Kovidová genocida

Featured Image

Říkají nám už rok, že tady probíhá smrtící epidemie.

Říkají nám, že umírají lidé.

Říkají, že jen proto nás chrání tím, čím nás a naše děti ničí víc, než by nás ničil mor.

Říkají, že proto nám mlátí děti a rodiče na ulici, protože se odmítli dusit hadrem.

A my vám říkáme – jděte do prdele, vy vlastizrádné kurvy, než skončíte v rakvích, kterými nás denně strašíte!

Narodíš se, žiješ a umřeš – to je koloběh života. Jde o to, jak svůj život prožiješ a jestli naplníš svůj účel. Neděje se tedy vůbec nic divného. Jedinou otázkou zůstává jen to, jestli je reálně počet úmrtí za nějaké časové období více než průměrně bývá a pokud ano, jaké to má důvody.

Odpovědi ohledně posledního roku údajné koronavirové epidemie jsou velice prosté.

První polovinu roku žádný statisticky významný nárůst úmrtí nenastal (když nepočítáme falšovaná vládní data).

Dále už k navýšení došlo, protože se začaly do stavu populace drtivě promítat extrémně špatná, likvidační a genocidní opatření režimu a vlády ve zdravotní, tělesné, psychické, životosprávné a ekonomické oblasti.

Dá se bez jakékoliv nadsázky říci, že 90% úmrtí nad průměrnou statistickou mez má na svědomí vláda a její genocidní opatření. 10% má na svědomí ten virus. Pokud budou ta opatření dále pokračovat, bude se počet úmrtí lidí nejen z rizikových skupin stále zvyšovat.

Dopady genocidních opatření jsou logicky vražedné, zvláště v dlouhodobém časovém měřítku.

Nelze pro zdravotní stav lidí udělat nic horšího, než je vyděsit, nechat je dusit CO2, sebrat jim kyslík, zakázat jim aktivní pohyb a odebrat jim živobytí, aby skončili v exekucích, depresích a v bezdomovectví. Nelze udělat pro zdraví a úmrtnost lidí nic horšího než odebrat nemocnicím jejich obvyklé léčebné kapacity všech nemocí i akutních problémů a zakázat proti dané nemoci standardní léčebné postupy a fungující léky.

Vlastně, lze udělat ještě něco horšího. Přikázat dusení se hadrem i malým dětem na čerstvém vzduchu a pak je i s jejich rodiči v přesile brutálně zmlátit na procházce.

Nalijme si čisté vody, vážení spoluobčané – jsme ve VÁLCE a probíhá vůči nám GENOCIDA.

V této válce se nestřílí ani nebojuje v zákopech cizí země. V ní se vám i vašim dětem zakazuje dýchat, hýbat, setkávat se, živit se a důstojně žít. Taková válka je ve skutečnosti mnohem horší a děsivější, protože se válčí v míru a s vlastními občany.

Pokud zmíněná opatření uděláte v dlouhodobém časovém měřítku, můžete si být naprosto jisti, že k smrtící epidemii dojde, i kdyby byl celý národ předtím naprosto zdravý. Samozřejmě, dopady takové formy genocidy nejdříve odnesou lidé z rizikových skupin, až pak se začnou projevovat i u ostatních.

Krev na rukách u zbytečných úmrtí má jen a pouze současná fašistická vláda, fašistický parlament, fašističtí vládní poradci a fašisující část občanů, která je podporuje. Nikdo jiný.

Nejde udělat dospělým lidem i dětem nic horšího, než co protičeská, vlastizrádná, zločinná, genocidní vláda, parlament a jejich poradci dělají. Leda jim rovnou prohnat hlavou kulku – je to rychlejší, bezbolestnější, levnější a čistší. Já bych ale takové řešení doporučil pro ty, kteří jako organizátoři i jejich poskoci nejen v ČR úmyslně skrz vymyšlenou pandemii vraždí dospělé i děti jen proto, aby mohli zavést nový společenský řád.

V případě požadavku humánního řešení doporučuji dotyčné vlastizrádce spravedlivě za jejich zločiny soudit, zabavit jejich rodinám veškerý nakradený majetek a následně je zavřít v respirátorech makat šestnáctky do uranových dolů. Sami nám všem říkali, že makat v respirátoru není žádný problém, musíme jim demokraticky umožnit, aby si to zkusili.

Pokud to uděláme, hned další den tady žádná epidemie nebude. Samozřejmě, z následků této brutální genocidy se bude populace následně vzpamatovávat minimálně deset let zdravotně a 40-100 let hodnotově a psychicky. Čím dříve a tvrději s vlastizrádci a jejich poskoky zatočíme, tím lépe pro naše děti a vnuky. Koho nepřivedly k poznání pravdy ani opakovaná brutální napadení malých dětí s rodiči, ten nepatří do českého národa, do české země a do normální společnosti.

Čas trpělivosti, shovívavosti a kompromisů vypršel. Jsme ve válce s genocidními, teroristickými vlastizrádci.

A ve válce proti vlastnímu národu se neberou zajatci. Na místě je pouze celonárodní generální stávka a konec vlády i režimu. Pokud to do měsíce nepomůže, tak ozbrojený, násilný odpor s pomocí té části policie a armády, která to vidí stejně.

Pokud se kdokoliv snaží odstranit demokratické uspořádání společnosti nebo provádí na národu genocidu, tak mají občané veškeré ústavní i morální právo a občanskou povinnost postavit se takovým osobám na odpor všemi prostředky. Ten čas právě nastal, není na co čekat.

 


14.03.2021 Alien


Související články:


12345 (273x známkováno, průměr: 2,09 z 5)
17 705x přečteno
D-FENS © 2017