V sobotu třetího června došlo v hlavním městě Velké Británie k dalšímu teroristickému útoku. Najeli dodávkou do davu lidí, poté vyběhli ven a napadli okolo stojící nic nechápající civilisty kuchyňskými noži. Výsledkem je v tento okamžik sedm mrtvých a čtyřicet osm zraněných. Poté co dorazily policejní posily, byli teroristé zastřeleni.

Však taky žádný konflikt nehrozil a nehrozí, spíše pomalá kolonizace Západu ze III. světa, dokud to někde nerupne v jugoslávském nebo libanonském stylu.
https://www.archeoskanzentrocnov.cz/cs/stranky/archeoskanzen-9
Pokud byste nevěli, kam v krásných jižních Čechách na výlet, tak v Trocnově vznikl krásný archeoskansen, kde je možno se na některá zajímavá řešení v předindustriální společnosti podívat.
Žádnou zemi na světě nikdy neřídil "lid". Vždycky ji řídila nějaká elita, vybíraná ovšem různým způsobem a z různých vrstev společnosti. Místo krále z boží milosti máme vládu z milosti (...)
"Hrozí do příštích voleb válka?" Matně si vzpomínám, že snad Topolánkova vláda postavila bezpečnostní doktrínu na předpokladu, že nejbližších 15 let nám velký konflikt nehrozí... Akorát je to už tuším (...)