Nepřítele plány zhatí naše nebinární toalety

Featured Image

Soudružka Renáta Zajíčková se nás rozhodla přiblížit ke spravedlivějšímu světu a navrhla zavedení nebinární toalet. Není to úžasné? Tato norma nás přiblíží skvělému životu na Západě, jehož obdivuhodnou vyspělost můžeme v současné době zřetelně vidět na předměstích ve Francii. Kdyby tam byly bývaly včas správně označené záchody, nemusela tam teď hořet auta.

Nebinární inovace

Nikdy mne nepřestane překvapovat, jak se politici napříč celou Evropou předhánějí v tom, kdo vymyslí větší pitomost. To zrychlení k naprosté debilizaci je prostě dechberoucí. Naše vláda poskoků má v tomto oboru neuvěřitelně vysoké skóre, ať už je to soudruh Lipavský s jeho dovolenou na Krymu, nebo soudruh Rakušan s jeho prosazením českých zájmů ve formě přijetí migračních kvót. Nezapomínejme na soudružku Černochovou s její skvěle vyjednanou smlouvou a výhodnými nákupy vojenské techniky v akci, anebo hvězda festivalů debility soudružka Druhá Svetrová. Tam snad ani není nutné připomínat za co, neboť ta se umisťuje pravidelně. Tak snad ani nebudu muset zmínit Pepu a jeho podepíšu zákon o důchodech, ale udám se u soudu. Výběr je velice bohatý, ale pravda myslel jsem si, že zákaz asistované sebevraždy pro neočkované proti covidu hned tak něco nepřekoná. Leč když každý přiloží ruku k dílu, tak získáme vítězný návrh.

Udělat si trochu jasno ve světě soudružky Zajíčkové pomůže její oficiální web, kde dominuje článek „Bez skutečné reformy vzdělávacího systému se v éře inovací neobejdeme“, který je krásnou ukázkou esence zmrdích keců. Splňuje nejvyšší nároky na to, jak mnoha krásnými slovy nesdělit žádný obsah. Soudružka Zajíčková měla pocit, že je čas, aby přispěla něčím hodnotným do debaty. Že je čas vylepšit ten vzdělávací systém, zvláště když máme tu éru zlepšovacích návrhů, a rozhodla se, že dohoníme naše nedostižné vzory. Ne, nenavrhla, abychom přijali nějaký vhodný počet sirotků, tím se proslavila jiná aktivistická dobrotruska, ale hodila na stůl zákon o zavedení nebo možnosti zavedení nebinárních toalet. Všude, kde to mají, se to skvěle osvědčilo a vedlo to k osvěžení vzájemných vztahů, jako to ukazují třeba v Partičce IT. Po zavedení tohoto opatření naši žáci v testech vyletí nahoru, protože nebudou muset řešit, do kterých dveří se dnes vydají a tak jim zbyde čas na učení. Pusťte k něčemu libtarda a takto to dopadne. Vymyslí nebinární toalety.

Osvěžme si dny nevšedními zážitky

Přemýšlím, co to takové slovní spojení nebinární toaleta znamená. Jsem jen nevzdělaný vohnout ovlivněný proruskými narativy a v novořeči moc silný nejsem, ale zato umím používat slovník cizích slov. Slovo binární česky znamená dvojkový, dvojitý nebo složený ze dvou. Předpona ne znamená zápor, tedy popření nebo opak. Tudíž dostáváme nedvojitou toaletu. Takže, jestli tomu rozumím správně, tak škola musí zbourat každý druhý záchod, aby měla lichý počet toalet, nebo je musí omezit na jeden pro všechny? Ale kdepak logika je rasistická veteš cispatriarchálních nýmandů a nebinární toaleta zní podstatně lépe, než pojďme všichni srát na jednu hromadu. Nic tak neosvěží den, jako společné sraní bez ohledu na pohlaví.

Není nad to, když se společnost přizpůsobuje pošukům. Co soudružko Zajíčková to tak trochu vylepšit a nechat žáky kopat latríny na školní zahradě. Nezmenšilo by to jejich uhlíkovou stopu? A co soudružko, když uvidím nějakého úchyla, jak následuje na záchod moji nezletilou dceru? Můžu se identifikovat jako zubní víla a pár zubů mu vyrazit? Proč by zrovna zubní víla měla být nepovolená sebeidentifikace? Chci, abyste to tolerovali. Taky dost nechápu, proč po tomhle průkopníkovi společných zážitků na toaletách pátrá policie? Třeba se identifikoval jako kamera a jen dělal to, k čemu je určen. Proč to netolerovat? Jo, aha, natáčením bez souhlasu porušil práva žen. A co moje právo, aby na mne nečuměla nějaká cáklá bába při chcaní? Nic?

Dětí, které pochybují o své pohlavní identitě, přibývá, a tak to vyřešíme tak, že jim odmala nedáme ani náznak odpovědi na otázku, jaká vlastně je. Budeme jim cpát do hlav tyhle woke sračky a pak se budeme divit, kde se v dětech bere ta nejistota, deprese a pročpak to pak řeší agresivitou? Budeme financovat darmožrouty z neziskovek na řešení tohoto problému. Myslíte si, že jen tak kecám, aby byl článek delší? Zkuste si přečíst Istanbulskou úmluvu a nezapomeňte taky na důvodovou zprávu k ní, protože ta má být také právně závazná. Výsledkem práce těchto dobrosrdečných budovatelů nové společnosti bude, že se problém stále bude prohlubovat a bobtnat ve spirále sebedestrukce. Obvykle to probíhá tak, že když se libtardí báječně znějící kecy promění ve skutečnost, celé se jim to sesype na hlavu. Obviní z toho netolerantní společnost, objeví se další nesmysl a kolo se opakuje.

Dohnat a předehnat

Ale to nevadí, hlavně když budeme jako na tom báječném Západě. Miluju neotřesitelnou logiku argumentů, mají to na Západě, tak je to dobré a musíme to mít taky. Soudružce Zajíčkové asi nikdo doma neříkal základní výchovnou větu, když druzí budou skákat z okna, tak ty taky?  Ale pořád jsme od toho úžasného pokrokového Západu poměrně dost daleko. Třeba v takové Británii už se jim dětičky identifikují jako zvířátka. Ne, to nejsou masky na karneval, kdy jdou ratolesti za pejska nebo kočičku, ale je to tak, že se chovají jako zvířata. Oni to v té Británii myslí vážně, že svobodou se rozumí chovat se jako duševně méněcenný. Že úchylnost je ta správná norma a každé sebeomezení škodlivé. Školy to tolerují a rodiče se už v tomto svobodném systému neodváží ani pípnout, natož tak dát potomkovi pár výchovných. Nebo zkusit trochu neotřelé léčby s tím, že jako koník bude tahat celý den klády v lese. Příznačné pro tuhle společnost lunatiků je to, že takovou praxi museli omezit na ministerské úrovni. Učitelé sami netuší, co je a co není správné. Bývalý britský ministr školství Nadhim Zahawi šel dokonce dál a chtěl by zrušit i nesprávná zájmena. Stačí si přečíst to typicky britské jméno a je jasné, jak tohle všechno skončí a kam se kyvadlo zpátky zhoupne.

To, že absolventi podobných škol neumí pořádně ani číst ani psát nikoho netrápí. Tady se nabízí otázka, zda těmto dětem nedávat třeba na svačinku syrové myšky a do třídy bedýnku s kočkolitem. No ne? Nebudeme je přece utlačovat, když máme to inkluzivní školství. Dítka by si pěkně zamňoukala a zahrábla bobek do písku. Krása, ne? To by dost pomohlo, aby se společnost stala tolerantní. Bylo by to takové otevřené a svobodné. Jako když se nějaká třeba úplně namátkou poslankyně cítí jako kráva, tak by mohla do zákonů prosadit, že má právo dělat kravince přímo na podlahu. To by panečku byl teprve pokrok. Aby bylo naprosto jasno, ani trošičku mne nenapadlo, že by kálení na podlahu bylo užitečnější činnost než přibližování naší společnosti k rozvitému západnímu vzoru podobnými hovadinami. Pokud tato soudružka představuje svoji voličkou základnu se vším všudy, tak je tahle společnost opravdu šílená.


Související články:


12345 (249x známkováno, průměr: 1,22 z 5)
13 524x přečteno
D-FENS © 2017