Nebezpečné zbraně proti Covidu

Featured Image

Jednoho rána jsem v práci na stole nalezl úhledně zabalenou špejli zakončenou tamponem a k tomu předmět v plastovém obalu. Pochopil jsem – antigenním testům se už nevyhnu! Ovlivněn hoaxy a konspiračními teoriemi, jsem okamžitě zamířil s tamponem na špejli pod mikroskop, zda u něj nenaleznu nějaké svinstvo, které tam nepatří. A co myslíte, měl ho tam?

Špejli s tamponem jsem nechal v originálním obalu a částečně jsem odřezal z obalu pouze průhlednou fólii, abych tampon nekontaminoval a dal to pod kvalitní optický mikroskop. Na okulár mikroskopu byla nasazena spec. kamera. Skutečně jsem našel 2 tmavá vlákna. Přesto, že jsou delší než 2 mm, jsou tak tenká, že je pouhým okem nevidíte.

Nahoře vlákno v obalu, vpravo dole vlákno v tamponu.

Vlákno přímo ve vatovém tamponu

Vlákno přímo ve vatovém tamponu. Dole milimetrové pravítko.

 

Netvrdím, že to jsou morgellony, ale každopádně to tam nemá co dělat. Oficiálně se nic nenašlo, potvrdili to dokonce učenci z Akademie věd. Na internetu se však objevují nové důkazy, které potvrzují nález na výše uvedených snímcích.

Samotný tampon by měl být údajně bezpečně sterilizován plynným ethylenoxidem. Několik osob mi však sdělilo, že jim i po vlastním šetrném odběru vzorku, přetrvával několik hodin pocit pálení nebo „vysušeného nosu“. Většinou se to začalo projevovat až po několika testech. Podle mého názoru, by mohly na tamponech zůstávat rezidua (zbytky) této jedovaté, rakovinotvorné látky. O technologii výroby v Číně si také nedělám iluze.

Po dohodě se zaměstnavatelem používejte raději antigenní testy ze slin. Pro školou povinné děti doporučuji totéž.

Samotné použití antigenních testů jako oprávnění chodit do práce nebo do školy, je absolutně zcestné a to jak z právnického, tak z medicínského pohledu. Pěkně je to vysvětleno např. v článku Antigenní testy, protilátky a placebo efekt, aneb (ne)umíme kriticky myslet? nebo Pokud je někdo nucen v práci k testování pohrůžkou výpovědi, jedná se o vydírání.

Plandemické respirátore

Záhadná černá vlákna se objevují také v černých i bílých respirátorech. Naštěstí se do toho obul moderátor Jan Tuna a vydal se do Technické univerzity v Liberci. Zde mu bylo řečeno, že vlákna nejsou živá a pravděpodobně jde o „nečistoty“, které se do respirátoru dostanou při výrobě díky elektrostatickým silám. O jaké konkrétní „nečistoty“ se jedná, jsme se bohužel nedozvěděli. Uvědomělý moderátor Tuna nám na závěr připomenul, že některé informace z internetu „… jsou součástí nebezpečné ruské propagandy, která má oslabit západní demokratické země, rozeštvat nás a nabourat naši důvěru v cokoliv.“ Přesně tak, soudruhu, „demogracii“ si rozvracet nedáme!

Ten, kdo někdy použil klasický respirátor pro práci v prašném prostředí ví, že jej musel okolo hlavy pořádně utáhnout, aby plnil svoji funkci. Podvodný, plandemický respirátor tuto možnost evidentně nenabízí. Měl jsem v plánu vyzkoušet těsnost plandemických respirátorů na vlastní osobě aplikací pepřového a slzotvorného spreje (oči bych si chránil plaveckými brýlemi). D-FENS mezitím hrdinně otestoval plandemický respirátor poctivým zednickým prachem. Díky D-FENSI, ušetřil jsi mi týden pracovní neschopnosti po zásahu chemickými zbraněmi!

Když už nosit respirátore, tak alespoň ty relativně kvalitnější (prodyšné a bez nečistot), pokud možno made in Czech.

Největší zlo vidím v povinném nošení roušek a respirátorů u dětí ve škole. Zmenšení přístupu kyslíku, nemá zrovna pozitivní vliv na vývoj mozku. Opětovné vdechování vydechnutého oxidu uhličitého může po čase vést k překyselení organismu a nastartovat některá závažná onemocnění. Vlhké a teplé prostředí respirátoru je živnou půdou pro rozvoj virů, bakterií a plísní.

O dalších, blahodárných účincích nošení těchto plastových artefaktů viz. např. Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek nebo studie Nanoplasty a další škodlivé znečišťující látky nalezené v jednorázových obličejových maskách.

Očkování na vrcholu epidemie

Neznám detaily toho, co se objevuje po aplikaci vakcíny od AstraZeneca, ale vsadím svoje boty, že je to reakce u lidí, kteří Covid prodělali. Je to známá reakce antigenu a protilátek ve formě cirkulujících imunokomplexů, které dělají tu intravaskulární diseminovanou koagulaci. Na to stačí mít experimentálně očkovaných 45 000 lidí, aby každého hned napadlo.“ napsal mj. ministrovi prof. Beran.

Čím dál více se množí zprávy problematičnosti vakcín. Namátkou uvádím např. stránky Otevři svou mysl nebo článek Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!

Výše uvedené informace by měly být dostatečně alarmující pro to, aby se lidé, kteří Covid prodělali nebo nepatří do rizikových skupin a mají dobrou imunitu, očkování raději vyhli.

Závěr

Z nového ministra zdravotnictví se vyklubal zanícený bojovník s Covidem. Což o to, ale tento ichtyl, bohužel pro většinovou populaci, stále používá staré, neefektivní zbraně. Chápu, procesy jsou rozběhnuty a je třeba stát (= daňové poplatníky) pořádně podojit, dokud to ještě jde.

Angažovat se v petičních akcích, např. zde už i podle jednoho ze signatářů, MUDr. Hnízdila, ztrácí smysl. Nastal čas občanské neposlušnosti, protože to, co vláda provádí, je protiústavní a protizákonné.

Na úplný závěr podepisuji a podtrhuji následující výrok:

Spousta lidí, která se nechá očkovat proti Covidu jen a jedině proto, aby jim vrchnost trochu povolila uzdu a mohli tedy činit to, co je ve svobodné společnosti samozřejmým a nezadatelným právem, jsou přesně ti hrbící se lidé, bez nichž by jakákoliv diktatura, včetně té komunistické, nikdy nemohla vzniknout.

 


V Kocourkově 16.5.2021 Terbo


Související články:


12345 (223x známkováno, průměr: 1,72 z 5)
16 099x přečteno
D-FENS © 2017