Blamáž pana Reka

Featured Image

Iracionalita a nestoudnost svědků covidových dosáhla nové mety. Postaral se o to až do té doby neznámý mladý muž jménem Jan Rek.

Mladý pan Jan měl tu smůlu, že mu zemřela matka, paní Hana Horká, což je jistě tragická událost, která je emočně velmi vypjatá, nicméně nikomu ani tak nedává právo chovat se jako kretén. Stalo se tak poté, co se nakazila a vyléčila z čínské chřipky. Mladý pan Jan dospěl k názoru, že to bylo kvůli tomu, že paní Hana podlehla antivaxerské nepřátelské propagandě a nenechala se očkovat tou skvělou vakcínou.

Pan Jan pokládal za nutné označit viníky celé smutné události:

„Tímhle komentářem ‚děkuju‘ za užitečný příspěvek do diskuse. Jmenovitě – Andor Šándor, Jaroslav Dušek, Jan Vojáček, Daniel Landa, Jaroslav Flegr, Soňa Peková, Roman Šmucler a spol. Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty. Pohrdám vámi. Jste absolutní odpad a od teď na vás mám brutální pifku. Za pozůstalé – syn,“

Proč se mu tam připletl covidový alarmista Flegr není jasné. Následně téma rozvedl takto:

„Mamce bylo špatně 5 dní a sama tomu šla naproti. Získávání protilátek nemocí neuznávám dávno. O to víc, když se mi vlastní máma udusí v posteli. Sorry not sorry. Kvůli svobodě a názoru mi maminka nepřijde k promoci, svatbě, křtinám atd.,“

Mladý pán tím chtěl naznačit, že Landa, Peková, Dušek, Šándor a další zapříčínili smrt jeho matky, protože si dovolili šířit „nesprávné“ informace o vakínách proti čínské chřipce, kterým jeho matka uvěřila. Uvedené jedince označil za odpad a také uvedl, že mají na rukou krev. Za příčínu úmrtí své matky v širším smyslu označil pan Rek svobodu a názor.

Panu Rekovi mimojiné vadilo, že osoby s názorem odlišným od oficiálního dostávají ke svým vyjádřením prostor.

Liberální covidistická média se slov angažovaného mladého muže okamžitě chytila a jeho brutální pifku akcelerovala. Tohle bylo opravdovské háelpéčko, Hluboce Lidský Příběh, který navíc umožnil mediálně zaútočit na ty neočkované vrahy a diskreditovat všechny, kdo mají jiný než ten schválený názor. Tak začali celý příběh ždímat. Jenže podobně jako pan Rek ani média neodhadla správnou míru a tak se to celé hrozivě podělalo. Obratem se ukázalo, že odpad je pan Rek a vůbec se mu neprotiví někoho jen tak bez jakéhokoli důkazu osočit z podílu na něčí smrti.

V další mediální komunikaci se ukázalo, že to celé bylo trochu jinak. To tak bývá vždy.

Pan Rek v době, kdy svá prohlášení učinil totiž nemohl vědět, zda jeho matka zemřela na čínskou chřipku, v souvislosti s čínskou chřipkou nebo na něco úplně jiného. Panem Rekem popsaný průběh v podstatě náhlého úmrtí totiž nekoresponduje s klinickým obrazem covidu, ale spíše s infarktem nebo mrtvicí. Některá vyjádření z lékařských kruhů v médiích nasvědčují právě tomu, i když nejsou o nic méně spekulativní než to, co předvádí pan Rek. Pan Rek se k tomu jako správný sráč začal stavět zadní tváří. Začal kličkovat a rozmělňovat svá vyjádření. Nejdříve si byl zcela jistý, že matka zemřela na covid a že za to mohou Šándor, Landa a další. Pak zemřela na covid, protože to prý povídal soused, lékař neurčené specializace na základě neurčených vyšetření, který to „svedl na plíce“. Pak už to bylo tak, že zemřela na covid, protože to na nic jiného nevypadá. Nyní tvrdí, že mu tatínek nechce ukázat pitevní zprávu. Jistě, pan Rek by tak rád kápnul božskou, ale furt mu to někdo kazí.

Pan Rek si v médiích stěžuje, že paní Horká věřila všem okolo a nedala na doporučení členů rodiny, aby se nechala našlehat experimentální genovou terapií. Popravdě řečeno, vůbec se jí nedivím. Já mám taky problém panu Rekovi cokoli věřit.

Dále vyšlo najevo, že se zpěvačka Horká pravděpodobně nakazila přímo v rodině, a to dost možná od samotného pana Reka, který je ovšem odpovědný, ohleduplný a proto řádně očkovaný, státem uznaný jako bezinfekční. Jak je vůbec možné, že bezinfekční pan Rek naočkovaný vysoce účinnou vakcínou dostane symptomatický covid a je navíc schopný nakazit rodinné příslušníky? Buď virus nesleduje Twitter prof. RNDr. Konvalinky, nebo prof. RNDr, Konvalinka šíří dezinformace, kterým pan Rek zjevně podlehl.

Dodržoval pan Rek pravidla izolace, zvláště poté, co sdílel domácnost s matkou nacházející se na prahu rizikové skupiny?

Pan Rek uvedl, aniž by to nějak rozvedl, že Horká „šla covidu naproti“. V kontextu některých vyjádření na sociálních sítích, které učinila sama Horká, se to nezdá nepravděpodobné. V této souvislosti musím v původním znění přetisknout tento tweet:

Člověk nemusí nadán takovou porcí empatie jako pan Rek, aby z něho vytušil, že se Horká z nákazy čínskou chřipkou vpravdě radovala. To proto, že jí jako neočkované byl odepřen přístup k některým službám a cestování, které ještě před nedávnem byly běžné a zcela normální.

Kdyby nebylo toho šíleného honu na čarodějnice, který provozuje vláda za podpory těch „správných“ odborníků v rámci hry na tzv. bezinfekčnost, měla by paní Horká nulovou motivaci se nechat někde nakazit a k riziku nákazy čínskou chřipkou by přistupovala s respektem stejně jako u jiných nemocí. Jest-li tomu tak, jak pan Rek říká a jak ona sama naznačila, tak by tady nejspíš ještě byla. Pokud tedy má někdo na rukou krev a pokud by si pan Rek na někoho měl stěžovat, tak je to vláda a její koncept omezování občanských práv. Například na exministryni Schillerovou, která chtěla neočkovaným znepříjemnit život. To se tady podařilo v nebývalé míře.

Pan Rek si aktuálně užívá pomíjivé mediální slávy a poskytuje obsáhlé rozhovory pro-covid médiím. Nepříliš konzistentně tam pronáší různá angažovaná postpubertální moudra, jako že je třeba, aby to ve společnosti rezonovalo a další tlachy, co mu mediální marketéři honem nacpali do hlavy. Někdy příští týden bude mediálně ocucán, vycucán a vyflusnut stejně jako jiní užiteční idioti před ním.

Já se spíš jako konzument médií ptám, jaké si mám z toho odnést poselství. Neznám do detailu názory pana Duška, Landy nebo Šándora na očkování a ani si nemyslím, že jsou pro mě důležité, ale pokud vím, nikdo z nich není proti povinnému očkování, všichni zastávají svobodu volby. Je podle pana Reka svoboda volby špatná? A je špatná i v případě, že se někdo svobodně rozhodne se nechat naočkovat? On by neměl být takový sráč a říci to na plná ústa, ano, vadí mi svoboda volby. A co dál? Mám si teď honem běžet pro dávku nějaké šmakulády, co pořád po roce nemá úplné schválení, používá se off label a která na aktuální mutace viru stejně nefunguje, protože je vyvinuta na variantu, která se vyskytovala před dvěma roky? To byl možná dobrý nápad loni touhle dobou, ale teď?

Jediné, co jsem si z toho všeho odnesl bylo, že se propaganda svědků Covidových nezastaví před ničím, pravidelně se propadává na nové a nové dno a před každého klade náročný úkol velmi kriticky zkoumat, co se mu covidsvazácká média pokouší vlít do hlavy.

Samozřejmě neočekávám, že by se pan Rek někomu omlouval.

 


23.01.2022 D-FENS


Související články:


12345 (403x známkováno, průměr: 1,27 z 5)
16 684x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017