Vzkaz Madonny lidstvu na Eurovision Song Contest 2019

Featured Image

Jako ekonom vnímám vznik řady událostí ve světě jako přirozený, na základě ekonomických, sociálních a cyklických zákonitostí. Ovšem vzkaz Madonny z května 2019 ve světle současné pandemie koronaviru vnáší nový úhel pohledu. Mně osobně přijde zcela jasný a to i proto, že ho není třeba hledat mezi řádky. Řada sdělení je řečena přímo. Většina populace však bohužel jejímu vzkazu nerozumí.

Někteří konspirátoři si dokonce myslí, že se jedná o jakýsi satanistický rituál. Rád bych dle svých schopností tento stav napravil a pomohl šířit Madonně její vzkaz. Přináším tedy následující vysvětlení:

Současný svět není ovládán politiky, ale nejbohatšími rodinami, majiteli korporací, bank atd. Tím ale není řečeno, že náš svět ovládají stoprocentně!

Většině se asi vybaví Rockefelerové, Rotschieldové, George Sörös a tak dále. Tato skupina psychopatů, nemá prakticky vůbec žádný morální kodex. Pro dosažení svých cílů rozpoutává války a konflikty po celém světě. Aby si svůj obraz před lidmi vylepšila, zakládá různé neziskové organizace. Je zastoupená všude ve světě. Primárně ke svému vlivu využívá peníze. Podplácí politiky, média, vedoucí představitele korporací atd.

Souhrnně se tato skupina označuje jako Deep State. Řada globálních firem a médií je přímo ve vlastnictví Deep State. Pod jejím vlivem jsou primárně USA a západní Evropa. Čím více je daná osoba zaměřená na peníze a čím slabší je její morální kodex, tím spíše se dostane pod vliv Deep State.

Od Deep State se odtrhla část, vlivných a bohatých majitelů korporací a bank, na kterou už toho bylo příliš, ve smyslu kriminálních činů proti lidstvu. Tato skupina se snaží odstavit Deep State od moci. Ovšem bez Vaší pomoci a Vašeho „probuzení“ se do reality, se jí to nepovede. S lidmi komunikují pomocí decentralizovaných sdělení na internetu označovaných jako („QAnon posts“ najdete v různých agregátorech). Tato skupina také dosadila k moci prezidenta Trumpa, což je první prezident USA po dlouhé době, co není pod vlivem Deep State. Proto ho mainstreamová média tak nenávidí. Trump má velmi těžkou pozici, neb musí hrát na obě strany, aby byl schopen se na postu prezidenta udržet. Dále budu označovat tuto skupinu jako Q.

Záznam naleznete zde. Sledujte od minuty 4:40. Gesta jsou velmi názorná. Všímejte si, na koho Madonna ukazuje, když zpívá refrén. Co mají tanečníci na obličeji. Co má Madonna na hlavě a jak se to řekne španělsky atd. atd. atd. Je toho opravdu hodně, než aby to byla náhoda.

Rozbor písně:

To hlavní je řečeno úplně na začátku mluveným slovem v minutě 5:00.

They are so naive. They think we are not aware of their crimes.

We know, but we are not ready to act.

(Oni jsou tak naivní. Oni si myslí, že nevíme o jejich kriminálních činech.

Víme, ale ještě nejsme připraveni zasáhnout.)

[Skupina Q ví, že Deep State chce vypustit koronavirus, ale zatím není schopná to zastavit]

The Storm isn`t in the air. It`s inside of us.

I want to tell you about love and loneliness.

But it is getting late now.

Can’t you hear outside of your supreme hoodie the wind that is beginning to howl?

(Bouře není ve vzduchu, ale v nás

Chci Vám říci o lásce a osamění

Ale začíná být pozdě

Copak neslyšíte vichřici, která se blíží?)

[Zde nejspíše Q apeluje na to, abychom se nezaměřovali na vir a starch z něj. Strach nás ochromí víc než vir samotný. A že to přijde brzy]

Refrén

Not everyone is coming to the future

Not everyone is learning from the past

Not everyone can come into the future

Not everyone that’s here is gonna last

(Ne každý se dožije budoucnosti

Ne každý se učí z minulosti

Ne každý může jít do budoucnosti

Ne každý zde přežije)

[Při těchto slovech Madonna ukazuje na obecenstvo. Myslím, že vzkaz je zcela jasný. “Ne každý se učí z minulosti” nejspíše znamená, že podobné situace se již staly]

You ain’t woke, come here, go again

Here we go again, come give hope

Come give life

Only get one, so we gotta live it right

[Apel na lidi, aby se probudili prohlédli jejich politiky a motivy jejich politiků]

Come make peace, oh

Come to pick an inspiration

Come complete you

Advice, positive vibes

Open your mind

Open your eyes

[Opět apel na lidi a slova povzbuzení. Máme udržovat pozitiví vibrace a nepropadat panice z koronaviru. Máme otevřít oči.]

Welcome to the future, it’s a culture ride

Too much pain inside

It’s an override

You’ve been puttin’ too much time tryin’ to survive

Don’t like the person in your class, so you let ’em die

L-L-Let your light shine

[Zde madona říká co nás čeká. Tedy to co aktuálně probíhá. Příliš mnoho času jsme věnovali úsilí pouze přežívat. Čeká nás velká změna. Budou se přepisovat dějiny. Budou umírat lidé. Máme se tomu postavit.]

A tak dále. Slova povzbuzení a analogie k současnému stavu jsou prakticky v každé větě. Stejně tak vizuální stránka vystoupení je doslova prošpikována analogií se současnou situací.

Madonna vystupovala naživo, a kvalita vystoupení byla nízká. Za to jí okamžitě média rozcupovala. Lidé by si ale měli všímat toho, co v textu říká. Protože to bylo jejím primárním posláním.

Neochota západních politiků aktivně a důrazně se postavit koronaviru, nemusí plynout jen z jejich neschopnosti. Ale také z toho, že to dostali příkazem. Virus se měl rozšířit mezi obyvatelstvem. Není náhoda, že na západě nenosí roušky. Není náhoda, že se na západě propaguje demagogie kolektivní imunity. To je samozřejmě má spekulace.

I Trump nejspíše věděl o vypuštění koronaviru. Svědčí o tom jeho prohlášení z 16.3.2020 z Bílého domu.

… It’s nobody’s fault, unless you go to the original source …

(Koronavirus) není ničí chyba, do té doby než se dostaneme k originálnímu zdroji.

Zůstává tedy otázka, co konkrétního chce Deep State vypuštěním COVID-19 získat. Zcela určitě to bude nějaká další forma kontroly nad obyvateli, případně vnutit lidem vakcinaci. Zda byl vir vypuštěn v Číně nebo jinde, je dle mého názoru irelevantní.

Omlouvám se, že Vám beru iluze. Pozitivní zůstává, že státy východní Evropy zatím vzdorují demagogii přicházející ze západu. Přispějme k tomu, aby to tak zůstalo i nadále.


24.03.2020 P.


Související články:


12345 (173x známkováno, průměr: 3,58 z 5)
11 652x přečteno
Updatováno: 24.3.2020 — 23:02

Reklama

D-FENS © 2017