkovaní se nebudou testovat – věřte nám!

Stranický deník dále uprostřed článku tak nějak pomaloučku zažbrblá, že i očkovaní mohou přenášet, ale že očkování může zajistit mírnější průběh nemoci. Všimněte si slova „může“. Je to taková veselá hra, vyvolá se dojem, že to tak je. Ale není. Pamatujete si na mrtvého seniora v ústavu s vysokou proočkovaností? Očkovaní se budou muset testovat taky, protože máme mutace a proti nim očkování nechrání. Soudruh Smejkal dokonce radí PCR testy včetně všech očkovaných, protože by se tím snížilo riziko mutací. Jenom lehounce připomínám, že pro viry jsou mutace něco jako pro člověka dýchání. Tedy naprostá přirozenost. Podle vládních odborníků, rozumějte všehoschopných zmrdů, budou nosit respirátory i očkovaní a taky se pravidelně testovat. Takže test? Nu, ano.

Očkování má smysl i pro vyléčené – věřte nám!

Dokonce stranický deník připouští, že rostou pochybnosti o smyslu očkování. Takové nevhodné kontrarevoluční myšlenky! Jak pochybnosti? Ale pak si novinářka naštěstí pro sebe uvědomila, že musí splácet hypotéku, a tak dokončila v radostném budovatelském duchu. Očkování má samozřejmě smysl pro rizikové skupiny, ale raději nespecifikovala pro které. Pak jaksi mimochodem dodala, že kdo si covidem prošel, tak by se očkovat asi nemusel, protože má protilátky. Jaké překvapení! Kdo by to byl čekal, že imunita získaná proděláním nemoci je lepší?

Očkování je bezpečné – věřte nám!

Jen tak pro přehled vládních lží připomínám, že AstraZeneca před půl rokem byla označována jako absolutně bezpečná, úžasná a nedostižná vakcína, jako naprostý triumf pokroku. Dezinformátoři tehdy mleli něco o tom, že je to nevyzkoušené svinstvo a bůhví, co to umí. Dneska se v ČR neočkují mladší 60 let a obecně se od ní upouští úplně z důvodu nebezpečných embolií. Pamatujete si, že je chtěl pro vás Hamáček nakoupit za vaše prachy?

Další vakcíny z firem Pfizer a Modena byly před půl rokem obě označeny jako absolutně bezpečné, stejný scénář. Nebojte se, všechno je v pohodě. Dezinformátoři mluvili něco o tom, že se jedná o relativně starou technologii, které nikdy neobdržela povolení k použití na lidech. Nyní jsou u obou mRNA vakcín reportovány z Izraele a USA nepříjemné vedlejší účinky související se srdcem. Ale jenom taková banalita jako zánět srdečního svalu u mladých a zdravých lidí. Nu což, hlavně když nedostali covid, který by prakticky ze 100% mladým neudělal žádnou potíž. Očkování tedy nezajistí lautr nic. Naopak, seznam vedlejších účinků očkování je dost dramaticky dlouhý. Očkování je větší riziko než covid a to zejména pro mladé.

Vůdce chrání vaše děti – věřte nám!

Když si náš milovaný Vůdce článek přečetl při ranním sraní, viz fotografie v článku, málem ho zřejmě ranila mrtvice. Takové škody! Kdo dopustil takovou ideologickou rozkolísanost? Vůdce sám to musel dát dohromady jako správný mikromanažer, protože je jediný, kdo to umí udělat pořádně a správně. Všichni ostatní jsou na nic. Prvně je potřeba v masách znovu upevnit víru, že očkování samozřejmě zachraňuje a je to jediná spása. Když zabrousíte na stranický deník, tak najednou nastala exploze článků chválících očkování. A za druhé ty děti, Vůdce byl dojat. Nuže přijal řešení – musí se zachránit děti. Jako hlavní linka článku se táhne tvrzení, že se děti nebudou muset testovat. No jasně, ty estébácký kriple! Kdopak to testování dětí nařídil? Nebyl jsi to náhodou ty a ta parta ubohých podržtašků, co máš kolem sebe? Nějak mi to připomíná obhajobu lupiče, že by určitě nestřílel do oběti, kdyby mu hned dala všechno. Oběť zatvrzele odmítala dát vše, takže je její vina, že je mrtvá. Nedáme děti očkovat pro tvoje zisky, ať si to všichni zločinci jako ty zapamatují. Narvat děti neznámým svinstvem! Je nějaká hranice, kde se ti zmrdi zastaví v páchání zla? Jak vidíte, tak není a nebude. Kšeft je kšeft a čert vem vaše haranty, hlavně když to sype. Dokud je posloucháte, tak vás budou týrat. Zlu se neustupuje.

Udělejte tečku za koronavirem – věřte nám!

Docela mne překvapilo, kam až lze klesnout, když jsem si přečetl rozhovor s doktorem Pafkem. Pane Pafko, opravdu vás těší penízky za tyhle bláboly? Má to lékař vaší třídy zapotřebí? Rozumím tomu, že nechcete skončit jako doktoři Pirk a Musil, ale udělat ze sebe prodejnou děvku takto veřejně? Fakt vaše morálka a profesní čest nestojí za víc? Docela mě rozesmálo, jak jste se vyjádřil, že důvody proti očkování musí být emocionální. Tak mi dovolte, abych je jednoduše představil formou otázka odpověď.

Budu imunní po očkování? Ne.

Jsem očkovaný, mohu zemřít na covid? Ano. To jsi, soudruhu řediteli starobince, nečekal, co? Tolik ses chtěl zavděčit a nic. Tvůj příběh se stal nejlepším argumentem proti očkování včetně zpochybnění účinnosti 70% proočkovanosti.

Musím nosit roušku, když jsem očkovaný? Ano.

Musím se testovat, když jsem očkovaný? Ano.

Bude mi vyplacena náhrada výrobcem při poškození zdraví? Ne, je to přece dobrovolné a dal jste informovaný souhlas.

Mohu být přenašeč viru, když jsem očkovaný? Ano.

Můžu se nakazit po první dávce? Ano, je to dokonce hodně časté díky rozbrnkané imunitě.

Potřebuji očkování, abychom mohl cestovat? Ne, certifikáty nejsou mezinárodně uznávané. Pokud jste očkovaný, je možné, že vás kvůli riziku trombóz nepustí do letadla.

Musím se testovat při návratu do ČR, když jsem očkovaný? Ano, můžete být přenašeči.

Jak dlouho mi vydrží protilátky z očkování? To se neví, ale víme, že se musíte očkovat znova na podzim.

Znamená očkování tečku za koronavirem? Ne, protože jsou tu mutace.

Proč si to vlastně do těla píchám? Protože jsem naletěl šarlatánům.

Nakonec dobrá zpráva z Olomouce

Milí včeličkáři, nakonec se pokochejte zákazem vstupu pro očkované v Olomouci. Očkovaní nesmí do obchodu. Co, jaká diskriminace? Jen motivace, ne? To bolí, když vám dají ochutnat vlastní medicínku, co? Neočkovaní s tím nezačali, víte? Tak si to užijte, zodpovědní a poslušní!

 


04.07.2021 Josef Vohnout


Související články:


12345 (375x známkováno, průměr: 2,12 z 5)
26 761x přečteno
D-FENS © 2017