Ohrabáváním za novou Evropu!

Featured Image

Já nevím, co je na tom německém novoročním kolínském přednádražním ohrabávání tak pobuřujícího. Tohle je přece nová evropská společnost podle myšlenek pravdoláskomilů, levičáků a multikulturalistů.

Norská proimigrantská aktiviska a univerzitní multikulturalistka Dr. Unni Wikan to pojmenovala zcela jasně.

„Norské ženy musí přijmout zodpovědnost za fakt, že muslimští muži shledávají jejich oblečení za provokativní. A jelikož tito muži věří, že za znásilnění je zodpovědná žena, ženy se musí tomuto v multikulturní společnosti přizpůsobit.“

To samozřejmě platí také pro německé ženy. Němky si za to prostě mohou samy, protože vypadaly ohrabatelně. Asi už byla pořádná tma. Přistěhovalci ze Sýrie milují i jiné bytosti než Alláha a mají i jiné potřeby než vést svatou válku. To musíme respektovat a potřebám našich nových hostů se musíme přizpůsobit. Taková je podstata multikulturalismu.

Pro vaše děti a případně ovci to platí taky. No co civíte. Nová doba přináší nové výzvy.

Je třeba konstatovat, že i skalní propagátoři multikulturalismu nyní tápou. Situace evidentně nelze řešit provoláváním líbových hesel jako „To zvládnem“, cicmáním se s politiky a byrokraty v předem vyklizených ulicích hlídaných početnou ochrankou, vzájemným tleskáním si a ani zatloukáním informací o přistěhovalecké kriminalitě, která je v Německu stejné tabu jako u nás kriminalita cikánská. Chudák kolínský policejní ředitel, ten se rozhodl to zatlouct jako tolikrát předtím a když to prasklo, tak ho odvolali, čímž se stal jedinou mužskou obětí přistěhovaleckých sexuálních útoků.

Největší dojem na mě udělal ten imigrační ohmatávač, který policii sdělil, že je ze Sýrie a že ho paní Merkelová pozvala a tak aby se k němu chovali přátelsky.

Ani takový multikulti Dušan Jasánek jako je Jiří Hrebenar, nevidí řešení a předkládají veřejnosti, že ne úplně gender korektní ohrabávání německých soudružek má na svědomí nějaká tajná organizace napojená možná na Pegidu, dokonce možná i na Algidu a evidentně jim chybí doporučení pro případ, jak má Němka podat uprchlíkovi pomocnou ruku za situace, kdy jeho ruka šátrá ve jejích kalhotkách.

Vsuvka: Dlouhou dobu jsem pokládal blog pana Hrebenara za humoristický projekt vystavěný na extrémní devótnosti k evropským strukturám a myšlenkám multikulturalismu. Říkal jsem si, že já sice nejsem špatnej, Větva je ale o hodně lepší, ovšem Hrebenar, to je úplně jiná liga. Nebylo mi jasné, co ten chlapec bere, ale chtěl jsem to taky. Až celkem nedávno mi přátelé vysvětlili, že se nejedná o humor, ale o zcela reálný projekt.

Pokusím se na to podívat z té pozitivní stránky a poradit, jak celou událost vhodně a citlivě komunikovat veřejnosti.

Podle sdělení zasahujících policistů se v případě sexuálních agresorů jednalo ve 14 případech o Syřany a v jednom o Afghánce, kteří do Německa dorazili teprve nedávno. Nepochybě se jednalo o inženýry, lékaře a specialisty na počítače, protože podle oficiálních komentářů nikdo jiný ze severní Afriky snad ani nepřichází. Znamená to, že jejich integrace v Německu probíhá uspokojivě a rychle se zorientovali v novém prostředí. Němci to tedy skutečně zvládli. Jsem rád, že se imigranti mají dobře a i přes nedávný příchod do nové vlasti, pardon, chalifátu si najdou čas na oslavy. Já byl například na Silvestra v práci. Jsem pitomý.

U některých podezřelých byly totiž nalezeny pomůcky usnadňující komunikaci s (zatím ještě) většinovou společností. Konkrétně se jednalo o papírky, na kterých byl uveden překlad nejdůležitějších frází, které může uprchlík na útěku před hrozivou válkou ve studeném a cizím evropském prostředí potřebovat.

Konkrétně se jednalo o následující sdělení:

„Große Brüste“ („velký kozy“): Toto vyjádření nepochybně nasvědčuje tomu, že uprchlík dokáže ocenit krásy evropských žen a není k tomu nezbytně třeba, aby měly na sobě hidžáb nebo burku. To znamená, že už se začali přizpůspobovat.

„Ich töte Sie“ („zabiju vás“): Na první pohled zcela jasná věc, ale všimněte si, že islámský muž zde ženě vyká a tím jí vlastně projevuje úctu.

„Ich will dich küssen“ („chci tě políbit“): Zde se ukazuje, že islámský návštěvník, co ho paní Merkel uvítala, je opravdový romantik. Není pravda, že chtějí jen kamenovat, dekapitovat a pálit lidi v kleci. Pusinkovat se chtějí.

„Ich will ficken“ („chci mrdat“) definitivně nezní příliš gender. Také se jedná o zjevné porušení návodu paní starostky Reker. Ale i to se samozřejmě dá pozitivně vyložit. Když chce Ahmed, Abú, Jusúf a další jeho kámoši mrdat, neznamená to, že německý protějšek m/w mrdat nechce. Například věřím, že multikulti aktivisté m/w jsou připraveni k akci, pokud se na ně uprchlík obrátí s takovým požadavkem. Uprchlíci přišli ze zemí sužovaných válkou a jsou tady sami, potřebují pomoc a proto budou v duchu kampaně Mix It Up! bez problému budou akceptovat přistěhovalecké pyje, přičemž promění obscénní návrh v exkluzivní multikulturní prožitek.

Jinak pevně doufám, že tohle té německé komunistce konečně zlomí vaz.


 

10.01.2016 D-FENS


Související články:


12345 (466x známkováno, průměr: 1,15 z 5)
35 993x přečteno
Updatováno: 10.1.2016 — 21:14

Reklama

D-FENS © 2017