Islám report

Featured Image

V předchozích článcích jsem se zabýval zejména podstatou islámu, a neřešil jeho následky. V tomto článku bych chtěl udělat takový souhrnný report, jak si islám ve světě vede. Pro většinu lidí to asi nebude nic objevného, nicméně myslím, že je užitečné dát tyto informace dohromady. Článek jsem publikoval i na svém webu, kde ho průběžně aktualizuji.

Islám ve světě

Například v Saudské Arábii a dalších 12ti zemích hrozí za zřeknutí islámu trest smrti. V dalších 14ti islámských zemích mají trest smrti za homosexuální styk. Zatímco islámský stát preferuje shazování homosexuálů ze střech budov, v Íránu, který ještě relativně do nedávna byl normální zemí, kde holky běhaly v minisukních, volí smrt oběšením. Jinde volí zbičování nebo veřejné ukamenování. Jak se říká jiný kraj, jiný mrav, nicméně na tom hlavním se v podstatě shodují, a to, že kohokoliv kdo provádí zapovězené úkony je nutno zabít.

Nejnovějším přírůstkem k zemím, kde je oficiálně aplikována šaría se stala Brunej v roce 2019. Jak už to tak ale při zavádění novot bývá, tak tamější představitelé ubezpečují, že ke kamenování, bičování a věšení bude docházet jen zřídka.

V určitých zemích s aplikovaným právem šaría můžete dokonce být pověšeni za čarodějnictví.

V Saudské Arábii (kolébce islámu)  je zakázáno stavět kostely či jiné ne-muslimské náboženské stavby. Zakázané jsou dokonce soukromé kapličky. Cizinci zde musí dodržovat ramadán, a za přesvědčování lidí o jiném náboženství hrozí, jak jinak, než smrt.

Hodně lidí trpí představou, že radikálních muslimů, tedy těch co chtějí šaríu či podporují terorismus je zanedbatelná minorita, a že jsou primárně koncentrováni kdesi na blízkém východě. Ve skutečnosti jich je ale dle všemožných průzkumů cca 600 – 800 milionů z cca 1.8 mld, tedy téměř polovina, a to napříč zeměmi po celém světě, nehledě na to, jak je tam muslimská komunita velká.

To je pořád ale poměrně abstraktní. Komu sejde na nějakém Íránu, Saudské Arábii či Somálsku. Když se ale podíváme blíž – do Evropy, tak zjistíme, že i zde je dle průzkumu provedeného na 9000 respondentech v 6ti zemích Evropy více než 44% muslimů fundamentalistů (což opět +/- odpovídá číslům z průzkumů uvedených výše). Fundamentalisté nadřazují náboženství nad zákon. Fundamentalisté idealizují první generaci muslimů, a chtějí návrat k praxi života Mohameda.
Toho Mohameda, který dle nejautentetičtějšího dokumentu o jeho životě – Síry od Ibn Ishaka, popravoval zajatce, kteří se vzdali, dával příkazy k mučení lidí a dalším ohavnostem.

Fundamentalisté dle wikipedie upřednostňují doslovný výklad koránu.

Tedy i například pasáže jako:

9:5
A až uplynou posvátné měsíce, pak zabíjejte modloslužebníky, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy! Jestliže se však kajícně obrátí, budou dodržovat modlitbu a dávat almužnu, nechte je jít cestou jejich, vždyť Bůh je věru odpouštějící, slitovný.

A dalších cca 350 nenávistných veršů.

Dobrou indikací o tom, jak muslimové uvažují je koukat na komentáře pod zprávy typu Al Jazeera či France 24 Arabic. Občas, když dojde k nějakému kulturnímu obohacení tam zavítám, a světe div se, poměr souhlasných a nesouhlasných komentářů opět docela slušně koreluje s tím, co říkají všechny průzkumy. Zde možno podívat na komentáře k útokům na Srí Lance. O pobodání v Londýně či o požáru Notre Dame.

Turecko

„Islám je jen jeden. Neexistuje něco jako umírněný Islám. To neřekl Okamura či Konvička, nýbrž současný turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan.

Prezident země, která již delší dobu jedná o vstupu do EU také prohlásil „Mešity jsou naše kasárna, minarety naše bajonety, kopule naše helmice a věřící naši vojáci.“

S Erdoğanem v jeho názoru na islám ale musím souhlasit. Ve skutečnosti to, co je označováno za „umírněný islám“ má s islámem společného asi tolik, jako EU s volným obchodem. O mýtu radikálního a umírněného islámu jsem psal zde.

 

Čečensko

V Čečensku jsou na základě tradičních islámských zákonů zavíráni a mučeni homosexuálové.

 

Švédsko

Známý případ je také Švédsko, kde se jim integrace vymkla z ruky. Ač ve Švédsku (ze zřejmých důvodů) zakázali u pachatelů zjišťovat národnost, či víru, tak z vývoje počtu muslimů v zemi a počtu znásilnění vychází slušná korelace.

Zde jsou údaje, která se mi podařilo dohledat:
1970 – 0.2% muslimské populace; 475 znásilnění celkem
2000 – 3.41% muslimské populace; 3500 znásilnění celkem
2010 – 5.38% muslimské populace; 6620 znásilnění celkem

Vývoj Švédské společnosti také hezky ilustruje tento graf:

Možná nic nesouvisí s ničím a seveřanům prostě jenom začal růst apetit. Kdoví..

Další zajímavosti ze Švédska

 

Dánsko

10 z 12ti násilných činů v Dánsku mají na svědomí imigranti, či jejich potomci. Pouhých cca 5% migrantů, má na svědomí cca 80% násilných činů v celé zemi. Náchylnost k páchání násilné kriminality, je tedy dle statistik přibližně 80x vyšší než u původních obyvatel.

Počet znásilnění se za poslední dva roky zdvojnásobil.

Velká Británie

V roce 2015 ČT24 vyvrací „hoax“ o tom, že Muhammad míří mezi nejpopulárnější jména novorozenců v UK s tím, že se pouze posunul z 61. pozice na 15tou. V roce 2017 je Muhammad již na první příčce. V roce 2019 získává prvenství i v Berlíně. Ve švédském Malmö to Mohammed dotáhl na druhé místo již v roce 2007. Podobný trend lze očekávat ve všech zemích na „vyspělém“ a kulturně obohaceném západě.

V letech 2012 – 2017 dle CNN došlo k nárůstu počtu útoků kyselinou o téměř 500%.

Francie

61% francouzů si myslí, že islám je neslučitelný s hodnotami Francie, což je 8% nárůst oproti roku 2018.

Německo

Velmi doporučuji shlédnout video ze silvestrovských oslav v Německu. Něco takového bych předpokládal až tak tak kolem roku 2035, a v roce 2019 to tedy zcela zásadně předčilo moje očekávání.

Evropa

Ze statistiky vidíme, že v posledních 20ti letech, dochází v Evropě k teroristickým útokům páchaných téměř výhradně muslimy.

Vezmeme-li v potaz, že muslimů je Evropě jen cca 7%. Vyjde nám, že statistická šance, že muslim spáchá teroristický útok je o dva řády vyšší, než u nemuslimů.

Od 9.11.2001 proběhlo ve světě více než 31 000 teroristických útoků spáchaných muslimy. Útoky v Evropě  jsou evidovány zde.

Jak se zdá, tak žádné oficiální statistiky neexistují, nebo se mi je alespoň nepodařilo dohledat, nicméně jen málokdo může nevidět nárůst hromadných znásilnění, bouraček automobilů s davy lidí, či útoků nožem při volání „Alláh Akbar“.

Nějakou záhadnou náhodou k těmto incidentům dochází výhradně ve „vyspělé Evropě“, a naopak tam, kde vládnou „protimigrační populisté“ je klid.

 

ČR

Zapomeneme-li na TOPácké “My jsme Evropa”, tak můžeme tvrdit, že u nás přece žádný problém není. Což je zatím naštěstí pravda. Tedy alespoň do nedávna byla, ale jak ukazují statistiky, je to jen díky tomu, že zde máme muslimů naprosté minimum.

I přesto už můžeme pokusy o přizpůsobování se muslimské kultuře i u nás. Viz. např. známý případ muslimské dívky, které se soudila se školou, že ji (stejně tak jako všem ostatním) zakazuje nosit pokrývku hlavy (v jejím případě hidžáb).

V souvislosti s hidžábem je například často diskutováno to, že je to důkaz podřazenosti žen. Což se obhájcům islámu samozřejmě nelíbí a tvrdí, že hidžáb ženy nosí dobrovolně. Zajímavé je, že předseda muslimských obcí v ČR Abbás tvrdí, že:

Mohamed říkal, že nemá být na dospělé ženě vidět nic víc než dlaň a tvář.. a když jí to zakážete, tak ona pak nemůže chodit do školy třeba.” (cca 5:50)

“jestli chce žena splnit požadavky islámu, tak nehledě na to kde je, se musí zahalovat” (cca 11:40)

Předseda Ústředí muslimských obcí a brněnské mešity Alrawi, byl zase zaznamenán, jak v mešitě káže například:

nauč ho nenávist ke kuffru – tedy k neuznání Alláha.” (kafir = ne-muslim) (6:58)

“můžete bít děti, když se nemodlí, neb je to výrok proroka Mohameda” (7:15)

V září 2018 jsme dosáhli dalšího milníku, a sice zmaření prvního teroristického útoku ve jménu islámu chystaném na území ČR. Přičemž muslimská obec o radikalizaci prokazatelně věděla, a nenahlásila to.

Nesmíme zapomenout na imáma Samer Shehadeha, který během vysílání irozhlasu vysvětloval, jak Češi nechápou, co je to islám, a že za každým muslimem vidí teroristu.

O pár let později byl zadržen na útěku a obžalován z podpory terorismu. Švagrová imáma v soukromé korespondenci říkala například „Kdybychom přijeli do ČR, tak bychom přijeli, abychom zabili co nejvíce lidí“.

Dále uvedla, že ale samozřejmě nezabíjí nevinné. Ten, kdo si pod tím představí, že k nám pojedou na výlet zabíjet trestance odsouzené k smrti, by si měl přečíst můj článek Kdo je podle islámu nevinný.

Argumentace směrem, že islám zakazuje vraždit nevinné je velmi populární, protože cosi v tomto smyslu se v Koránu a dalších zdrojích opravdu píše. Ďábel je ale ukryt v detailu, který je objasněn ve zmíněném článku.

* Abych byl korektní, tak nutno uvést, že ne za vše může islám. Těch faktorů je určitě více. Zejména taková ta klasická násilná kriminalita má dle mého názoru spojitost spíše s nízkým IQ migrantů z Afriky. Ne, že by lidé s vysokým IQ nepáchali kriminalitu vůbec, ale ti se zaměřují spíše na tu ekonomickou.

Co se týče sexuální kriminality, tak náchylnost migrantů k jejímu páchání osobně spatřuji v mixu vlastností jako

  • nízké IQ
  • vnímání žen jako podřadných, které vychází z islámu
  • sexuální frustrace mladých muslimů
  • efekt lišky v kurníku (když žijete v zemi, kde z žen vídáte jenom oči, a přijedete do země, kde holky běhají v minisukních, musí to být velký šok)

Pakliže se vám moje články líbí, sledujte mojí Facebook stránku.

 


26.01.2020 Švejdos


Související články:


12345 (301x známkováno, průměr: 1,32 z 5)
19 006x přečteno
Updatováno: 26.1.2020 — 22:01
D-FENS © 2017