Jsme ve válce, ale Rusko a Čína nejsou naši nepřátelé, a pátá kolona?

Featured Image

Tato válka je pro Česko zatím pouze ideologická, informační, propagandistická, zpravodajská, právní i ekonomická. Je to úsilí o postupnou islamizaci, o zavádění práva šaría, podporované neomarxisty, přičemž obě tyto ideologie odmítají demokracii, takže je to velká síla.

Jejím cílem je rozvrátit a pak ovládnout EU za pomoci negramotných a na pracovních trzích nepoužitelných migrantů, jejichž invaze neustále probíhá. Naše nepřátele můžeme poznat také podle toho, že tuto invazi podporují, např. řecký komisař Avramopoulos : „Nemůžeme a nikdy nebudeme moci zastavit migraci.“

Také je můžeme identifikovat podle toho, že nám vyhrožují veřejně, protože zde musí aktivovat a mobilizovat pátou kolonu, bez které se neobejdou. Hitler zde měl německou menšinu, Brežněv stalinisty a dnešní evropští byrokraté mají islamisty a vítače migrantů, kteří již jsou rozhodnuti spolupracovat. Vyhrožují ekonomickými sankcemi, pokud se nepodvolíme jejich diktátu tak, jak oni potřebují.

Ještě si můžeme všimnout, jak primitivní demagogii používají: Nejdříve to měli být uprchlíci, které jsme povinni přijímat podle ženevské a dublinské konvence o uprchlících. Když se zjistilo, že uprchlíků je mezi nimi minimum, prohlásili, že to jsou ekonomičtí migranti, které stárnoucí EU nutně potřebuje. Nakonec vyšlo najevo, že většina z nich pracovat nemíní, nebo jsou negramotní, takže jsme je nuceni přijímat z důvodu solidarity se zeměmi, kde jich je už příliš mnoho.

Německá vláda očekává, že do konce roku 2020 vynaloží přibližně 93,6 miliard eur (2,38 biliónů Kč) na náklady související s invazí uprchlíků.

Podle těchto jednoduchých kritérií můžeme nepřátele snadno jmenovat: Agentka Merkelová, komisaři Juncker a Avramopoulos, bývalý předseda SPD Schulz, miliardář Sorös a jeho nadace  atd.

Nizozemský poslanec Evropského parlamentu Marcel de Graaf prohlásil:

„Pokud bude EU pokračovat v současném kurzu, budoucnost Evropy bude islámská. To je cílem islámského světa a také cílem elit EU.Je to zaměření politiky otevřených hranic a cíl této zločinné masové imigrace. Samozřejmě existují oběti zneužívání, vražd a znásilnění. To je cena, kterou je třeba platit za vyhubení národních identit. Je to úmyslná politika Evropské unie.
Na cestě k evropskému chalífátu stojí jen jedna překážka a tou jsou národně cítící občané, kteří volí národní politické strany.“

Rusko je nepřítelem EU, protože ta na něj vyhlásila sankce, ale nemusí být nutně i nepřítelem ČR. Je zde dost významných politiků, kteří sankce odmítají, např. prezident Zeman, protože sankce škodí i nám. Rusko nám také nic nediktuje a nevyhrožuje ekonomickými sankcemi ani o nás neříká, že máme názory duševně nemocných lidí (xenofobie je chorobná úzkost). A není zde ani ruská pátá kolona, která by vyvíjela podvratnou činnost. Ale v západní Evropě má jistě mnoho svých agentů, kteří tamní rozvrat nejspíše budou podporovat.

A nyní něco k naší současné páté koloně. Strana SPD Tomia Okamury navrhla změnu zákona dle § 403, Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka – aby tam byla doplněna propagace ideologie. Tato pátá kolona měla nejdříve snahu návrh zamítnout, takže se nejdříve hlasovalo o zamítnutí tohoto návrhu. Pro zamítnutí hlasovali jen Piráti, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN, takže jejich návrh byl jednoznačně odmítnut. Potom se teprve hlasovalo o přijetí zmíněného návrhu a zde si podporovatelé islamizace uvědomili, že by se zostudili před celým národem, takže návrh podpořili také.

Na závěr jedno varování exmuslima z Maroka, který žije v Curychu:

„ Pokud nebudete bránit vaši svobodu před těmi, kteří vám ji chtějí vzít, jednoho dne o ni přijdete.“

 


25.03.2018 Pavel Dudr


Související články:


12345 (172x známkováno, průměr: 2,46 z 5)
15 661x přečteno
D-FENS © 2017