Koronavirus false flag

Featured Image

*Akce koronavirus je jedna z největších konspirací proti lidstvu všech dob.*

Vzhledem k tomu, že je v oběhu na toto téma hodně desinformací, shrneme si základní fakta.

Plošně nasazené roušky víc lidí nakazily a přivedly do postele/na jipku, než ochránily. Rouška je proti virům zcela nefunkční a není svými parametry dle specifikací výrobce určena k jejich záchytu tam-zpět v žádném ohledu. Opakovaně či dlouhodobě nošená rouška nebo nošená špatně snižuje imunitu a ohrožuje přenosem nemocí a inhalací CO2 zdraví dané osoby i jejího okolí.

Koronavirus je svým dopadem i průběhem onemocnění na úrovni klasické chřipky. Víc lidí umře na nevhodná opatření proti koronaviru, než na koronavirus. Více životů zdravotně, psychicky, ekonomicky zničí špatná opatření, mediální hysterie, vyvolaný strach a panika, povinná či podmíněná vakcinace než koronavirus.

Na koronavirus umírá méně lidí než na sezonní chřipku (obvykle 1500-2000 úmrtí ročně), natož na její epidemii viz chřipková epidemie ČR v 1995/96 = 1 milion nakažených (identifikovaných)/12 000 úmrtí.

Většina nakažených má bezpříznakový průběh (cca 60%), menšina mírný průběh (30%) a zbytek středně těžký či vážný průběh (vážný průběh cca 1-5%). Většina úmrtí není přímo na koronavirus, ale na jinou vážnou nemoc.

Nemocniční a vládní statistiky jsou falšovány započítáním těchto případů. Stejně tak jsou falšovány v případě počtu nakažených nespolehlivými PCR testy. Faktem nicméně je, že infikována už byla většina populace.

Na základě těchto statistik je zfalšována smrtnost, která je logicky řádově nižší (obdobně jako u chřipky cca 0.1%).

Vláda manipulovala skrz média občany ohledně počtů nakažených pro své cíle jednoduše tím, kolik zrovna udělala v daném čase testů a podle toho se epidemii teoreticky nedařilo nebo dařilo zvládat, jak bylo zrovna třeba.

Sporné je též označení za epidemii. Pro příklad v ČR je pro vyhlášení epidemie chřipky potřeba 1600 až 1800 nemocných (ne nakažených) na 100 000 obyvatel. Těchto čísel koronavirus nedosahuje a vláda manipuluje veřejností skrz počty nakažených (ne nemocných). Nemocniční kapacity pro všechny potřebné pacienty zbytečně zaplňuje i část nakažených osob, které nepotřebují medicínskou péči a jsou tam pouze v izolaci.

Žádná dostupná data z ČR zatím neukazují na žádný statisticky významný nárůst celkové úmrtnosti oproti jiným rokům.

Vláda i šéfové nemocnic úmyslně hospitalizují pacienty s bezpříznakovým a mírným průběhem (min. polovina covid hospitalizací), aby vědomě způsobili kolaps zdravotnictví a spoustu zbytečných úmrtí na jiné vážné nemoci a po kolapsu i na úrazy atd. Politiky, médii, aktivisty účelově u občanů vyvolaná hysterie, panika, strach způsobily, že mnoho lidí bez příznaků či s mírným průběhem nákazy zbytečně vyhledává ošetření nebo volá záchrannou službu, čímž se zásadně přispívá ke kolapsu zdravotnictví.

Mnoho zdravotního personálu je zbytečně posláno do karantény jen kvůli zbytkové nerizikové stopě viru v nespolehlivém testu, čímž se opět vyvolává kolaps zdravotnictví.

Lidé ve většině případů neumřou na koronavirus, ale na svou skutečnou nemoc, když se jim nedostane péče nebo třeba po autonehodě, když není volná jipka. Přesně toto jsou ve všech zemích hlavní počty úmrtí „na koronavirus/covid a dalších sto jmen“.

Dále vláda zaváděla naprosto nesmyslná, neefektivní až kontraproduktivní opatření či omezení.

Za všechny absurdity uvedeme např. zásadní omezení otevírací doby obchodů, úřadů, pošt či kapacit mhd, čímž místo rozložení počtu osob v čase způsobila jejich extrémní navýšení ve zkráceném čase na jednom místě.

Koronavirus nelze bagatelizovat, stejně jako by se to nemělo dělat u klasické chřipky.

Na místě je efektivně chránit lidi z rizikových skupin (staří, nemocní, obézní, oslabení).

V běžném provozu společnosti mají ve větších virových vlnách smysl rozestupy, vyhýbání se shlukům lidí, desinfekce rukou, FFP3 respirátory, rukavice, brýle, které narozdíl od roušek snižují obdrženou virologickou nálož a tím snižují závažnost průběhu nemoci.

Na viry reálně funguje jen kompletní izolace a biohazard dekontaminace, společně s posilováním imunity.

Populací neodvratně postupně projdou a musí se efektivními, včasnými opatřeními mírnit dopady na rizikové skupiny a zdravotnictví. Vakcíny proti virům trvale nefungují, protože viry průběžně mutují. Mají nízkou úspěšnost, rizikové vedlejší účinky a omezují přirozenou tvorbu protilátek organismu proti nemoci.

Celá akce má za cíl jen nwo agitku (zrušení hotovosti, vakcinaci podmíněnou základními právy, sociální kredity, zavedení čipů), povinnou imigraci, další masivní přesun financí i majetku zesdola nahoru atd. Lokální režimy zavádějí další orwellovské zákony a ekonomicky zbídačují obyvatelstvo. Jen se skrz hysterii a strach posouvá Overtonovo okno z nemyslitelného na diskutované, přijatelné, samozřejmé a povinné.

O virus, roušky a dobro lidí jde až v poslední řadě. Kdyby o to šlo, nechá režim během první i druhé vlny všechny lidi nebo rizikové skupiny doma, zmrazí/promine jim platby a doveze ke dveřím armádou jídlo a ochranné pomůcky. Místo toho jim přikázal nefunkční, kontraproduktivní roušky, které jim ani nebyl schopen dodat, natož FFP3 respirátory, desinfekci, rukavice, celoobličejové masky apod. Naopak ještě vykradl obchodní zásoby a obchodníkům zakázal (!) občanům ochranné pomůcky prodávat a lékárnám sebral použitelné léky.

Nechal dál v provozu hranice, pracoviště, mhd a většinu času i školy a hospody, kde se virus šíří zdaleka nejvíc. Samozřejmě dál jedou lichváři, banky, exekuce a veškeré platby za bydlení a služby, takže počty lidí v existenční bídě a bezdomovectví drasticky stoupají. Do toho opět extrémně vše zdražil, především potraviny.

Během celé akce režim mediální propagandou šíří nenávist, strach, chaos a rozeštvává lidi proti sobě.

Nejvíce konspirací, desinformací a hoaxů šíří současný režim a mainstream média. A následně těmito dehonestačními nálepkami označují oponenty, odborníky a relevantní informace. Rozděl a panuj.

Víc lidí bude zničeno ekonomicky exekucemi a bezdomovectvím než virem. Nelze zavřít lidi na rok doma, ale nezmrazit/neprominout všechny platby i exekuce nebo jim nedat peníze. Zatím dává vláda peníze jen protekčním kamarádům a běžní lidé skrz její opatření pomalu krachují. Až nebude co jíst a kde bydlet, bude ten virus to poslední, co bude lidi zajímat.

Celá krize jen v plné nahotě ukázala absolutní neschopnost kapitalistického parlamentního režimu i jeho kádrů smysluplně řešit jakoukoliv krizovou situaci. Jde o systémovou věc a nastavení systému, kde je vše špatně.

Selhání nejsou v žádném případě vinou občanů ani žádné jejich části, ale jen a pouze režimu a jeho funkcionářů. Nenechte zločinným režimem a zločinci přenášet vinu z viníků na oběti. Nehádejte se mezi sebou, neútočte na rouškaře/antirouškaře. Potrestejme skutečné viníky problémů a společně obviňme neschopný režim a změňme ho na smysluplný.

Rozumný přístup v současné situaci je nosit absurdní roušku v rizikových interierech kompromisně pod nosem (ve venkovních prostorech nenosit vůbec), posilovat svou imunitu pobytem na čerstvém vzduchu/slunci, sportovat/cvičit, mít vyváženou stravu s vysokým obsahem vitamínů a minerálů, pravidelný pitný režim, kvalitní spánek a chránit si psychickou pohodu. Z doplňků stravy lze doporučit multivitamin a vitamin C, ale jen v případě, kdy cítíte nástup nemoci nebo máte velké fyzické či psychické vypětí.

Myjte si poctivě ruce mýdlem (nejen) po návratu domů. Vyhýbejte se velkým shlukům lidí a těm, kteří mají zřejmé příznaky nemoci. Dočasně omezte společenské aktivity mimo své nejbližší, které zahrnují větší počet lidí nebo zbytečné cesty dopravou. Pozorně sledujte vývoj situace a jakmile větší vlny viru opadnou, požadujte návrat společnosti do běžného stavu a zrušení všech během krize zavedených opatření. Nedovolte vládě během krize zavádět další totalitní zákony ani jiné kroky proti zájmům občanů.

Nenechte se fašisty ani hlupáky zastrašit. Zajímejte se o skutečná fakta, vnímejte běžnou praxi kolem sebe, používejte vlastní rozum a naslouchejte svému tělu. Viry tady byly, jsou a budou, je třeba se s nimi naučit žít a být na ně dobře připraveni jako jedinci, komunity i stát.

Přeju všem Čechům pevné zdraví, finanční stabilitu, klid, pohodu a lepší režim i vládu

*Stát nemůže lidi zavřít doma a nedat jim peníze na živobytí, ale ponechat všechny platby.*


14.02.2021 Alien


Související články:


12345 (196x známkováno, průměr: 2,57 z 5)
11 894x přečteno
D-FENS © 2017