Jak se v Kocourkově nesečíst ani v roce 2021?

Featured Image

V prvé řadě tento článek není návodem pro jakoukoliv nepravost nebo lhaní, které by Vám mohlo kazit karmu. Je pouze malým slohovým a teoretickým cvičením, protože nic z níže uvedeného není potřeba a systém je vždycky dobrý. Áno?

Pro systém a jeho pohůnky je nutno dodat, že i autor je vymyšlený a nemá smysl po něm pátrat, protože nic špatného nedělá.

Nejprve základních několik údajů. Sčítání oveček je tady a s ním i tradiční problém jak ochránit co nejvíce osobních údajů i v roce 2021 v systému, který všechny údaje stejně má.

Některé ovšem nemá a dobrovolně mu je dát nechceme, případně je zdeformovat balastem, který má s realitou co nejméně společného, abyste nedopadli jako židi za druhé světové války.

Letos se do sčítání ve velkém zapojuje i Velký bratr, takže ochránit osobní údaje bude zase o něco složitější. Nejprve několik základních údajů:

Sčítání lidu probíhá letos on-line od 27. 3. do 9. 4. 2021.

Pro ty, kdo se nesečtou on-line budou chodit komisaři s tradičními papírovými formuláři a tyto ovečky se budou sčítat od 17. 4. do 11. 5. (v této době tedy nikomu cizímu neotvíráme).

Už vidím jak budou vytipovávat domy a byty kam komisaře poslat.

Rozhodný okamžik je půlnoc z 26. na 27. 3. 2021.

Pokud máte žaludek na to si přečíst co všechno po Vás letos chce systém sdělit, tak hurá do toho. Vyzvraceli jste se? Tak jedeme dál…

Rozhodný den je pro nás 27.3. a nebudeme se divit pokud jako v případě registrace k očkování, dálničních známek nebo jiných státních on-line systémů hromadný nápor systém nedá a my tento crash systému využijeme u případného výslechu. A to otázkou co se stalo s našimi osobními údaji?

V naprosto ideálním případě by mohli stránku napadnout hekři a celému letošnímu sčítání způsobit ostudu o které se bude ještě dlouho mluvit…ale není každý den posvícení, takže předpokládejme, že vše poběží jak na drátkách a údaje bližních, kteří do toho on-line půjdou, nedostanou hekři ani jiní zlí lidi hned nebo ten samý den.

Z principu se dá počítat s tím, že v případě on-line sčítání budou využity nejen údaje, které do stránky manuálně vložíte, ale budou se sbírat rovněž všechny údaje o systému a prohlížeči tzv. kukís.

Chcete-li se na sčítání podívat, tak na sčítací stránku se zásadně a nikdy nepřipojujeme ze svého standardního počítače ani mobilu, protože platí stejné zásady jako na přístup na jinou nebezpečnou stránku a anonymní okno prohlížeče Chrome, Mozilly v tomto případě naší zbraní není. Nechceme jim dát ani IP adresu ze které přistupujeme.

V ideálním případě pro přístup na stránku použijeme tzv. čistý počítač se stejnými parametry jako pro přístup na Darknet, použijeme TOR, VPN nebo vše dohromady.

Na stránku nepřistupujeme ze svých mobilních ani pevných dat, ale zásadně anonymně veřejně dostupné Wi-fi. Možností je dost.

Každopádně nechceme dát systému více informací než musíme. Ideálně jej dál ignorovat a hledět si svého.

Kromě čistého terminálu letos zatím nepotřebujeme: Čistý email jen pro tyto účely. Hloupý mobilní telefon z bazaru, který využíváme pouze pro podobné účely s předplacenou SIM koupenou v jiném městě, v ideálním případě na druhém konci republiky.

Takže jen fantasii a trochu času.

Jako potřebné údaje můžeme využít údaje někoho zcela neznámého a s Vámi nijak nespojeného. Můžeme využít i fantasii, ale lze předpokládat, že bude systém ověřovat existenci dané osoby ověřovat takže trochu pohledáme na netu, aby to prošlo.

V on-line systému bude možné vybrat jakoukoliv adresu v ČR včetně čísla podlaží.
V systému budou mít i spoustu bytu prázdných, protože všechny byty v ČR zkrátka obsazeny nejsou.

Je nutné na Váš dům nebo byt tuto danou osobu zaregistrovat a sečíst. Máte-li čas a údajů více, zaregistrujte osob více. Doporučuji náhodné osoby registrovat i na více domů ve Vašem městě i ulici. U jiných domů můžete více popustit uzdu a zvětšovat či zmenšovat byty a počty pokojů apod. Nedělejte to najednou, ale z různých připojení a prohlížečů.

Instruujte všechny osoby ve Vaší domácnosti, aby případné sčítací návštěvě rozhodně neotevírali, nepodávali žádné informace a maximálně řekli, že nesmí z důvodu pandemie otevírat.

V tomto případě nám pomáhá i korona, protože ke komisařům je nutno bez výjimek přistupovat jakoby byli nakažení!

V případě dotazů od pohůnků systému jste to vy, kteří jste v právu a udělali vše správně, takže podle toho vystupujte a chtějte vědět co se stalo s vašimi osobními údaji z toho Internetu!

Poznámka: Nemáte-li koule a nebo pokud Vám na svobodě vlastně až tak nezáleží, tak alespoň pomozte těm, kterým to jedno není a co nejvíce údajů co nejvíce zkreslete. Měnit jen víru je ubohost. Registrujte se jinde, na jiné bytové jednotky a na prázdné domy. Všichni hrozně chudí.

I malinko zkreslené údaje u velkého množství lidí udělají v systému trochu kýžený zmatek a systém možná pochopí, že občanská neposlušnost je v této otázce silná.

O anonymitě údajů vložených cestou sčítání si tady asi nikdo z nás nedělá iluze, ale pochybením technického rázu se dá chyba v datech vysvětlit.

Je totiž dost možné až pravděpodobné, že si systém vytáhne všechny neregistrované rodné čísla a některé z nich si namátkově předvolá k podání vysvětlení. V takovém případě nepodávejte důkazy proti sobě!

Zřejmě všechny data se ani za ideálního stavu nedostanou k nim, ale v takovém případě je na orgánu Vám dokázat, že se tak stalo Vaší vinou a že jste se nesečetli záměrně. Ani nepřímé důkazy proti sobě nedávejte zdarma.

Chcete-li se vyhnout pokutě, tak pod svým jménem na sociálních sítích ani jinde veřejně proti sčítání lidu nevystupujte.

V takovém případě bude platit, že Vám nikdo nic nedokáže pokud se sami nepřiznáte.

Věřím, že i v nové digitální éře nás zase bude v systému pár desítek až stovek tisíc chybět.


07.02.2021 Anonymous


Související články:


12345 (232x známkováno, průměr: 1,47 z 5)
29 545x přečteno
D-FENS © 2017