Program zapadnizena.00kazda

Featured Image

Dobrý den,

před třiceti lety jsem byl bez možnosti výběru donucen začít používat Váš program zapadnizena.00kazda, který už několik desítek let prezentujete jako nejnovější a nejlepší model tohoto typu programů s tím, že všechny předchozí, staletí testované a optimalizované verze programu byly staženy z trhu a zlikvidovány, i přes značný odpor a nesouhlas jejich spokojených uživatelů.

Rád bych Vás požádal o přehodnocení tohoto rozhodnutí, protože nová verze programu jeví značnou nestabilitu, labilitu a dokonce po mně chce večer a po ránu sex, aniž by ho sama nabízela nebo se mi s ní líbil.

Dále mě tato verze nutí dávat jí spoustu věcí, které program neobsahuje, jako peníze, bydlení, lásku, štěstí, oddanost, pozitivní energii, spolutrpitelství, pochopení, shovívavost, toleranci, kompromisy, slušnost a věrnost.

Co je zajímavé, mnoho mých věcí bez náhrady mizí v databázi programu a nejdou žádným způsobem vyvolat zpět.

Největší problém mám já i ostatní uživatelé s fatální chybou programu „system fatal error zrada“ produkovanou opakovaně v uzavřeném kruhu. Kdy se program dříve nebo později zhroutí, kompletně zabuguje, není schopen provozu, nejde užívat nebo bez náhrady zmizí bez uživatelova přičinění, ať s ním něco dělá nebo nedělá vůbec nic, ať je uživatel v čemkoliv dobrý, průměrný nebo špatný.

S tímto souvisí i záhadný bug, kdy program bez vysvětlení nebo s nepochopitelnou, nesrozumitelnou systémovou hláškou přechází k jiným uživatelům i s vašimi věcmi, penězi, majetky a dětmi. A má ještě tolik drzosti, že se občas vrátí zpět s ještě nesrozumitelnější, nesmyslnější systémovou hláškou než při odchodu, když už o něj vůbec nestojíte ani ho nečekáte, ovšem už bez vašich věcí a peněz, ale zato s dětmi vašimi i cizími!

Pro tyto nepříjemné situace žádám radu programového odborníka, jak postupovat v případě návratu Vašeho programu, když už máte místo něj nainstalovaný nějaký jiný např. kundanahrani.777, protože se z neznámých důvodů oba programy na jednom os nesnesou a způsobují nevratné poškození hardwaru!

Také bych rád upozornil, že ani jeden z Vašich programů nejde při nespokojenosti uživatele odinstalovat bez nenapravitelných škod a ztrát na hardwaru i ostatním softwaru, protože mu nefunguje korektně odinstalační část!

Program nemá žádný sebezáchovný mechanismus, nechápe ani nejkritičtější systémová upozornění a proto je nutné, aby ho os často reguloval. Má opakované sebedestrukční sklony, napadá sám sebe i operační systém, ostatní programy a hardware, na kterém hostuje, bez zjevných příčin.

Nechápe, nerozezná a neposlouchá ani nejjednodušší příkazy.

Bezdůvodně neustále vyvolává chybové hlášky a má tendenci se často zasekávat v neřešitelných nebo úmyslně neřešených nelogických kruzích. Když s programem odmítáte na těchto kruzích spolupracovat, spolutrpět nebo se snažíte jeho problémy skutečně vyřešit, začne z neznámých důvodů z bedniček vycházet neidentifikovatelné kňučení, pištění a pípání. A v případě, že problém pracně vyřešíte, program okamžitě vygeneruje deset dalších!

Program se chová konstantně zmateně, nesvéprávně, funguje dle momentálních pocitů, krátkodobých stavů, a v dolní části kódu má obrovskou, nenažranou, nezáplatovatelnou díru!

Restart os nepomáhá, po použití všech dostupných patchů, snaze o zlepšení uživatelského prostředí, vyladění operačního systému a přidání jiných kvalitních programů se bohužel nic nezlepší, ale naopak se výskyt chybových hlášek a kritických chyb zvyšuje geometrickou řadou.

Program byl nezávisle vyzkoušen a pozorován na několika miliardách os, typů hardwaru a dokonce v různých částech planety. Zkušení life time (LT) odborníci, stejně jako odborníci na Váš program a jeho nejzkušenější uživatelé ho radí vůbec nepoužívat, v nejlepším případě neinstalovat a odmítají ho nejen instalovat, ale už i opravovat. Dokonce se v odborných LT kruzích množí hlasy, že je Váš program nebezpečným zmutovaným virem, který nevratně poškozuje a ničí všechen hardware i software.

Považuji chování Vašeho programu za značně nestandardní, nekorektní a jsem přesvědčen, že nebylo ani Vaším záměrem ho takto naprogramovat. Myslím, že je ve Vašem vlastním zájmu urychleně zjednat nápravu, protože nespokojených, zoufalých, frustrovaných a všeho schopných uživatelů nebezpečně přibývá. Což by mohlo způsobit fatální chybu celého systému známou jako „Revoluceskurvamasvinemanaklandr error system complete extrahard restart XXL“.

Omlouváme se, ale uživatelé za celý život nepřišli na to, jak chyby Vašeho programu opravit bez použití motorové pily, která ovšem produkuje zvýšené množství chyb na povrchu programu.

Jiné kopie této verze bohužel nic neřeší a mají stejné chyby.

Vzhledem k tomu, že jsem řešení popsaných chyb programu nenašel v manuálu ani u ostatních uživatelů, žádám Vás o nápravu celé situace na trhu, kde máte bohužel monopol.

Tímto bych rád uplatnil u výrobce programu záruku. Zdvořile žádám, aby program neopravoval, ale všechny kopie této verze nevratně zničil. A kompletně vše naprogramoval znova, postačí na základě chování a myšlení psa. Myslím, že budu mluvit i za ostatní uživatele tohoto programu, když požádám o přizpůsobení programu plně na míru operačnímu systému slusnyrozumnymuz.M111, snížení koncové ceny a prodloužení záruční doby na stabilitu, loajalitu, oddanost a věrnost programu platícímu uživateli z žádné na celoživotní.

Doufám, že po uvedení nové základní verze programu dojde i k obnovení a nabídce původních u uživatelů žádaných verzí hodnaslusnazenamamaprodeti.001, panovaotrokyne.002, deveckaprovsechno.003, cubkasekretarka.004, opravdovadama.005, andilekdablikdevkaholcicka.006, animalnisamice.007, skvelakucharka.008 a nejlépe hodnocená luxusní verze gelfnaprani.allinone.111.

Děkuji za pochopení

S pozdravem

Váš vždy stabilní, oddaný, loajální, bezchybný operační systém slusnyrozumnymuz.M111, neschopný programu zapadnizena.00kazda zajistit nekonečné programové štěstí, pokud mu ho stabilním fungováním programu s celoživotní zárukou nezajistí on.

Adresát:

Bůh – stará, zlá, škaredá, tlustá, nasraná ženská

Největší kurva ze všech

Nebepeklo

V prdeli 666

 


14.08.2022 Alien


Související články:


12345 (323x známkováno, průměr: 4,24 z 5)
39 128x přečteno
Updatováno: 14.8.2022 — 22:57
D-FENS © 2017