Lockdown třikrát očkovaných!

Featured Image

Již jednou komentovný graf počtu pozitivně testovaných osob ve vztahu k očkování vede k jedinému možnému závěru. Je nezbytný lockdown. Lockdown třikrát očkovaných!

Z uvedeného grafu jednoznačně a bez diskuse plyne, že třikrát očkovaní jedinci mají přibližně dvakrát větší pravděpodobnost, že se nakazí tím hrozným virem. To má různé důsledky. Jeden z nich je, že se dvakrát intenzivněji podílejí na šíření té hrozné smrtící nemoci na další lidi.

Zde jsou například data za minulý týden. Je to pořád stejná story.

V listopadu 2021 vyhlásil rakouský kancléř Schallenberg lockdown pro neočkované, Když to odůvodňoval veřejnosti, pronesl tuto větu: „Incidence u očkovaných lidí ve věku 18-59 let je 383 případů a klesá. U neočkovaných přes 1700. Prosím, představte si tato čísla a uvědomte si ten rozdíl.“ Dále upozornil, že opatření budou kontrolována, vymáhána a sankcionována a poděkoval policistkám a policistům za jejich práci.

Těžko řici, z jakých koronadat koronasoudruh Schallenberg tehdy vycházel, zda mu je dodal nějaký rakouský Kulveit nebo jiný podobný vrták, protože se později ukázalo, že incidence u neočkovaných a plně očkovaných je přibližně stejná, jak ostatně plyne z výše zmíněných dat, a pro lockdown neočkovaných neexistovala opora v realitě. Tuzemské koronahujery to samozřejmě inspirovalo a liberální média jako Seznam Zprávy začala okamžitě vyvolávat poptávku po tomtéž. Ministr Válek také surfoval na této vlně, nicméně pak se asi vláda začala obávat problémů, protože by to ještě více posílilo covidovou opozici. Nakonec to zavedli v light formě, kdy sice nezákazali neočkovaným občanům druhé kategorie chodit do knajpy a do fitka, ale zakázali to všem a občanům druhé kategorie to nějakou dobu nepovolili. Veřejnost to akceptovala, k defenestraci nedošlo, a pravděpodobně by akceptovala i nedokonaný lockdown neočkovaných.

Nyní zde máme podobnou situaci. Pozitivní test u naočkovaných třetí dávkou je zhruba dvakrát pravděpodobnější než u neočkovaných nebo očkovaných první nebo druhou dávkou. Další změnou je, že se nejedná pouze o názor nějakého politika, protože příslušné údaje přinesl oficiální informační kanál. Není to tudíž ani dezinformace.

Nebudeme spekulovat, jakou to má příčínu, to nám nepřísluší, protože tu máme skvělé odborníky na vakcíny a vakcinaci, například pana Chlíbka nebo pana Prymulu. Ten dokonce dostal za své konzistentní postoje při boji s virem státní vyznamenání. Tito pánové jistě nyní dnem i nocí usilovně pracují na vysvětleni tohoto úkazu. Doufám, že na to brzy přijdou, protože pochopením a odstraněním příčiny dvojnásobné incidence mezi třikrát očkovanými by se počet pozitivně testovaných dal podstatně snížit, jmenovitě asi na polovinu.

Do té doby by se měl praktikovat princip předběžné opatrnosti, stejně jako v jiných věcech, třeba ve věcech ochrany klimatu, a očkování posilovacími, posilovacími posilovací apod. dávkami by se mělo pozastavit až do doby, kdy zmíněné vakcionologické a imunologické kapacity celou věc dostatečně objasní, což bude prakticky nikdy.

A nejen to. Teď přijde to hlavní.

Představte si dva totožné důchoďáky, ve kterých žijí naprosto shodné roztomilé bělovlasé staré babičky a naprosto shodní tlustí imunosuprimovaní dědkové s transplantovanou chlopní. Do obou důchoďáků přijde stejný počet návštěvníků a identickým způsobem krchlá a prská na popsané rizikové skupiny. Do jednoho důchoďáku přijdou jen samí neočkovaní nebo maximálně dvakrát očkovaní příbuzní, a do druhého uvědomělí příbuzní s „posilovací“ oslabovací dávkou. Nemusím snad vypočítávat, v jakém pečovatelském domě bude více nakažených dědečků a babiček, to je doufám každému jasné. Ještě docela nedávno jsme se rozhodli v zájmu babiček a dědečků pohřbít ekonomiku a nasekat astronomické dluhy, a nyní… nic?

Také nechcete epidemiologický nihilismus a mrazáky v ulicích? Pak je jen jediná možnost.

Lockdown třikrát očkovaných.

Je to nutné, protože třikrát očkovaní se chovají nezodpovědně, hloupě a sobecky. Důvěřují dezinformacím, které šíří fake experti a podřadné autority s nedostatečnými odbornými, lidskými a inteligenčními předpoklady, jako například pánové Kulveit, Smejkal nebo Hořejší. Někteří jsou velmi známými veličinami dezinformační scény a byli už mnohokrát přichyceni při lži nebo alespoň při nepochopitelné bagatelizaci očkování, například pokřikování sloganů typu „dejte si dávku“ případně zjevně amatérských analýz typu „imunita vyvanuje“. Pod vlivem těchto šarlatánů do sebe někteří důvěřiví občané bezhlavě nechávají píchat genovou terapii nad rámec její příbalové informace, tzv. off-label, aniž by se dostatečně zajímali o možné důsledky takového postupu, navíc někteří z nich tak činí i opakovaně. Nezajímají se přitom například o to, jak je vůbec možné, že přípravek firmy Pfizer je dosud téměř dva roky od uvedení na trh jen podmínečně registrován a potvrzení účinnosti a bezpečnosti přípravku je plánováno až na prosinec 2023 až červenec 2024.


Nene, dělám si prdel. Já nechci lockdown vůbec žádný, protože je to neužitečná strategie, která způsobuje podstatně větší škody než benefity, které přináší. Je to strategie hlupáků pro hlupáky a navrhovat by ji neměl vůbec nikdo.

Chtěl jsem jen ukázat, jak snadné je ocitnout se druhé straně.

Není to ani rok, kdy někteří zástupci očkované většiny nevybíravě útočili na neočkovanou menšinu. Nadávali jim do hlupáků a sobců, argumentovali zájmem společnosti a chtěli jim vnutit svoji vůli, protože si mysleli, že mají v ruce páku, kterou představuje morální hodnota očkování. My bojujeme s pandemií, necháme do sebe píchat podmínečně schválenou vakcínu, budujeme kolektivní imunitu, která přijde při padesáti, sedmdesáti, devadesáti a kdoví kolika procentech proočkovanosti, a vy se sobecky ulejváte a preferujete vlastní komfort. Vzpomeňme například petici doktora Jeba a její ideologický text, pod který se neváhalo podepsat k nynějšímu datu skoro 7000 lidí, případně nenávistný text předsedy spolku udavačů Kartouse, nebo vyjádření silně tendenčního akademika Grubhoffera, který neváhal pozurážet jiné lidi, aniž by o nich cokoli věděl. Na omluvu těchto ctinehodných pánů lze uvést jen to, že i oni jsou teď mezi těmi napálenými, protože vycházeli z předpokladu, že existuje kolektivní imunita a že očkování funguje, oboje se však ukázalo jako mýtus.

Vida, stačilo pár měsíců a všechno je jinak. Nepozorovaně došlo k obratu. Jediná správná pravda už není jediná správná pravda, protože se z ní stala jediná správná lež. Z uvědomělých a nesobeckých bojovníků s virem se stali jeho šiřitelé. Bez větší pozornosti proběhl obrat o 180°. Nezdá se vám, že se to děje nějak čím dál častěji a také čím dál rychleji?

Problém je v nedostatku spolehlivých morálních i odborných vodítek.

Médiím se podařilo dovést společnost do stavu, kdy je víceméně jedno, co je pravda a co ne. Většině lidí je to proto jedno. Můžete je přímo kropit pravdivými a srozumitelnými informacemi a nebudou na to reagovat, protože potřebují svoji dávku blábolů od svých mediálních ikon, které jim řeknou, co mají dělat, aby to bylo správné.

Odborným autoritám se nedá věřit, protože jsou na pozadí kádrovány na ty správné a nesprávné, a ty nesprávné jsou hlavním proudem médií „vymlčeny“ tak, že se nic nedozvíme ani o nich, ani o jejich názorech. Jejich místa zaujímají jejich flexibilnější kolegové, kteří sice možná odborně nejsou úplně na výši, jsou to spíše prvky popkultury, ale disponují darem včas identifikovat, kam vítr vane a přizpůsobit se tomu, aby získali nějakou formu odměny nebo pamlsku, například prostor k mediální sebeprezentaci. Ti lidé, kteří hned na začátku toho procesu kádrují ty správné a nesprávné, neví o ničem vůbec nic. Jsou to ideologové, politici a lidé z mediálního marketingu. Je jim jedno, co je pravda, respektive si myslí, že to určují oni. No a tohle jsou výsledky.

 


21.08.2022 D-FENS

12345 (580x známkováno, průměr: 1,16 z 5)
34 321x přečteno
Updatováno: 21.8.2022 — 23:25
D-FENS © 2017