Fronta na vakcíny!

Featured Image

Když jsme to vařili v Petersberger Hofu, tak tam na to stála fronta!

Žádné obavy, zkáza bude!  Hrozivá devastující pandemická vlna se blíží. Tisíce lidé budou mít rýmu.

Usilovnou investigativní činností Seznam zpráv bylo zjištěno, že v hovnech je enormně mnoho virové RNA, za což prý může prudký nárůst její koncentrace. Je to důvěryhodný zdroj, v Seznam zprávách musejí o hovnech vědět skutečně mnoho, protože píší celé dny samé sračky. V Břeclavi prý bylo covidu v hovnech rekordně mnoho, nicméně v Praze ho také bylo rekordně mnoho, takže vzniká otázka, v jakém městě je množství covidu v hovnech opravdu rekordní. V Brně a v Kladně se musejí spokojit se jen silným nárůstem bez vyhlídky na rekord covidu v hovnech, což musí být depresivní. Nakažlivost nových variant z čínských laboratoří dosáhla už hodnoty dvanáct neboli tucet. Virobojec Chlíbek dospěl po dvouletém intenzivním zkoumání viru ke klíčovému zjištění, že se virus chová nepředvídatelně, což zřejmě vysvětluje médii nekomentovaný prognostický fuckup ministra Válka, který věštil 20 tisíc nakažených v polovině července.

Nicméně proti zákeřnému viru zde stojí jako pevná hráz očkování genovou šmakuládou, a to v podobě posilovací dávky na posilovací dávku, se kterou už konečně uděláme za pacienty, pardon, zda virem, tečku. My uvědomělí bojovnici s covidem to samozřejmě víme a vzdor škarohlídům do sebe necháme vpálit čtvrtou a klidně i pátou posilující dávku posilující dávky, protože ty nové varianty jsou až o 1818,666% nakažlivější než ty předchozí varianty, které byly zase o mnoho procent nakažlivější než ty předchozí varianty a tak dál, proto musíme držet krok s čínským biologickým výzkumem a šlehat to sebe stejně rychle jako probíhají produktové inovace koronaviru. Kromě toho Pfizer má výborně zmáknutý vývoj. Nejdřív vyvíjeli lék na vysoký tlak a vyšel jim z toho lék na erektilní dysfunkci. Pak vyvíjeli lék na čínskou chřipku a vyšla jim antikoncepce, ale o tom druhým pssst, to byla ještě před pár týdny dezinformace.

Jenže je tu jeden problém. Určitá část veřejnosti je k očkování skeptická a už nechce to svinstvo do sebe nechat vstřikovat, jak by řekl uslintaný Dr. Smejkal, dát si dávku. Nicméně existuje způsob, jak v Kocourkově prodat cokoli, jen to vyžaduje kreativitu.

Jistě si vzpomínáte na nechvalně známý fotoworkshop z Náplavky, kde novináři z idnes nasnímali „davy“ nakupujících „mačkajících se“ u stánků se zeleninou v době nastupující další vlny corona games. Mělo to vyvolat ve společnosti poptávku po restrikcích a také ji to vvvolalo. Kdo se na ty „skandální“ snímky podíval pozorně, zjistil, že ke snímání byl použit vhodný teleobjektiv, který mění perspektivu a poskytuje úplně jiný obraz reality než ten, kterému je uvyklé naše oko. Ne nadarmo se říká, že oko kouká, ale mozek vidí. Kvůli tomu se postavy, stany atd. nacházející se dále od objektivu jeví stejně velké jako postavy, stany atd. blízko k objektivu, což vede k optickému zkrácení vzdálenosti mezi nimi. Ty davy tam prostě musely být, jak je hezky popsáno zde. Snímky vypadají skoro komicky, například Palackého most v pozadí působí dojmem, že je hned vedle mostu Hlávkova, oba jsou však asi 400 m od sebe. Lodě kotvící normálně desítky metrů od sebe jsou naskládané jedna přes druhou, jako by provozovaly homosexuální styk. Pohled na totéž místo s optikou bližší lidskému oku je například zde. No ale to přece nevadí, že se trochu trikaří, to je pro naše dobro, a není to ještě to nejhorší, v některých zemích si dokonce najímali covidové herce.

 

Očkovacímu projektu se nedaří. Vakcíny už nikdo nechce, lidem došlo, že sežrali hada. Slibovali jim, že když se nechají našlehat v nádražní napíchárně, že se nenakazí, že neonemocní, slibovali jim tečku za epidemií a zlbli lidi natolik, že do sebe nechali vstřikovat nějaké svinstvo, o kterém ani nikdo pořádně neví, co to vlastně je. Taky lhali o vedlejších účincích. Ovce toho mají dost a ignorují další posilující dávku posilující dávky, která je už fakt poslední nejméně do podzimu. Jak snadno vnutit buřtožroutům něco, co nechtějí? Buď na to vyhlásit slevu, nebo naopak vyvolat dojem nedostatku a vyhlásit, že se na to tvoří fronty.

Titulek ze Seznam Zpráv říká: O čtvrtou dávku je zájem, v nemocnicích se dělají fronty, podívejte se.

Tak jsem se tedy podíval. A skvěle jsem se bavil.

Již sama úvodní fotka zachycuje 9 (slovy devět!) osob, jak stojí před zavřenými dveřmi nemocniční píchárny. „Fronta“ tvořená devíti osobami je zachycena tak, aby oněch devět osob zcela vyplnilo zorné pole objektivu, a ani to se nepovedlo, protože za posledním pokusným králíkem, starším mužem s berlemi, zeje podivné prázdno. Člověk by normálně očekával, že když se fotograf rozhodne vyfotit frontu, že na výsledné fotce bude zachycena fronta. Postup pana Neffa při fotografování „fronty“ shledávám skutečně inovativním. To nemohli sehnat alespoň nějaké očkovací herce? Nebo to už jsou oni?

Prošel jsem ještě další fotky od pana Neffa, abych se podíval, jak se dělají ty fronty, a na nich taky nebyla fronta, na kterou bych se podíval. Fotografie zachycují následující výjevy:

Zdravotnice manipuluje s injekcí.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice manipuluje s injekcí.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice manipuluje s injekcí.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice píchá injekci.

Zdravotnice píchá injekci

a konečně překvapivě zdravotnice píchá injekci.

Fronta nikde.

Jedná se o velmi inspirativní fotoseriál, který mi skutečně rozšířil obzory a ukázal mi věci, které jsem předtím vůbec netušil. Docela rád bych byl moucha a byl nenápadně přítomen vzniku tohoto materiálu, protože to muselo být skutečně zajímavé.

Bez zajímavosti nejsou ani popisky u fotografií. Soudruh papež vyhlásil, že očkování je akt lásky, tak se toho budeme držet. Mimochodem soudruh papež tak vyhlásil, když se ve Vatikánu zaváděl covid pass. Před bohem jsme si všichni rovni, tedy pokud máme správný qr kód.

Podle mluvčí nemocnice v Motole si pro akt lásky přišlo za pondělí 180 lidí, v úterý jich bylo 215. Pokud uvažujeme provozní dobu 7 hodin denně (jak uvádí web této píchárny) a dvě očkující zdravotnice, jak plyne ze snímků, je při průběžné době na jeden akt lásky 3 minuty kapacita očkovacího místa 40 aktů lásky za hodinu, tedy 280 aktů lásky za den. Maximální kapacita píchárny nebyla dosažena, efektivita píchárny byla asi 76% a z podstaty věci nemohlo nastat, že by akt lásky byl z kapacitních důvodů někomu odepřen.

Říkám si, zda je tohle ještě zpravodajství nebo nějaká forma psychoteroru, kdy různí ti redaktoři a editoři zcela pohrdají čtenáři a domnívají se, že ti jsou nejspíš úplně blbí. Nebo se domnívají, že jsou blbí jako oni. Nevím.

Ale když jsme to dělali v Petersberger Hofu, tak tam na to stála fronta.

 


29.07.2022 D-FENS


Související články:


12345 (288x známkováno, průměr: 1,20 z 5)
30 783x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017