Řád a důstojnost. Už je to tady. - zpět na článek

Počet komentářů: 552

Přidat komentář
 1. K těm důchodcům tady. Já teda ve svém okolí, a uznávám, že nejsme žádnej xindl, neznám důchodce, kterej by si užíval jak běžný německý důchodce, tedy lítal po světě do lecjaký prdele. Zpravidla na té prdeli sedí a futruje úsporama i uškudleným důchodem děti a vnoučata. A zase obráceně, kde je na tom důchodce blbě, tam děti nechávaj při návštěvě nějakou tisícovku po talířem atp. Voni lidi na všechno nutně nepotřebují erár, aby alespoň v rámci ještě fungujících rodin docházelo k nějakému přesunu kapitálu do aktuálně hůře postavených míst.

 2. Pěkná bouře ve sklenici vody. Nejspíš je dobře, že to podepsal, protože to celou věc aspoň urychlí. Kdyby to nepodepsal, tak se to vrací sněmovně, tam by se nějakou dobu pindalo a koalice by veto nakonec stejně přehlasovala, hlasů na to má dost. Akorát by to trvalo tak měsíc. Takhle to může jít k tomu nejvyššímu soudu hned, bez zbytečnýho zdržování.

  1. To ano,ale pro ne je to prace min a Rych. To posveti samozrejme,protoze on Jen z duchodu nezije a jeho valorizaci nikdo nenapadl…

 3. Kdyby se jakýkoliv hospodář choval jako vláda doma, v práci nebo ve firmě, tak skončí pod mostem nebo v base. To, že všichni, co ofiko makají, musí platit důchodový pojištění je realita a proto je logický, že každej chce, aby fungovala valorizace dle zákona, nezávisle na stavu státní pokladny. Až bude důchodový pojištění dobrovolný a každej se rozhodne podle sebe a ponese riziko, jestli bude platit výpalný státu, kterej většinu z toho stejně promrdá nebo si důchod ošéfuje sám, potom ať si stát dělá psí kusy.

  1. Každej, kdo si šetří, přichází kvůli inflaci a neschopnosti vlády o desítky procent úspor. Důchodci v tomto systému to maj ještě dobrý, protože valorizace má být v podstatě bič na vládu a stát, aby nedělali inflační politiku, ale co my, běžní střadatelé? Ten zkurvysyn Fiala nás okrádá o hrozný peníze a je to v pohodě…

 4. Dědeček a babička, nebudou mít na chlebíčka, ale na munici se prachy najdou:
  https://www.novinky.cz/clanek/domaci-armada-dokoupi-munici-za-desitky-miliard-40425858

  Pořád hýkáme nadšením z ne-valorizace žebráckých almužen vydávaných za důchod ?

  Podotýkám že německý doochodce si přes zimu létá na Floridu. I ta největší socka ze západu na půl roku pronajme byt a odjede do českého penzionu uprostřed krásné české přírody, kde ušetří hromadu peněz i s plnou penzí a ještě vydělá na pronájmu svého bytu.

 5. Důstojnost a řád jsou Pávkovým vlastní…úplně vidím politručku, která má v posledních měsících (díky týmu stylistů) neuvěřitelně vytříbený vkus, kterak vykazuje soudruha generála ze společné ložnice se slovy: „Jak vy k my, tak my k vy!“

 6. Koukám, že se D-fens úplně posunul. No ať si to užije. Už ho nemá cenu moc číst.

  1. No tak už ho konečně nečti, pyčo.

   1. :-) líp bych mu to nenapsal.

  2. On se neposunul. To jen z tebe se stal zmrd. To plati i o vsech ostatnich „tady se to uz neda cist“. Teda krome Lojzy, ten je zmrd odjakziva. Totalni.
   Takze ano, chyba je na tvem prijimaci. Neco s tim udelej a nebo si bez s ostatnimi ukronacky hajlovat nekam jinam.

   1. Pret, zdar.
    Kde ses flákal?

   2. A hele, vrchni prolhanej zmrd nas prisel zase navstivit…No, jak je videt, tobe podobnym jsi tu chybel..ale jinak moc nikomu…

    1. Lojza 20.3.2023 v 7:44

     Tak to v životě chodí, Lojzo.
     Někdo chybí, někdo přebývá.

 7. Porad nechapu, jak tohle muze nekdo necekat nebo nechapat.

  Ja teda presne tohle cekal, kdyz nam oznamili, ze zvolili za prezidenta gumu.

  Poslechl rozkaz a potom si stezoval. Tak to ma byt, tak je to spravne.

  1. Formant :-) a všem ostatním běda, rouhačům a kacířům, nově kafírům a nevěřícím prašivým psům, lůze odrbané držkující. °!° °!°ci

 8. Pánové, soudruzi, rusofobové i rusofilové, dezoláti i Eurohujeři, petrolheadi i cyklomaniaci, tady máte něco na hezký víkend, doufám, že to potěší každého včetně pana domácího:
  https://www.youtube.com/watch?v=cD3QlR98–A

  1. Super skladba. Líbí se mi originál i rapová verze (a to rap fakt nemusím).

  2. Tak to je geniální :)) to potěšilo

  3. Mam kamaráda mašinfíru, ten se z toho posere :D

   1. Dobrý majstrštyk.
    Tak nešel mi klakson u auta a automechanik mi dal říkal trumpetu až to vyznělo že lituje že si ji asi schraňoval proboha. A ta teda zpívala :-) Teda hrál sem na trubku v dětský kapele ale jenom mi to skřípalo.
    https://www.youtube.com/watch?v=NLAHSgZaMU0

  4. Skvělej nápad a spousta práce.Škoda, že mašiny nestojí, pak by to možná i ladilo a nebylo by potřeba těch kláves v pozadí.Dopplerův jev je holt svině.Tohle trhá uši a oči.

  1. Ochraňovat a zachraňovat děti ? Tak to ne, hybaj za mříže !

   https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-zena-ktera-odvazi-z-ukrajiny-do-ruska-deti-je-na-sve-ciny-pysna-40426191

   Tohle musí všechny ty sorose a rotschildy pekelně nasrat. Kolik z takových dětí mohlo být čerstvých orgánů !
   Kdyby je poslala na adopci registrovaným pedofilům na západ, tak by jí tleskali.

Napsat komentář

D-FENS © 2017