Na našich hlasech záleží!

Featured Image

„Všechny vlády, které vznikají, ať už v Německu nebo v Americe, jsou submisivní vůči nadnárodním korporacím, což jsou ty, které nám vládnou. Každá strana, každá vláda se pak vůči nim vymezuje, jestli s nimi bude více, či méně kolaborovat. Ale my, normální lidé, jsme v pasti. Pro nás je jedno jestli vyhraje volby tahle, nebo tamta strana.“

Říká v rozhovoru Mnislav Zelený Atapana. Do jisté míry se s tím dá souhlasit, ale ne tak docela.

Národní zájmy

Ku příkladu náš současný premiér, který měl vstupovat do politiky jako bohatý, penězmi neovlivnitelný občan. Ukázalo se (informovaným bylo předem jasné), že zájmy ANOfertu (například formou dotací ždímat daňové poplatníky EU) bude hájit tento slovenský oligarcha vždy přednostně. Ke smůle našich občanů, zájmy ANOfertu často kolidují se zájmy ČR. Ve výsledku tak můžeme jen závistivě pokukovat po vládách Maďarska nebo Polska, které ve vztahu k Bruseli hájí skutečně zájmy svých občanů.

Covidismus

Švédsko, které má přibližně stejný počet obyvatel jako ČR, řešilo plandemii cestou daleko mírnějších restrikcí. Ve finále hlásí poloviční počet obětí než my. Nesmyslné povinné očkování, kterým nám stále politici vyhrožují, se také nemusí po volbách odehrát. Zpřístupnění empiricky osvědčených léků proti Covidu, zrušení náhubků atd., jsou podle mého názoru v naší zemi reálně dosažitelné.

Hranici 5 % hlasů pro vstup do sněmovny

Považuji už dlouhá léta za největší podvod na voličích. Znám ve svém okolí spoustu lidí, kteří nevolí podle

podle toho, kdo jim je nejbližší (pocitově nebo rozumově), ale vyberou si tzv. menší zlo ze stran, které se podle cinknutých průzkumů dostanou do parlamentu. Částečně zde hraje roli také strach. Naposledy jsem od několika lidí slyšel obludnost „Raději budu volit Babiše, aby to nevyhráli Piráti“. Jsem přesvědčen, že kdyby tato kvóta neexistovala, tak by i některé malé strany dostaly ve volbách i více než těch 5 %.

Kdo vždy chodí k volbám

Vezměte jed na to, že k volbám chodí ti největší lůzři, kteří se snaží ze státu vydojit co se dá, téměř vždy. Vytvořit protiváhu těmto lidem, by mělo být naší občanskou povinností.

Kdyby volby mohly něco změnit …

Kdyby alespoň pár desítek % občanů nerespektovalo protiústavní nařízení, nikdo by je neměl sílu vymáhat. Když jsme protestovali ve škole proti povinnému nošení náhubků u dětí, byli jsme pouze 3 rodiče z celé školy. Síla je v našich jednotlivých občanských postojích a volby k nim patří.

Kroužkování

Vím o několika lidech, kteří si vyřídili volební průkaz jen proto, aby mohli jet do jiného volebního kraje a zakroužkovat svého kandidáta.

Stejně není koho volit

Pokud vám nevyhovuje ani jedna strana, ani jeden kandidát, pak volte menší zlo.

Po ovoci poznáte je

Covid celkem jasně odhalil, kdo je co v parlamentu zač. Se ctí obstálo SPD, možná Trikolóra, možná teatrální Volný.

A humorná prognóza nakonec – Čechům, Moravanům a Slezanům vládnout bude Slovák a Japonec.

Přeji nám všem v nadcházejících volbách „šťastnou ruku“!

 


V Kocourkově 3.10.2021 Terbo


Související články:


12345 (100x známkováno, průměr: 2,23 z 5)
5 339x přečteno
Updatováno: 3.10.2021 — 21:16

Reklama

D-FENS © 2017