Voting fraud

Featured Image

Lidi, zeptám se: Podle čeho definujete co je a není HOAX? Podle toho co řekne Lucka Borhyová v bedně? Nebo nějaká „nezávislá“ organizace uvádějící věci na správnou míru financovaná liberálama? Co takhle zkusit vystoupit ze stáda a použít tu kouli na krku? Jde mi o to, jestli jsme schopni přerušit ten matrix, kterým nás MSM zformátovaly.

Tak si trošku zahoaxujem:

Nejvyšší soud nařídil Pennsylvánii dát bokem lístky obdržené po volebním dni. Některé okrsky nesouhlasí.

A tak se začlo se zpětným datováním pozdějších lístků na 3. listopadu.

https://www.projectveritas.com/news/update-pa-based-usps-whistleblower-richard-hopkins-comes-forward-and-agrees/

https://www.projectveritas.com/news/breaking-another-one-erie-pa-usps-insider-exposes-nov-3-postmark-voter-fraud/

Softwarová chyba připsala 6000 trumpových voličů v Michiganu, jen v jednom okrsku. Okrsků má 47. Kolik dalších států a okrsků používá podobný program? V situaci kdy rozhodujou desítky hlasů minimálně zajímavé.

V Pennsylvánii měli registrováno 21 tisíc mrtvých voličů, z toho 12+ tisíc aktivních – asi je COVID zombie vir.

Výdejní místo Bidenových zcela legálních lístků, kámo není problém!

Programy „Hammer“ a „Scorecard“ – kterými měli měnit počty při sčítání hlasů, je to nějaký hackerský program používaný původně armádou k…. použití mimo USA :)

No a tady je v akci při volební noci, dokonce z CNN – hint – umí hlasy i mazat, komu je potřeba :-)

A tady o tom už otevřeně mluví Sidney Powell (advokátka generála Flynna),  pro FOX TV (která jinak docela podělala trumpa brzkým uznáním AZ a VA pro Bidena)

Tady delší video a v AJ jak ten americký volební program funguje a jak je systém děravý. Hacknutelný z mobilu před volební místností.

Obrázek za tisíc slov – vpravo je San Antonio – skoro čistě demokratický okrsek kde není potřeba upravovat hackováním, ale Dallas už jo.

No a vlevo výpis logů s chybama – asi se tam něco dělo.

A tady trošku složitější, jakýsi statistický Benfordův zákon vztažený na volby,  přibývání hlasů Bidena s ním je nějak v rozporu.

OK, hardcore hoax váha – INFOWARS.

A HOAX nejHOAXovatější – sám samoten Biden se dva týdny před volbama doznává, že připravili největší volební podvod v dějinách US.

Samozřejmě čekám smršť nesouhlasu, je to třeba – šířím hoaxy, osvíceným stačí co řekne telka a tohle je vylhaný a zoufalý !

OT: Ti kdo za fake news považují např. Zerohedge – no, chvilku ho čtěte a budete se divit že spousta zpráv tam uvedených se objeví za pár dnů/týdnů i v mainstreamu. Znamená to tedy že mainstream jsou pomalé Fake News? :D

Buďte dobří !

BTW : zajíci se počítají až po honu a bude veliké divení, kdo dá 20. ledna packu na bibli.

 


08.11.2020 Drewid


Související články:


12345 (177x známkováno, průměr: 2,16 z 5)
15 265x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017