Petice k registraci hnutí Referendum o EU

Featured Image

Všechno funguje v dnešní době rychleji. Auta jezdí rychleji, opotřebovávají se rychleji, počítače fungují rychleji a normalizace postupuje také rychleji, než jsme byli zvyklí z minulého levelu socialismu.

Pozitivní je, že ještě je dovoleno a není trestné vykonávat právo shromažďovací a spolčovat se za účelem dosažení společných cílů. Takovým cílem může být například opuštění Evropské unie, která už určitě není tou Evropskou unií, pro kterou jste možná hlasovali v roce 2003. K tomu, aby se taková věc stala, je nejprve zapotřebí, abychom se mohli k setrvání v EU svobodně vyslovit, a to každý jednotlivě. Já osobně nemám potřebu, aby za mě v této věci rozhodoval Babiš, Sobotka, Fiala, Bělobrádek ani někdo podobný.

Vzniká politické hnutí Referendum o Evropské unii. První kroky k jeho vzniku již proběhly, nyní je třeba jej registrovat. K tomu, aby se registrace hnutí mohla v souladu se zákonem uskutečnit, je třeba získat a při registraci doložit alespoň jeden tisíc podpisů.

Nepochybuji, že přípravný výbor je s to opatřit si tisíc podpisů i bez vaší nebo mojí spolupráce. Petici jsem nasdílel převážně ze dvou důvodů.

Prvním je moje i vaše životní bilance. Už dávno nejde o žárovky a banány, to byla jen taková předehra, na kterých si úřednické myši nabrousily zuby a testovaly, jak dalece lze občanskému ksindlu zasahovat do života. Teď už se jede natvrdo a budeme sčítat reálné ztráty, jinak řečeno, EU nám bude kurvit život pro naše „dobro“ a když s ní neskoncujeme, tak nám to oplatí na dětech. Bude trapné, až se mně nebo vás budou za pár (desítek) let děti ptát, co jste dělali, když vám nějaká nadnárodní nevolená komise a neurčitelný loutkový parlament braly vaše zbraně, auta, elektřinu, vnucovali multikulturalismus, kvóty, „diverzitu“ a další „benefity“, které EU nabízí, a vy řeknete – no nedělal jsem nic, jen jsem seděl, vrtal se v nose a psal píčoviny do diskusí na internet. Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že čistý štít je fajn. Jsem rád, že jsem v roce 2003 hlasoval proti vstupu do EU a každodenní události potvrzují, že jsem tehdy udělal správně. Mohu se proto podívat kdykoli do zrcadla bez výčitek. Kdo si hodlá dopřát podobný luxus, tomu se pomalu otevírá nová příležitost.

Druhý důvod je, že třeba dva tisíce podpisů je lepších než tisíc. Má to větší váhu a eurofilům se o to víc stáhne prdel. Tento web není můj, tento web je váš, vy jste mi jen svými návštěvami propůjčili motivaci jej provozovat, a denně přijde něco mezi 8.000 a 10.000 návštěvníky. Máme sílu. Tak ji použijeme.

Petici lze podepsat zde.

Zákon tč. umožňuje jedinou formu právně uznatelného podpisu petice, a to sice vlastnoručním podpisem na podpisovém archu, který je proto třeba vytisknout, uvést všechny potřebné údaje, podepsat a poslat poštou obyčejně na poštovní adresu zmocněnce petičního výboru.

To vše je třeba udělat nejpozději v úterý 28.03.2017 tak, aby ještě v úterý pošta zásilku obdržela. Datum jsem odsouhlasil s přípravným výborem a je po vzájemné dohodě nastaveno úmyslně takto, aby se k petici připojili ti z nás, kdo skutečně chtějí a jsou ochotní něco dělat hned a byla to pro ně srdeční záležitost. Není to tedy nic pro příznivce prokrastinace podle hesla „chtěl jsem to udělat příští sobotu, ale nenašel jsem na to čas“ .

Hint: Podepsat a poslat můžete například namísto psaní komentářů do diskuse. V tomto článku neprobíhá brainstorming ani to není výzva k akci, je to spíše nabídka podle hesla „berte nebo nechte bejt“. V krámě také neříkáme prodavačce, že jsme si nekoupili meloun.

Podstatné je, že tohle je petice k registraci hnutí. Sama o sobě nedává nikomu žádný mandát k výkonu čehokoli. O budoucích záměrech hnutí nemám žádné rozsáhlejší informace a vím v podstatě to, co je uvedeno v jeho názvu. Přípravný výbor přislíbil, že se v blízké době všechny potřebné věci dozvíme, protože bude spuštěn cool web.

Děkuji.

 


26.03.2017 D-FENS


Související články:


12345 (149x známkováno, průměr: 1,44 z 5)
18 065x přečteno
Updatováno: 26.3.2017 — 9:16

Reklama

D-FENS © 2017