Tak už i soudruh Prymula, ta skála ideové pevnosti, titán vědy. Ano, drazí přátelé, profesorisimus přešel na stranu temné síly do dezinformačního tábora, když veřejně vyhlásil, že „dnes již máme dostatek indicií na to, abychom mohli říct, že došlo k úniku covidu-19 z laboratoře“. Docela nedávno příklad naprosto nesmyslné proruské dezinformace.
covid_manipulace
Ta dávka vám to očkování posílí!
Ta každá ta dávka vám to očkování posílí. Já také doufám, že lidé už si zvykli, že to je skutečně.., že ty mRNA vakcíny jsou bezpečné a že prostě ta ten přínos daleko převažuje rizika, to jsou ty plusy. Ty mínusy jsou trochu to, že bohužel je pravda, že ta imunita po tom očkovám vám udrží vám vydrží jen nějakou dobu.
Covid real life crosscheck
Umění argumentace – chcete prohrát debatu, demonstraci i svobodu, nebo někoho přesvědčit?
V politice poslední roky vedeme zoufalý boj o to, zda uhájíme naše základní svobody. Doočibijící množství „rádobyspojenců“ se nicméně chová tak, jako kdyby byli řízenou opozicí či agenty-provokatéry, kteří mají boj za svobodu zdiskreditovat. A pokud ne zdiskreditovat, tak alespoň prohrát. Někteří možná řízenou opozicí jsou, ale většina to dělá z blbosti a narcismu, protože jim jde jen o jejich osobní pocítky a výsledek je jim ukradený. Každý, kdo chce bojovat za svobodu, by však měl znát svého protivníka a jeho taktiku a umět se jim bránit.
Kompletní taxonomie odpůrců a zastánců covidismu a covid-vakcín – škála je pestřejší, než vám tvrdí
Mám už dost manipulací, pomluv a falešných dilemat. Prý že „kdo nechce mRNA vakcínu, ten je „antivaxer.“ Prý že „kdo nesouhlasí s Lockdowny, ten je chřipečkář.“ Prý že „kdo nosí roušku, ten je kolaborant“. Jenže skutečná škála názorů a motivací na obou stranách je daleko pestřejší a falešná dilema jsou lživá…

Ano, je to tak. Ale když popustíme uzdu fantazii, může to být i vzácný syndrom všudybylství https://degener.cz/syndrom-vsudybylstvi/
V poslední době se potrvdilo, že je dobré mít po ruce i hasičáky. Nedávno tu lehl popelem starej dřevěnej barák. s vodu dojeli po 50 minutách.
mám bombu pár dnů starou. Financové mne požadali, abych jim poslal smlouvu o DIPu. Nestačila příloha investiční smlouvy o DIP, vyžádali si i rámcovou smlouvu a co je uvedene v (...)
Nezapomeňte si nechat úřadem potvrdit příjem vašeho podnětu!
Měříme stejným metrem. Andrej Babiš nebyl vedoucí estébák, který se snažil dostat k rozvědce jako Petr Pavel. Jo, kontráši, to byla jiná káva! Mě přijde nejvíce humorné, že vstupem nejsvinštějšího (...)