Poslední dopis

Featured Image

Přes 10 let čtu tento web. Díky za něj, nevím komu, ale ještě jednou díky. Trvalo to, to jo, no a když se starý lenoch zvedne, tak to už musí být sakra důvod. Vystoupil jsem z řady a začal jsem dopisem svým zástupcům v parlamentu za svůj kraj (viz níže). Bez KSČM, protože jde o obranu svobod a demokracie. Zveřejňuji to na tomto webu, kvůli další inspiraci, zejména pro své ospalé lenošné kolegy. A proč vůbec? Co se sakra děje, že prudím budíkem? Protože s lenošením je konec. Postele to mají nahnuté.

Poprvé budu aktivně ovlivňovat své okolí (a jako lenoch se hrozím, že ne naposledy), aby hlas ve svém vlastním zájmu vhodili někomu, kdo jasně řekne CZexit! Pak si půjdu politicky zase lehnout a koupat se v politické špíně může někdo, kdo nic neumí nebo to umí správně.
Nikdy se však bez aktivní obrany nebudu koupat ve vlastní krvi.

Poslední dopis

Vážený pane poslanče Parlamentu České republiky,

po sledování způsobu projednávání zbraňové směrnice v Evropském parlamentu ze dne 14. 3. 2017, musím na obranu svých dětí a jejich budoucnosti již konečně něco udělat.

Vy jako můj zástupce v naší zastupitelské demokracii již nemáte žádnou hodnotu. Veškeré vaše pozměňovací návrhy k právním normám, ať již jakýmkoliv směrem, jsou k ničemu. Normy nahrazující suverenitu a zdravý rozum jsou dány z EP. Europoslanci nemohou nic navrhovat nebo se o návrzích nehlasuje a ani vy v parlamentu s tím nic nezmůžete. Subsidiarita je sprosté slovo. Jako vaši kolegové z EP budete tvořit placené kulisy pro hru absurdního divadla na demokracii, aby se neřeklo, tak si zatím můžete chvilku planě požvanit. Volby ztratily smysl a také demokracie bez svobod je k ničemu.

Salámová metoda ukrajování práv a svobod různých částí společnosti postoupila příliš daleko. Dnes to byli střelci, myslivci a sběratelé, včera nejspíš jiní, kteří mě nezajímali. Zítra budou klepat na moje dveře a pozítří na dveře politiků. Za dva roky přijde další kolo utažení šroubu, pro ten zbytek, který dnes regulace nechala žít. Manévrovat není kam a můžete se stát jen kulisou, která se novým normalizátorům brzy okouká. Nebo sebrat odvahu a pak se nemuset bát pohledu svých dětí, vnuků a příštích generací naší České republiky. Snad se pro ně ještě podaří zachránit demokracii v naší Evropě, ale každý proto něco musíme udělat.

Pokud se v trendu nic nezmění, přejdeme jako za normalizace do šedé zóny politiky. Všichni (občané i politici) již v příštím volebním období. To znamená, že budeme v soukromí nadávat na bezpráví a místo soutěže názorů budeme mistry v odevzdanosti a pasivitě.

Vážený pane poslanče, obracím se na vás spíše jako na člověka-demokrata než politika. Necouvněte v obraně základních principů budovaného právního státu České republiky. O svůj domov s pravidly, která jsou přijata ve svobodné diskuzi a hlasování se nesnažíme jen posledních cca 25 let. Žijeme sen mnoha předchozích generací. Mnoho našich předků bylo za svůj sen vězněno, mnoho zaplatilo krví svou nebo dokonce i krví svých dětí.

Podpořte prosím konstruktivně některou iniciativ proti zbraňové směrnici (např. ústavní návrh MV, ignorace směrnice o zbraních – nechť není vůbec navržena ke schválení nebo v nejhorším případě hlasujte proti přijetí zákona na její implementaci). Mimořádná situace vyžaduje mimořádné činy. A přijde-li na soud s ČR, bude už politická situace úplně jiná. Navíc, bránit demokratické principy šlechtí nejen lidi, ale i státy.

Kromě tohoto osobního dopisu Vám, mohu už jen jako občan vyjít do ulic demonstrovat podporu demokracii a bedlivě sledovat hlasování jednotlivých politiků k různým návrhům, což také udělám, a proto psát nějaké další dopisy už nemá cenu, nastalo období skutků k obraně svobod a demokracie.

V …………. dne ………… podpis

P.S.: v diskuzi to prosím konstruktivně profackujte. Každá vaše facka mně dělá lepší neopren do té špíny. Každému vašemu kroku k obraně svobod – žehnej Bůh.


26.03.2017 2xM


Související články:


12345 (179x známkováno, průměr: 1,28 z 5)
16 125x přečteno
Updatováno: 26.3.2017 — 22:37

Reklama

D-FENS © 2017