Nenechme si to líbit !!!

Featured Image

Úvodem bych řekl asi jenom „nasrat“. Nasrat snahám politiků o odzbrojení občanů. Prostě nasrat a rozmazat. Kdo naposledy bral Evropanům zbraně? Správně, Hitler. A názor nějakého úchylného Hitlerova následovníka, jestli mám právo na sebeobranu, mě vůbec nezajímá.

Zbraně jsou skvělá věc. Bez zbraní vládne primitivní právo silnějšího. Když má po ruce zbraň každý druhý, pak se šance takřka srovnávají a každý si moc dobře rozmyslí, než na někoho zaútočí. Pokud chce stát lidem zbraně sebrat, pak to s nimi nemyslí dobře. Nejde mu o to, aby si lidi neudělali bebí, důvod je prostý – chce být ten silnější. A to nesmíme dovolit. Politikům musí nad hlavou neustále svítit varovný vykřičník, že příště jim tou hlavou nemusí prolétnout jenom myšlenka na vlastizradu. Kde totiž končí možnost občanů se bránit, tam začíná totalita.

Pojmenovávejme věci pravými jmény. Pokud někdo chce (navíc v takřka výjimečném stavu) sebrat lidem možnost obrany, pak je to fašista. Když někdo chce odzbrojit vlastní spoluobčany v zájmu cizí mocnosti, pak je to navíc kolaborant. A přesně jako s fašistou a kolaborantem s ním musí být nakládáno. Až bude zase někdo v médiích mektat, že nemáme právo na sebeobranu, bránit sami sebe a svou rodinu, dejme mu to pořádně sežrat. Vyviňme maximální tlak, označujme ho neustále a všude za fašistu a kolaboranta(kterým je), nenechme ho vydechnout. To totiž není Čech, je to zaprodaná svině a takové musíme z našeho kruhu vyštípat.

Kdo ctí suverenitu vlastní země a právo jejích občanů na obranu a kdo na ně naopak plive a pohrdá jimi, to se jasně ukáže při hlasování o zbraních. Sledujme výsledky a kolaborantům to následně dejme sežrat, až jim to poleze ušima. Nenechme si to líbit. Dejme najevo, že my jim svoje zbraně prostě nedáme, ať se třeba na hlavu postaví. V nejhorším je „ztraťte“ nebo si je „nechte ukrást“, ale nedávejte je z ruky. Rád bych se mýlil, mám ale neblahé tušení, že se ještě budou velmi, velmi hodit.

Řekněme jasné ne nejen otázce odzbrojování slušných občanů, ale také tomu, kdo se tu otázku vůbec opovážil vyslovit. Nevím, jak ostatní, ale já nechci být a nebudu součástí fašistického zřízení, kde nám zítra budou holit hlavy. Ve volbách hlasujte pro strany, které co nejhlasitěji křičí po vystoupení z EU, pište články, pořádejte akce, choďte demonstrovat, dělejte cokoliv. Každá lavina začíná prvním kamínkem.

Nenechme si to líbit !!!


11.06.2017 Rossum


Související články:


12345 (161x známkováno, průměr: 1,17 z 5)
10 626x přečteno
Updatováno: 11.6.2017 — 22:13

Reklama

D-FENS © 2017