7 předpovědí : Jak skončí volby 2020

Featured Image

Vzhledem k blížící se události, jež svým výsledkem může ovlivnit směřování světa mi to nedalo a rozhodl jsem se přeložit článek jenž vcelku polopaticky vystihuje co můžeme v příštích týdnech očekávat.


Zdroj

USA je na křižovatce s revolucí před svým prahem. Na jedné straně stojí Patrioti, ti kteří chtějí zachovat, chránit a bránit Ústavu. Na druhé straně jsou Marxističtí povstalci, kteří věří že USA jsou zlo a důvodem mnoha problémů ve světě.

Strana Marxistů podporuje Joe Bidena a jeho boj o Bílý Dům. Sami sebe nenazývají marxisty, ale dle rčení “pokud něco vypadá jako kachna, chodí jako kachna a kváká jako kachna, je to kachna“.

Vím že zním jako “já vám to říkal“, ale říkal jsem vám to.

Pokud jste v posledních novinkách četli mezi řádky, možná jste si již dali dohromady co nás v příštích měsících čeká. Pokud ano, následující jen potvrdí vaše odhady. Ale chtěl jsem to vyzdvihnout, aby každý věděl co očekávat aby poté nebyl překvapen.

Mých sedm předpovědí jak rok 2020 skončí:

Předpověď první

Trump drtivě vyhraje volby. Vím, média vám tvrdí, že průzkumy jsou těsné, ale jen se podívejte kolem sebe. Trumpovy předvolební setkání praskají ve švech, zatímco Biden nemůže zaplnit ani tribunu školního fotbalového hřiště. Trumpovi podporovatelé pořádají obrovské průvody člunů, zatímco nevidíme ŽÁDNÝ pro Bidena. Trumpovi podporovatelé pořádají dálniční karavany, které zaberou všechny pruhy dálnice, zatímco pokusu o podobnou karavanu pro Bidena v Las Vegas se účastnilo pouze 30 lidí. Stejně jako v roce 2016 průzkumy vytvářejí dojem že jsou soupeři vyrovnaní. To je manipulace – tvrdí vám něco, co je pravým opakem toho co vidíte kolem sebe – ale předpokládají že tomu uvěříte.

Předpověď druhá

Večer 3. listopadu, Joe Biden neuzná výsledky voleb, ani když budou hlasy jasně pro Trumpa. Hillary Clinton veřejně prohlásila, že Joe Biden by neměl uznat výsledky voleb. Takže sémě pochybnosti bylo zasazeno do našich myslí abychom to očekávali. A protože to očekáváme, nebudeme překvapeni.

Předpověď třetí

Masivní volební podvod způsobí zmatek a marxisti (Demokrati) budou trvat na tom že “každý hlas se počítá“. Vědí, že Američané chtějí být spravedliví a na to Marxisti spoléhají. Budou brečet, kňučet a prosit že každý hlas se musí spočítat, tak požádají o sympatie pro voliče kteří nedodrželi zmatená nová volební pravidla o tom jak se účastnit voleb poštou. To bude jejich příběh, ale mnoho takových hlasů bude podvodných. Jak ukázali na amerických ulicích, marxisty nezajímá právo, jediné co je zajímá je moc.

Předpověď čtvrtá

Kvůli obrovskému počtu podvodných volebních lístků objevivších se pozdě, volební výsledky BUDOU zpožděny. Falešný Mark Zuckerberg ve Facebooku a jasně zaujatý Jack Dorsey ve Twitteru už prohlásili že zablokují jakýkoli příspěvek, který bude tvrdit že Trump vyhrál. Oni VÍ že Trump má víc než dost hlasů k vítězství, ale jak nám Zuckerberg dříve oznámil, máme očekávat že sčítání výsledků zabere “DNY NEBO DOKONCE TÝDNY“. Jinými slovy, Facebook a Twitter jsou si dobře vědomi plánovaného volebního podvodu s poštovními volebními lístky a už poskytují jeho krytí. Plánovaný zmatek při sčítání hlasů se bude protahovat tak dlouho jak to bude možné. Záměrem marxistů je udržovat zmatek při životě minimálně do 14. Prosince v naději že volitelé nebudou schopni vyhlásit vítěze. Očekávajte volební hlasy přicházející odnikud.

Předpověď pátá

Marxisti neudrží tvář do 14. prosince, některé státy popletou volební proces nenásledováním pravidel určených ve 12tém dodatku ústavy. Ve skutečnosti obojí může nastat. Každopádně pokusem uvrhnout volitele do zmatku, marxisti (Demokrati) budou tlačit, aby byl institut volitelů zrušen. Věřte mi, že tohle nechcete. Studenti ústavy ví, že když se zruší institut volitelů, Republika končí.

Předpověď šestá

Očekávejte že se během chaosu bude Nancy Pelosi ohledně ústavy chovat “vlastenecky a znepokojeně“, ale buďte ujišteni že je to pasivně-agresivní chování. Ona je jedním z Marxistických strážců v obou komorách kongresu, která stojí za řízením celého toho zmatku. Také uvidíme spoustu marxistických guvernérů hlasitě vystupovat.

Předpověď sedmá

Zatímco marxisti v Kongresu budou interferovat s volebním procesem, marxisti na ulicích (Antifa a BLM) zintenzivní jejich násilí, zapalováním, rabováním a vraždami ještě více než jsme doposud viděli. Již zde je hnutí, které plánuje “obléhání bílého domu“. Nejen že loutkáři chtějí chaos ve všech ulicích aby odvedl pozornost od toho co se děje s volbami, pouliční Marxisti vidí tyto volby jako svou poslední šanci uzmout moc, nebo snášet Trumpa další čtyři roky. Demonstranti jsou trénováni vyvolávat násilí a rádoby napodobovatelé se budou chtít připojit. Pouliční Marxisti vidí tyto nepokoje jako jejich životní boj, bude to intenzivní.

K udržení nepokojů budou loutkáři jako George Soros pokračovat v nalívání peněz organizacím, které je sponzorují. Také nezapomínejme že Antifa a BLM vyhrožují že své nepokoje přelijí do předměstí. Důvod proč to chtějí udělat je spusti reakci “Soccer Moms“ (bílé, vdané ženy střední třídy hystericky a jednotně reagující na marketingová politická témata) které chtějí mír a klid za každou cenu. Marxisti doufají že tyto voličky využijí svého tlaku na své volené zástupce aby dali Marxistům co chtějí a tím ukončili násilí. Život v amerických ulicích bude nepředvídatelný a nebezpečný.

Jak to skončí

Marxisti jsou zoufalí, takže nepokoje budou takové, jako USA ještě nikdy nezažily. Na ulicích se budou odehrávat strašné věci a tradiční média (čti pro-Marxistická média) budou prezentovat ohnuté pravdy a lži o všem výše uvedeném. A nesmíme zapomínat, že giganti sociálních médií protěžují Marxisty v této revoluci, takže budou umlčovat objektivní debaty jakkoli to půjde.

Poslední měsíce roku 2020 budou emocionální horská dráha, ale nakonec si myslím, že Trump přetrvá. Nebude to hezké a mnozí co si myslí, že se po třetím listopadu vrátí život do normálu budou zklamáni. Budou se ptát co se stalo se zemí kterou dříve znali.

Jestli po tom všem Demokratická strana imploduje se ještě uvidí, ale přeji si aby až se usadí prach, byli všichni Marxističtí pleticháři a organizátoři odhaleni a pravda byla uznána pravdou. A potom… možná potom… Trump konečně může naplnit svůj slib a vysušit celou bažinu.

Poznámka pod čarou :

Aktuální volební podvody s poštovními volebními lístky jsou již v běhu, jeden příklad za všechny – kongresmanka Ihlan Omar je namočena do skandálu nákupu volebních hlasů v Minneapolis.

Vyhozené volební lístky pro volby poštou (světe div se pro Trumpa)

Volit můžou i mrtví !

A i události z voleb předešlých napoví dají že nejde o ojedinělou praktiku, či “hoax“– např. odevzdání více hlasů než je voličů.

Či odevzdání hlasů těch, co nemají právo volit.

 


18.10.2020 Drewid


Související články:


12345 (185x známkováno, průměr: 2,22 z 5)
11 294x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017