Bidenův vlastňák z prvního výkopu

Featured Image

Přirovnáno ke sportu, v USA začal zápas, v němž nastoupil Joe Biden. Starému pánovi už se podařil husarský kousek – hned prvním výkopem vsítil oceněníhodný vlastňák. Ve svém sladkém snění o dokonale rovné společnosti, v níž mají všichni naprosto stejné příležitosti a práva totiž Biden hned první den ve funkci podepsal nařízení, podle nějž nesmí být ve sportu (zatím jen na školní a univerzitní úrovni) diskriminováni transsexuálové a musejí být inkludováni.

V praxi to znamená, že každý ne úplně špičkový mužský sportovec se může stát transsexuálem a nastoupit proti ženám, kde už naprosto špičkový bude. A tradiční binární ženy v ženských tělech a s ženskou identitou ostrouhají.

Ať se to komukoli líbí, nebo ne, tak mužské hormony zkrátka jsou pro budování svalů a vůbec pro sportovní výkony výhodnější. A vzhledem k tomu, že každá žena má trošku mužských hormonů a každý muž zase trošku ženských, tak se nedá stanovit žádná racionální hranice, kdo je ještě žena a kdo už muž na základě hormonů.

Jedině snad na základě toho, co má v rozkroku. Ale to zase ne, to už nám progresivisté důrazně vysvětlili, že takhle to být nesmí a kdo tak smýšlí, je transfob plný předsudků.

Asi jste též zaznamenali, že paní Harry Potterová Rowlingová vyrukovala s odvážnou definicí, že žena by mohla být osoba, která menstruuje. Říká tím sice, že prepubertální a naopak postklimakteriální osoby nejsou ženami, ale čert to vem. Důkladně naloženo jí bylo vůbec za to, že si dovolila definovat ženu na základě menstruace. A já pak nevím, jak je teda podle těch nakladačů žena definována.

Dokonce prý z krabic s dámskými vložkami mizí symbol Venuše – kolečko s křížkem, klasický to brand ženství.

Prý je to fuj fuj diskriminační a transfobní, protože prý ne všichni, kdož menstruují, jsou ženy. Ok, tak tedy nejsou. Takže teda muž a žena, případně jiné pohlaví, se nedá fyziologicky, vnějškově definovat nijak a je zcela na základě svobodné volby každého jedince, ano? Souhlasí nakladači?

Fajn, tak to se pak „čisté“ ženy mohou rozloučit se sportovními medailemi. Čela jejich žebříčků obsadí muži, kteří ze začátku možná budou předstírat transsexualitu, ale pak už ani to ne. Pak to bude prostě – nevyšla mi mužská olympiáda, měním genderovou identitu a příště zkusím ženskou. Moje svoboda volby pohlaví. Možná to půjde měnit i zpětně. Skočil jsem do dálky páté místo mezi muži, ale u žen by to bylo bezpečně na zlato? Tak já si vzpomínám, že jsem se vlastně během skoku cítil být ženou, dejte mi goldnu.

Jediná možnost žen jak uspět ve sportu bude stát se transsexuálkami taky a uměle navyšovat hladinu svých mužských hormonů. Tomu se dosud říkalo doping. V krásném novém světě je to prevence a boj proti diskriminaci na základě genderové identity nebo sexuální orientace

Vedlejší efekt to bude mít ten, že namísto dokonale vypracovaných těl v přiléhavých oblečcích budou na stadionech k vidění kníraté osoby podivných figur (pardon – báječně odlišných, samozřejmě) s hlubokými hlasy. Ale to vůbec nevadí, protože fuj macho, zločinec MeToo, který si koleduje o vyhazov z práce je každý, pro koho výraz sportovkyně představuje hlavně atraktivní tělo.

To už je ale příliš i na feministky, které se proti Bidenovi překvapivě ozvaly. Čímž se ale střelily do vlastní nohy, protože tím přece dělají diskriminaci transsexuálů! Že se nestydí, transfobky jedny! Už na to existuje i protestní hashtag #bidenerasewomen (pro neangličtináře – Biden maže ženy).

Taky by to mohlo dopadnout tak, že se stanoví nějaké handicapy a nekonečné tabulky na základě toho, kdo má jakou hladinu jakých hormonů. Z čímž se ze sportu stane dokonalá fraška a nikoho už nebude zajímat. Koho by bavilo dívat se na závod ve sprintu, kde někdo vyhraje, někdo je druhý a třetí a pak se to podle tabulek zreviduje, spravedlivě se narovnají rozdíly, tomu se přičte, té odečte a vítězem je pátý!

Dále Bidenovo nařízení přikazuje, že každé školní dítko musí mít svobodu se rozhodnout, kterou šatnu a sprchy při sportu využije. Pochopitelně – aby se nikdo necítil ponížený a nesvůj ve společnosti ostatních. Aby si každý mohl vyzkoušet, která genderová identita mu lépe vyhovuje. Jistě – dokonalá rovnost. Ale nezávidím americkým holkám, že se jim do sprch nahrne zástup kluků, kterým bych naopak jako puberťák i docela záviděl.

Jen si nejsem jist, jestli ony se nebudou cítit poněkud nesvé a zda z toho čistě náhodou nebude zepár událostí MeToo. Možná by to chtělo nějaký ten milion dolarů na grant sexuální výchovy, která bude odnaučovat puberťáky jejich zvědavost. Jak je hrozně fuj dívat se na tělo jiného bez jeho souhlasu a snad ho dokonce hodnotit. Chtěl jsem napsat „přirozenou zvědavost“, ale slovo přirozené je předsudečné fuj a nic takového neexistuje.

Vůbec poprvé jsem vlastně rád, že Biden vyhrál, přesně řečeno, že se stal prezidentem, protože se nenaplňují obavy, že by dělal to, co pětačtyřicet let v senátu, to jest nic, jen opatrně přikyvovat. Naopak – jede ultraprogresivistickou politiku velmi razantně a v plné nahotě tak odhaluje její limity a inherentní rozpory.

Věděl jsem, že na ty rozpory jednou dojde, ale netušil jsem, že to přijde z tak nevinné oblasti lidského činění, jako je sport. Tak jsou tu a já se těším na pokračování. S vědomím problematiky definice pohlaví se těším na povinné kvóty na ženy. Až to bude v politice, budu první, kdo se jako žena přihlásí do vedení Pirátů. A buď mě vezmou, nebo to bude diskriminace, protože mi předsudečně přisoudí, že jsem muž jen proto, že tak docela vypadám.

Také bych byl rád mulatem v USA. Čistě ze zvědavosti – zajímalo by mě, jestli bych jako poločernoch teda taky požíval výhody afirmativních akcí pro černochy. A jestli bych také pobíral ono odškodnění pro černochy za staletí otroctví, které Biden dost možná zavede. Ano? Ne? Jenom polovic? A moje děti, které bych měl s běloškou a byly by tedy černochy jen ze čtvrtiny? A když bych je měl s černoškou a byly by černochy naopak na třičtvrtě?

Dokonce i u nás se rozdávala stipendia „romským studentům“. Škoda, že jsem o tom nevěděl. Tehdy jsem totiž studoval, tak bych se přihlásil. A jak by mi dokázali, že Romem nejsem? Jak se to vůbec pozná, kdo je a kdo není? Vygenerovala by se nějaká tabulka s odstíny kůže a barvou očí která je už romská a která majoritní?

Tak přesně tohle – bodové tabulky na fyziologické vlastnosti – vypracovali s německou precizností nacisté, když potřebovali zjistit, kdo zasluhuje život a kdo plynovou komoru.

(Těsně po válce se ty samé tabulky hodily nově zrozenému státu Izrael, aby se zjistilo, kdo se může přistěhovat a kdo ne, ale to nic)

Není bez zajímavosti, že tomu tleskal hlavně čechoameričan Dienstbier.

Dá se tušit, že tento výsostně rasistický nápad s tím, že někdo bude dostávat stipendia na základě své barvy pleti, se s celkovým bidenovštěním Západu zase oživí a nakonec zavede.

Inu, had se kousl do vlastního ocasu. Zeman říkal, že kdo jde moc doprava, ocitne se vlevo.

A kdo jde příliš do tolerance, ocitne se v rasismu a paradoxní diskriminaci. Biden už tam je.

 


14.02.2021 PD2


Související články:


12345 (202x známkováno, průměr: 1,11 z 5)
8 979x přečteno
Updatováno: 14.2.2021 — 21:31
D-FENS © 2017