A kde máte koule, pánové?

Featured Image

Jako každý rok trávím zimu na horách a lyžuju. Tak tomu bylo i letos na Valentýna. Doma se nikomu nechtělo, tak jsem šla ten den lyžovat sama. I proto se stalo, že si na ke mně na lanovku přisedli čtyři pánové ve věku 35 – 50 let – špatně se to odhaduje, protože helma, brýle … prostě žádný dvacetiletý ucha. Oblečení měli normální, žádná tržnice, ale ani to nebyl obleček za padesát litrů – fakt úplně normální, obyčejný mužský. Teda do chvíle než promluvili…

Rozhovor vypadal následovně:

„Jak řešíš Valentýna?

„Já byl u nás v krámě a tam měli srdíčko od Merci.“

„Jo? A vypadá dobře?“

„No vono je to vlastně takový dvojsrdíčko a ještě je k tomu stříbrnej přívěšek.“

„Hmm, ale to je asi blbý, abysme to koupili všichni, pak budou mít všechny stejnej dárek.“

„Jo a víš co? Ještě to mají v akci, tak to koupíš fakt levně!“

Přísáhám, že jsem z tý lanovky málem vypadla!!!

Rozhovor pokračoval ve stejném duchu celou cestu lanovkou až na horní stanici, kde jsem prchla, protože ta diskuze byla naprosto neuvěřitelná. Úpadek, totální úpadek mužství. Myslím si, že by pro ty jejich ženské byl nejlepším dárkem k Valentýnu chlap s koulema namísto toho, co jelo na tý lanovce.

Pánové, normální chlap na celého Valentýna především zapomene nebo se na něj, i přes vydatnou mediální masáž, vykašle. Když už se rozhodne přece jen Valentýna slavit, tak tu svojí vytáhne na večeři s úvahou, že se aspoň dobře nají ve svém oblíbeném podniku. Když se rozhodne koupit dárek, tak to prostě objedná přes internet – nakupování v obchodech totiž nesnášíte. A když si vzpomenete pozdě, tak vyženete sekretářku – disponujete-li takovým zařízením, nebo navštívíte cestou domů benzinku. A přestože na kytky a dárky od benzinek nadáváme, tak jsme za ně rády, protože jsme vám stály za to, abyste nám je koupili. Aspoň ty normální ženské to tak mají.

Ten rozhovor mne opravdu vyděsil a začínám mít obavy o mužskou část populace. Fakt si myslíte, že normální ženská touží po Valentýnským dárku z letáku???


21. 02. 2018 Louise


Související články:


12345 (325x známkováno, průměr: 2,61 z 5)
33 513x přečteno
Updatováno: 21.2.2018 — 21:39

Reklama

D-FENS © 2017