Německá chřipka

Featured Image

V České republice jsme chytřejší než v Německu, také pracovitější a vůbec, lepší lidé, protože jsme Slované. Jediný důvod, proč nejsme tak bohatí je ten, že nás Němci vykořisťujou.

Bylo to jasně vidět už na hraběti Trautenberkovi, co zotročil Kubu a Antje. Za tejden budou mít říši 150 tisíc mrtvejch, ale ve zprávách se to nedočtete. Já bych tomu neříkal čínská chřipka, protože číňani to zvládli, zavedli si u sebe pořádek a žádný nemocný už nemaj. Navíc nám sem posílají roušky. Říkal bych tomu německá chřipka, protož to k nám sem natahali lyžaři z Itálie, a ty jeli přes Německo nebo Rakousko (Rakušáci jsou taky skopčáci), nebo ty pendleři, co za český vystudovali a za německý pracujou. A taky je jasný, že to Němci a Rakušáci s tou koronou totálně prosrali.

Říkal to totiž tuhle Franta, co jezdí do Německa bílou dodávkou. Lidi tam chodí normálně bez roušek. A tenhle hnus necháme ty pendlery tahat sem. Prej je ta provděpodobnost nákazy v Německu 0.005 procenta za den a u nás 0.002! To znamená, že v Německu víc jak dvakrát větší! V Rakousku se sice za den nakazí zhruba stejně lidí jako u nás, ale tím si přece nenecháme zkazit možnost si na ty svině pendlerský pořádně došlápnout.

Jak říká Lucka Bílá, jedinej, kdo by měl smět jezdit přes hranice by měl bejt její syn, co většinu času tráví ve Francii, jinak musíme náš domov, naše hnízdo zamknout na 100 západů. A taky Babiš, ten jezdí do Francie, tam přece na horách korona nebyla. Jak to říkal? “Samozřejmě naši lidi rádi chodí do Itálie, ne každý si to může dovolit, a samozřejmě my jsme hlavní problém měli, že naši lyžaři to přinesli z Itálie.” Taková krásná česká věta. A voni vo něm tvrďej, že prej neumí česky. Takovej nesmysl.

Tuhle sem čet o tom Ferarim, co byl jako hlavní evropskej vědec, a skončil, protože nesouhlasil s tou Lejnenovou jak řeší koronu. Ptal jsem se na to Franty, co byl zrovna v Německu, ten o tom teda nic nevěděl, protože tam to prej v novinách nebylo. Hele jak to tají, skopčáci. On teda Franta moc neumí Německy, ale jediný, co o tom našel bylo, že Ferari chtěl spoustu peněz na to, aby vybudoval nejakej novej monstrvýzkumák na kolečkách, kterýmu by šéfoval a taky vlastně kritizoval zavírání hranic, se kterym já teda souhlasim, ale to u nás nepsali. U nás to bylo v hlavních zprávách, že je prostě EU špatně a hlavně ta Němka Lejnová.

Taky jsem se dočetl, že se na nás EU zlobí, protože chceme uvolňovat naše opatření. Sakra, to je přece nesmysl, čelit takhle rozšířený infekci nějakým koordinovaným postupem, to si má řešit každej sám, nejlíp každej ve svym obýváku a nemá mi do toho kdo co kecat! Pak teda psali, že to prej byl nějakej Dojčlandbašing nebo něco, že to jako novináři špatně přeložili nebo špatně pochopili, a že vlastně původní význam byl úplnej opak, a že se teda jako Lejenová nezlobí, ale to už teda v hlavních zprávách na Novinkách nebylo.

Teď jsem zvědavej na toho Babiša, jak to vyřeší s tou chytrou karanténou. Franta psal, že na rozdíl od zlobící se Lejnenové a Ferariho je v Německu taková hlavní zpráva, že se v jednom výzkumu ukázalo, že prej těch nakaženejch bylo mnohem víc než se vědělo, i když zatím nikdo neví, jestli se ty testy dělali dobře. Taky je podle plošnýho testování v Rakousku asi třiapůlkrát víc nakaženejch, než se doteď vědělo! Prej to na nich není poznat. U nás na Novinkách to nebylo, nejspíš to neni tak důležitý, jako jestli se Lejnová zlobí nebo nezlobí, nebo jestli skončil nějakej úředník. Je ale jasný že tam mají ve skutečnosti mnohem víc nakaženejch, Rakušáci jsou stejný jako Němci, taky nenosí roušky. Je potřeba tu hranici neprodyšně zavřít, nejlíp ostnatým drátem od země na dva a půl metru vejšky, pod proud a kulometný hnízda, protože to můžou prej přenášet i zvířata.

To u nás vymejšlejí naši koumáci chytrou karanténu. Ta bude tak chytrá, že určitě pozná infekci i u těch lidí, co mají třeba jenom lehkou rýmu a nebo vůbec nic. Protože to nejsou miliony lidí, ale jenom třeba deset dvacet tisíc, je možný je všechny zaizolovat a najít každýho, s kým byli v kontaktu. Bez problémů. A až tu infekci u nás vyhladíme, tak si tu budeme v pohodlíčku a bez problémů žít, protože na co potřebujeme prodávat Škodovky a Hjundaje do Německa nebo kamkoli, aspoň ty auta zlevní pro naše český lidi. A všechny ty zloděje, co si nakradli a jezdí do Itálie lyžovat, nebo na dovolenou k moři, ty přejde tohle pendlování. Státní hranice není žádný korzo!

Ten Pribula, co to jako u nás řídí má dostat státní vyznamenání. Nechápu proč. Najednou otočil, nejdřív chtěl koronu zastavit, teď nás chce promořit. Prej si uvědomil, že zastavit to nejde. Podle mě je to spíš tak, jak psala jedna paní v naší skupině na Facebooku – už ho dostali. Kdyby na každýho nakaženýho, co ho pozná ta chytrá karenténa, poslali rovnou policajta, a vymlátili z něho, s kterým pendlerem měl co společného, tak by bylo po koroně jedna dvě. Že prej je to v takovym počtu nakažených už nerealizovatelný – prosim vás, Veřejná Bezpečnost to s pomocníkama taky zvládla, udržet tu pořádek. Já mam zeťáka u městský a musim vám říct, že se kluci činěj. Předevčírem koukam z balkonu dalekohledem, a vidim – dědek co má ten pěknej barák na rohu ulice si dovolí natírat plot bez roušky! Ze strany ulice! Tak hned volam zeťákovi, ať si ho podaj. Taky že jo, to byl panečku rachot, dědek se třás jak osika, když mu domlouvali. Pěkně si 4 kluci stoupli natěsno kolem něj a dali mu co proto. Prej teď schválili pokutu 10 tisíc, málo! Pětset tisíc bych mu napařil. Nemáš? Smůla, propadne ti majetek. Dcera ze zeťákem nedosáhnou na hypotéku a musí bydlet v nájmu, a tenhle dědek si mohl dovolit takovej barák. A ještě si dovolujou zeťáka obtěžovat s nějakým doděláním maturity. Tak snad když bude chytrá karanténa, tak budou potřebovat víc lidí a nebudou zeťáka obtěžovat se zbytečnostma.

Takže za mě, žádný promořování, chytrou karanténu na ně, z každýho vymlátit od koho se nakazil, a bude klid.


13.04.2020 Áčko


Související články:


12345 (229x známkováno, průměr: 3,21 z 5)
12 049x přečteno
Updatováno: 13.4.2020 — 22:59

Reklama

D-FENS © 2017