Pár otázek pro rouškofily, čaulidi, presstituty a podobnou verbež…

Featured Image

Tak jo. Slušná, byť nevýrazná, Andrejova loutka, zvaná Adam, se poroučela od válu, po dohodě Ožraly a Bureše nastoupil Plukovník. Jen houšť a větší kapky zajásali rouškofilové, čaulidi, věrní fanoušci České televize a podobní úchylové, páč situace je vážná a hrozí desetitisíce mrtvých, jak potvrdil kočkomrd a popleta Flégr s dalšími “experty”. Svetráček chystá mrazáky na mrtvoly a Prymule sní své vlhké sny o zemi bez hospod a bonusovém prominutím roušek pro proočkované ovčany.

Zkusme se podívat na několik zjevných faktů a poté se zeptat výše uvedeného mixu spoluobčanů na pár otázek.

Co s jistotou víme?

• jistě víme, že nemoc Covid 19 není nic, co by chtěl kdokoliv z nás dostat. Stejně tak chřipku, černý kašel, tuberkulózu, rakovinu slinivky a milion dalších nemocí. Je to prostě nemoc, která v závislosti na virové náloži a stovkách dalších faktorů dokáže hodně znepříjemnit život a v krajním případě jej i ukončit.

• s jistotou také víme, že Covid 19 lidstvo nevyhubí a jeho smrtnost je hluboko pod jedním procentem. Prostým pohledem na těch pár čísel, které nám lokální zmrdi z govermentu milostivě předhodí, je zřejmé, že množství zemřelých je méně než jednou setinou celkového počtu identifikovaných nakažených. Číslo reálné smrtnosti bude s naprostou jistotou výrazně a výrazně nižší, a to ze dvou důvodů. Jednak nikdo nezná (a znát nikdy nebude) skutečné číslo všech nakažených, druhak do smrtnosti na Covid 19 se háže každé úmrtí, kde byl zemřelý pozitivně testován na přítomnost viru Sars-Cov-2. Je nošením dříví do lesa opakovat oficiální jarní výrok Duškovy bandy, že více než 60% započítaných zemřelých nezemřelo v příčinné souvislosti s onemocněním Covid 19.

• stoprocentně je také jisté, že Covid jen stěží pronikne do TOP 10 příčin úmrtí, které ročně způsobí přes 80% všech smrtí. Namátkou souhrn všech srdečních onemocnění 35.000 úmrtí ročně, přičemž jen infarkt myokardu zabije ročně 5.500 lidí, cca 27.000 úmrtí jde na vrub zhoubných nádorů a tak dále, a tak dále. I takové banality jako cukrovka nebo prosté nehody (nezaměňovat jen s dopravními) zabijí násobek údajných obětí Covidu 19. Jsou to jen prostá fakta dostupná na stránkách ČSÚ. Pro pohodlnější je zdroj třeba zde

• jistě také víme, že trvalé poškození orgánů či zdraví způsobené Covidem 19, kterážto jsou rouškofily do omrzení opakována jako jeden z hlavních argumentů, jsou zcela bagatelní v porovnání s tím, co dokáže v těle způsobit stará dobrá chřipka. Jak fatální může chřipka být pro srdce a jeho další kondici, je prostý ověřený fakt, který vám (byť dnes neochotně) seriózní lékař potvrdí.

• zcela zřejmý je také fakt, že absolutně netušíme, kolik je skutečně nemocných. „Boj“ s Covidem 19 je od začátku veden v formou naprostého chaosu a duchaření s čísly a nikdo se nenamáhá s daty seriózně pracovat. Nejen české prestitutky pak zcela rezignovaly na objektivní žurnalistiku a zásobují prostý lid prostým číslem o celkovém čísle nakažených. To ovšem neznamená, že ti lidé jsou nemocní (čaulidi to samozřejmě nerozlišují) a je to jen jeden z dalších kousků puzzle, jak oblbovat elektorát a přinutit jej k poslušnosti. Z určitých nepřímých indicií se ale dá vyčíst, že cca 50 % nakažených nemá ani šajn, že jsou nakažení, cca 40% cítí určité příznaky, které je ale neomezují v běžném životě a cca 10% lidí je opravdu zle a někteří z nich pak skutečně bojují o život. To jedno procento opravdu ohrožených pak zpravidla disponuje dalšími onemocněními či predispozicemi, které jim nerovný boj neulehčí. Často skloňovaná obezita, jako fatální komorbidita, je, až na výjimky, svobodnou volbou. Je prostým faktem, že když moc žereš, málo se hýbáš, můžeš umřít na spoustu nemocí. Pandrhola by mohl vyprávět.

• ze stejného důvodu nevíme ani kulový hovno, kolik lidí je už zdravých, resp. bez přítomnosti viru v těle. Tak jak se to stalo již v minulých měsících opakovaně, jednou za čas se v tichosti zpětně opraví data o počtech infikovaných, informační hodnota tohoto údaje je ale i poté zcela nulová. Chybí totiž již zmíněná informace, jestli dotyční byli skutečně nemocní (tedy s příznaky) či nikoliv. A navíc, o zdravé teď přeci nejde, hlavní je náš boj, soudruzi.

• s jistotou víme, že je záměrně potlačován vznik normální věcné, odborné i celospolečenské, diskuse k tomuto sociálnímu experimentu, ehm pandemii. Každý, kdo má jiný názor, nebo se dokonce jen ptá na zcela logické otázky, částečně vyřčené i v tomto textu, je ihned umlčován, popř. dehonestován nějakým blbem pardon expertem, který jej v lepším případě prohlásí za neznalého problematiky. Ten, kdo není přesvědčen, že se nenacházíme uprostřed pandemie a že všechna postupně vznikající opatření jsou veskrze zbytečná a naši zemi na dlouho devastující, je zkrátka třídní nepřítel a je potřeba ho umlčet. Svetráček na tom již určitě pilně pracuje.

• i poslednímu buřtožroutovi a koblihofilovi je snad už konečně jasné, že to odporné estébácké ufňukané prase v čele této země není žádný krizový manažer a muž do nepohody. Míra neschopnosti pracovat sofistikovaně s daty, všemi těmi prakticky neomezenými státními zdroji a půlmilionovou armádou státních zaměstnanců pokaždé překvapí dalším dnem, na které ten zmrd klesne a na které po chvíli (zespodu) znovu zaklepá další píčovinou. Na téma neschopnosti srozumitelně a věcně komunikovat jakékoliv téma není nutné plýtvat písmenky.

• silové vynucování nošení roušek, jakožto základní barometr neschopnosti vedení „boje s pandemií“, je dalším projevem této, z kloubů vyrvané, doby. Mimochodem z oficiálních, veskrze dementních a nic neříkajících, studií vyplývá, že běžná ústenka (rouška, šála, whatever) může snížit riziko přenosu infekce o 6 – 80%. Chápete? Účinnost na škále od od šesti do osmdesáti. Není ale nutné pročítat nudné a zcela z prstu vycucané studie. Stačí se podívat na vrchní rouškofily, ať už hlavní hygieničku Rážovou, která chodila s rouškou i do postele, nebo hlavní bojovník s prokrastinací Ludwig, který bez respirátoru neudělal krok či TOP Pospíšil, jenž respirátor rovněž neodkládal. Všichni onemocněli, a ty náhubky jim byly ve finále naprosto k hovnu, jen si komplikovali život dejcháním do nosu. By the way, už zase skáčou přes kaluže a nic jim není.

• jedna jistota na závěr. Smrt. Někteří tvrdí, že smrt je jedinou spravedlností, společnou pro všechny bez rozdílu. Tak určitě! Smrt je především úplně na hovno. Smrt je nevyhnutelným koncem všech živých bytostí na planetě a jako taková nestojí za nic. Smrtí prostě končí vše. Tečka.

Důvodů, proč lidé umírají je celá řada, s některými se lidstvo vypořádává lépe, s některými hůře. Nepopiratelným faktem ale je, že s oddálením smrti udělalo lidstvo obří progres. Není tomu zase tak dávno, kdy dožít se 60 let byl obdivuhodný výkon, nyní je prakticky standardem dožití o dekády více. Ale to zjevně nestačí.

Strach ze smrti byl mj. důvodem vzniku mnoha náboženství, protože člověk se nevyhnutelnost konce bytí snaží všelijak ošálit a víra v nejrůznější obskurní stavy po konci života, je lidskému pokolení vlastní po tisíce let. Protože nové věřící je nanejvýš obtížné získat pro každou církev, pokud jim tedy nevymýváte mozek od dětství, neotřelou cestou může být vytvoření náboženství zcela nového – rouškového. A ovečky nemusíte nijak přemlouvat, stačí jim to nařídit. Nové desatero je již jistě v přípravě a myslím, že se nám ostatním líbit nebude.

Slíbené otázky vadí x nevadí:

1. Nevadí vám, že naprosto iracionálně strašíte velkou část populace, bez sebemenší snahy zasadit Covid 19 do kontextu ostatních nemocí a trpělivě vysvětlovat, že přes všechny „nepříjemnosti“ tohoto onemocnění, je jeho marginální vliv na sumu každoročně zemřelých minimálně k zamyšlení?

2. Nevadí vám, že jen samotné vyhlašování chaotických, protichůdných, často zcela nesmyslných, neúčinných a zpravidla nepodložených jakýmikoli relevantními daty, opatření, způsobuje nedozírné ekonomické náklady, přičemž ani nemusela být realizována?

3. Nevadí vám chování médií v čele s veřejnoprávními, která od počátku posilují a spoluvytvářejí bezprecedentní chaos a paniku a neumožňují věcný a smysluplný dialog rozdělených táborů laické i odborné veřejnosti?

4. Nevadí vám nařízená, celoplošná povinnost nošení roušek, jejichž účinnost je přinejmenším diskutabilní a jež může velkému procentu obyvatel působit vážné zdravotní potíže, protože způsob jejich zjevného většinového nehygienického užívání může vážně měnit přirozenou imunitu k horšímu?

5. Nevadí vám, že celé rozsáhlé obory lidské činnosti jako výstavnictví, kultura, restaurační a ubytovací provozy nebo letecká doprava a turismus, jsou od března prakticky paralyzovány a po krátkém období uvolnění opět systematicky likvidovány dalšími opatřeními?

6. Nevadí vám astronomické zadlužení, navíc bez odpovídajícího účinku, které je průvodním jevem této bezdůvodné a likvidační „záchranné“ politiky státu, navíc nedoprovázené jakýmkoliv úsporným chováním státu, a to vše pod heslem „i kdyby to mělo zachránit jediný život“?

Pokud jste si na otázky odpověděl(a) převážně ano, vadí mi to, pak gratuluji. Patříte mezi normálně uvažující jedince, kteří chápou, že záchrana několika stovek až nižších tisíců jedinců není nadřazena bezpečnému životu milionů. Chápete, že brutální zchudnutí společnosti přinese mnohem více obětí než tato bagatelní choroba. Chudí a zoufalí lidé totiž žijí mnohem horší životy, k nimž například patří konzumace podřadných potravin, absence prevence vlastního zdraví, rezignace na sportovní aktivity či nedostatek běžné radosti ze života, vše jako předpoklady pro nemoci ze zmiňované TOP 10. Jen nevím, jestli je nás dost.

Pokud jste si odpověděl(a) převážně ne, nevadí, pak vám musím něco sdělit. Jste kretén, sobec a hlupák. Neumíte o nastalé situaci uvažovat v kontextu, rozumíte jen tomu, co vyhovuje vám a zaštiťujete se bojem za vyšší dobro pro všechny. Pravděpodobně se živíte nějakým obskurním způsobem např. jako státní úředník, zaměstnanec neziskovky či nějakého pochybného startupu na další zbytečnou šérovací appku nebo dokonce jako policista. Brutální ekonomický doom, který se nezadržitelně blíží, se vás zdánlivě netýká. Mám pro vás novinku. Až budete stát na doutnajících troskách světa, který jsme znali a který přestal v důsledku tohoto šílenství (jehož jste spoluautory), existovat, budete se nechápavě rozhlížet kolem a zoufale si lámat hlavu, co se to stalo. Ta (pro vás) neviditelná skupina lidí, která jako jediná trpělivě v potu tváře vytvářela skutečné hodnoty a z jejichž daní a zisků se všechny tyhle kolaterální sračky platili, totiž přestala existovat, zkrachovala a tře bídu s nouzí. Zjistíte to tak, že ty vaše koloběžky na baterky, mizerný aplikace a růžový kola si už nikdo nekoupí a nepůjčí. Nebude totiž z čeho.

Co myslíte zmrdi, jak dlouho si to my ostatní necháme líbit?

 


11.10.2020 HOPE


Související články:


12345 (325x známkováno, průměr: 1,81 z 5)
17 323x přečteno
D-FENS © 2017