Malé poatentátní zamyšlení

Featured Image

 

Je to již měsíc od druhého masakru v Paříži a téměř rok od toho prvního. Člověk by řekl, že se musí přece něco zásadního stát, ale… je to velmi nemilé, ale nestalo se téměř nic. Evropa, především ta Západní (lepší), páchá dále pomalou sebevraždu a nutí ten zbytek, kde ještě vládne zdravý rozum (i když se nám to občas nezdá), aby dělal totéž.

Výsledek akce proti teroristům je dost žalostný, pár zatčených, šokovaní „umírnění“ muslimové (tak hodní chlapci to byli!!!!) a omilostnění Putina v domnění, že za nás v Sýrii gratis udělá špinavou práci a vyřeší situaci, kterou on sám nezavinil. Toho samého Putina, kterému ještě před několika měsíci nemohl Západ přijít na jméno. Inu, účel světí prostředky.

Za vše, podle Francie a Ředitelství Sluneční soustavy v Bruselu, může IS, a je tedy žádoucí, aby Islámský stát zmizel z povrchu země, nejlépe způsobem bombardovacím. Co s několika desítkami stád „Trojských koní“, které v Evropě vykrmujeme, ale říci nedokáží, jestli jsou si vůbec ochotni připustit, že existují. Nakonec, ona problematická bruselská čtvrť je jen pár kilometrů do výše uvedeného ředitelství, informovanost v této věci musí být tedy skutečně na velmi vysoké úrovni.  A takovíto lidé nám budou radit, jak se máme my, z xenofobního a zaostalého Východu, k uprchlíkům chovat, když mají před vlastním prahem hromadu hnoje té nejvyšší kvality.

I přes velikost celé tragédie je třeba dívat se na celou věc i z pozitivního pohledu. Za prvé, je dobré vědět, že jsme pořád státem druhé kategorie a to ne jen v oblasti pracích prášků, Nutelly, párků, Coca coly a dětských výživ prodávaných v našich obchodech. Je také dobré vědět, že spolehnout se musíme především sami na sebe. Masivní nábor do armády, i když pod průhlednou záminkou ohrožení ze strany Ruska, mimo jiné majiteli 7 500 jadernách hlavic, svědčí o tom, že si to uvědomila i vláda a občané (zatím nikdo moc neprotestuje), sekundárně se potom máme obracet na své nejbližší sousedy z Východu, tedy Slováky, Maďary, Srby, Rumuny a Bulhary. Kam zařadit Poláky, nevím.

Další důležitá věc, Turecko do Unie nepatří a nepatří ani do NATO. Vpád turecké armády do Iráku to potvrzuje více jak dostatečně. Málokdo u nás si zřejmě uvědomuje, že by nás Turci svojí politikou ochrany „ropné stezky“ IS-Turecko, mohli zatáhnout jako člena NATO do konfliktu nevídaných rozměrů.

Ač se to nebude zdát, naše vláda si zatím v uprchlické krizi nevede vůbec špatně, není sice tak akční, jako maďarská, ale zas není tak děsivě prodejná jako polská. Na kvóty jsme nepřistoupili, uprchlíky registrujeme podle zákona, zbytečně je nerozmazlujeme a na druhé straně je ani nijak nediskriminujeme. Zacházíme s nimi jako s lidmi, hlady netrpí, zimou, svrabem, TBC jako ve Francii také ne. Prasečí ryk příznivců emigrantů postupně slábne a po posledních událostech už je jen velmi vynímečný. I média, velký příznivec TOP09 a Karla von Schlaffenberga musí pod tlakem přiznávat barvu, sice se snaží okamžitě jí vyvážit oslavnými články o inženýrech a doktorech ze Středního Východu, ale to se díky obrovské konkurenci internetu daří stále méně. ODS v uprchlické krizi vidí recept, jak si zvýšit popularitu a tak stojí jednoznačně na straně vlády, i když je jisté, že je to musí stát hodně přemáhání. Jediným zastáncem uprchlíků je TOP09, ale ta po odchodu svého formálního předsedy ztrácí na přitažlivosti. Jak je vidět, vládnout se dá i bez Kalouska.

Jako jediná odveta za zhruba dvě stovky mrtvých v Evropě je tedy to, že státy NATO a Rusko Sýrii bombardují. Není tajemstvím, že bombardování problém nevyřeší a je veliké riziko, že ho ještě zkomplikuje. Pokud IS přesune svoje objekty do měst (což už mimochodem dělá), musí bombardování buď přestat, nebo pokračovat, ale s tím, že mezi oběťmi bude velké množství civilistů. Lepší propagandu (a zcela zdarma), než fotky roztrhaných těl dětí nebo nemocnice srovnané se zemí si radikálové nemohou přát. Už nyní je podle zpravodajských služeb počet radikálů dvojnásobný než před tím, kdy bombardování Sýrie začalo.

Jak a od koho získává IS peníze se také nějak neřeší i přes to, že musí jít o skutečně vydatné finanční toky. Do podezření by totiž mohlo upadnout Turecko, člen NATO a kandidát na vstup do EU, které už dnes na existenci IS profituje, jednak výpalným z EU (aktuálně 3 mld. ?), jednak si v nastalém chaosu, který v regionu panuje, potichu přihřívá svoji polívčičku a likviduje pro ně nežádoucí menšinu (Kurdy) a to stejně brutálně, jako bojovníci IS svoje oponenty. Jen to nenahrává na video. Kdeže jsou v takovémto případě „naše evropské humanitární hodnoty“?

Pozemní válka a následná okupace, která může následovat, má i jiný aspekt, a to desítky tisíc padlých vojáků spojeneckých armád během doby, než se situace normalizuje. To by trvalo velmi, velmi dlouho (slova ministra obrany Stropnického, za které dám ruku do ohně). Tedy desítky let. Nevím, nakolik je v zženštilé a slabošské Evropě průchodné, aby do nás odjížděli mladí muži do Sýrie (Iráku atd.) bojovat, čtvrtina z nich se potom vracela domů v lepenkových rakvích, a zbývající část duševně či fyzicky zmrzačená, zatímco mladí Syřané, Afgánci apod. by v Západoevropských městech jen žrali a souložili, jak jinak, za naše peníze. V podobném duchu se nedávno vyjádřil jeden významný německý politik, a lze s ním jen bezvýhradně souhlasit.

Jsou mimoevropští přistěhovalci stejní jako my? Musíme si nalít čistého vína a říct si jasně: Nejsou, jsou hodně odlišní a nezměnilo se to ani tím, že vyrůstají a žijí u nás, v Evropě. Je to dáno geny a ty není zatím možné ovlivnit. Především jsou daleko agresivnější, línější, jsou velmi vztahovační a lehce ovlivnitelní. Nemyslí příliš na budoucnost. To všechno z nich dělá lidi, kteří nemohou žít v Evropě a to především pro to, že zdejší zákony a zvyklosti máme nastavené jinak. Normální Evropan nemá problémy chodit včas do práce (i když ho to někdy dost štve), nemá problém se zastavit na červenou, nemá např. problém, když se jeho děti neřídí přáním rodičů. Na druhé straně zas s klidem odloží svoje rodiče do starobince, což by Turek nikdy neudělal. Nejde tedy o to, kdo je lepší nebo horší, ale o to, jak máme nastavené mantinely ve společnosti. Ty Evropské jsou pro Evropany, ty Turecké pro Turky a Syrské pro Syřany. V Německu žijí a pracují Turci desítky let, a donedávna v tom nebyl problém. Jak je tedy možné, že nyní jsou s nimi větší a větší problémy, že se třetí a čtvrtá generace, k nelibosti svých otců a dědů, příliš neadaptovala?

První generace Turků dostala občanství až po mnoha letech pobytu v Německu. Do té doby platilo jednoduché pravidlo: Budeš pracovat-vyděláš si, budeš dělat binec-letiště Frankfurt-und, auf widersehen. Takže metoda cukru a biče. Jenže jakmile Turci dostali německé občanství, bič zmizel, zato cukru (německý sociální systém) opravdu hodně přibylo. První a druhá generace to ještě ustála, ta byla přece jen zvyklá pracovat (do Německa a Evropy přišli primárně za prací) a chovat se normálně. Také jich bylo přece jen méně, museli se držet zpátky. Třetí a další generaci se ale v klidu vrátila „ke kořenům“, které můžeme vidět v Turecku, když vyjdeme za plot turistického resortu. Špína na ulicích, na silnicích právo silnějšího, kouření snad i na operačním sále, v odlehlejších oblastech kamenování a především všeobecná nechuť pracovat, zato velká chuť mít hodně a hodně dětí.

Je Islám směr, který do Evropy nepatří? Pokud je brán za základ islámu Korán, tak nepochybně nepatří. Svojí ideologií (nerovnoprávnost žen a mužů, násilí při šíření ideologie atd.) dalo by se mezi něj a fašismus dát v podstatě rovnítko. Ani komunismus nebyl ve svých ideách tak striktní a nenávistný jako je současný islám. Že to komunismus dotáhl až na desítky milionů mrtvých je druhá věc, ale že žena (ani paní továrníková) je podřadná bytost v Marxově a Engelsově Kapitálu nenajdete. Pokud bych založil firmu a ve stanovách měl některé nápady pocházející z Koránu (třeba že pokud mi moje sektretářka nebude po vůli, dostane nakládačku), stát mi firmu zruší a já skončím před soudem. Je mi tedy docela záhadou, jak je možné, že náboženství, které se ve svých stanovách absolutně netají pohrdání poloviny vlastních členů již dávno není zakázáno stejně jako nacismus. Je normální, aby se v Evropě volně pohybovalo cca 30 milionů lidí, kteří mají nakázáno šířit svoji ideologii se zbraní v ruce nebo se chová tak, že žena je méněcenná bytost (v podstatě věc svého pána)? Německo po válce nacismu a fašismu nemilosrdně zakroutilo krkem bez ohledu, zdali byl v NSDAP voják, který na Východní frontě masakroval civilní obyvatelstvo anebo jen selka někde na bavorském venkově, která v životě nedržela zbraň v ruce. Neexistoval umírněný a radikální nacismus, byl to prostě nacismus a ten byl zakázán. A tak by se mělo postupovat s Islámem, pokud se, stejně jako katolická církev, podstatně nereformuje. Tato ideologie nemá v Evropě co dělat, nemají tu tedy co dělat ani mešity, ímáni a korán má být na indexu zakázaných knih stejně jako Main Kampf od velkého vůdce. Naše demokratické hodnoty by to rozhodně neohrozilo, stejně tak, jako to neohrožuje zákaz pedofilní pornografie. Jaká je ale realita, víme všichni. V Evropě žiji odhadem 30 milionů muslimů a jejich počet rychle stoupá. Evropské hodnoty s námi sdílet nechtějí, zajímají je jen naše peníze a výhody. Že nevznikly samy od sebe, nejsou schopni pochopit. Čím je jich více, tím více a více stupňují svoje požadavky. Vepřovým to jen začíná.

Problém Třetího světa je v neustále rostoucí populaci. Není to jen problém v islámských zemích. I u nás bylo dříve normální pět dětí v rodině, neboť to bylo nutné pro zachování rodu. Dospělosti se jich dožila tak jen necelá polovina. Nemoci, bída a války si vybrali svou daň. Věda a technika náš život ale změnili, v současné době je průměrný věk o 25 let delší než v roce 1900. Úmrtnost kojenců do 1. roku se počítá v desetinách procenta a dospělosti se dožije 95% dětí a ne 50% jako před sto lety. Tomu jsme přizpůsobili i svůj životní styl. Muslimové a Afričané ale ne, ty stále patří kulturně někam do 18. století. Jenže očkování, antibiotika a dezinfekční prostředky z rasistické, xenofobní Evropy a USA, (kde jak známo bijí černochy) dorazili i k nim. Na naše poměry je jejich dětská úmrtnost sice vysoká, ale pořád je malá na to, aby se počet obyvatel udržel na přijatelné míře. Poněkud cynické, morbidní, necitelné, ale je to jednoduchá matematika. Území o rozloze X uživí maximálně jen Y občanů. Ne Y2, ale jen Y. Více ne. To platí všude na světě. I v Evropě, která je na tom zatím tak dobře, že si může dovolit na polích pěstovat „pohonnou hmotu“, tedy spíše její parodii. I kdybychom tedy přijali všechny uprchlíky, kteří míří do Evropy, problém Třetího světa by to nevyřešilo. Ten by se vyřešil, kdyby se naučili žít (max. 3 děti do rodiny) a hospodařit (neprožrat a neprochlastat komplet celou výplatu hned první týden a nečekat s nataženou rukou, kdo mi co dá) jako Evropané nebo Američané. Přitom jde v řadě případů potencionálně o velmi bohaté státy (Nigérie). Ale to oni striktně odmítají. Proto je jich více a více. Má tedy cenu je do Evropy pouštět?

Co nám od nich hrozí?

Rizika bezpečnostní – 1% radikálů mezi uprchlíky znamená 10 tisíc bojovníků jen v Čtvrté Říši Frau Merkel. Pro muslima navíc není problém se radikalizovat během několika měsíců. Poté si oblékne slušivou vestu a odpálí se někde v metru nebo na ulici. Uprázdněné místo ale okamžitě obsadí někdo jiný.

Rizika zdravotní – ? z celkového počtu uprchlíků z Afriky budou velmi pravděpodobně HIV pozitivní. Proti dalším „lahůdkám“, jako je třeba tyfus, dětská obrna, spalničky apod. jsme sice očkování, ale část pomatené populace, tzv. alternativní matky, očkování odmítá a není jisté, kolik těchto „vědem“ užilo svého práva a svoje děti očkovat nedalo. Původci tropických chorob z rovníkových oblastí sice nepřežijí naši zimu, ale je otázka, kdy zmutují natolik, aby nám řádně zatopily.

Rizika ekonomická – drtivá většina uprchlíků není na našem pracovním trhu jakkoliv použitelná, tím spíše, že o práci ani nestojí. Automaty a roboty zvládají neustále složitější práci, do služeb bez znalosti jazyka (často ani latinky) se uprchlíci také nehodí, no a naučit se tak složité řeči jako je němčina či švédština, to je velmi drahý a dlouhý proces. To, že umějí Afričané zacházet z „ajfony“ nevypovídá a jejich technické znalosti vůbec nic. Problémy s vlastní technikou má i Čína, která sice vyrábí procesory a vysílá lidi do vesmíru, ale vše jsou jen a jen cizí technologie, dílem z USA, Evropy, Japonska a Izraele, vojenské potom především z Ruska. Čínská kosmická loď roku 2000 není nic jiného než ruský Sojuz z roku 1965. Propast v technických znalostech a dovednostech ve státech jako je Sýrie, Afghánistán atd. je tak minimálně 70 let. Zaměstnali byste takového člověka?

Co nás čeká?

Varianta 1.

Utnout současnou uprchlickou vlnu. Opevnit hranice, zabezpečit moře. Každý člun (loď) s uprchlíky vyložit tam, odkud vyplul, a okamžitě vyhodit do vzduchu. Techniku na to máme je již desítky let. Přestat platit výpalné Turecku. Utnout ISS peněžní příjmy, tedy opět sankce především na Turky. Všechny uprchlíky poslat zpět do země původu nebo do uprchlického tábora tak, jak to dělá Austrálie. Předtím řádně registrovat (otisky), aby jim byla ztížena možnost vracet se.

Zahájit řádnou a důslednou „evropizaci“ lidí, kteří přišli ze států mimo Evropu a jejich potomků (jazyk, zvyklosti atd.). Máš problém, že si tvoje sestra bere modrookého blonďáka? Úřední napomenutí, a když to nepomůže, kriminál. Zakázat islám jako hnutí potlačující lidská práva a svobody, zavřít mešity, vyhosti cizí imány a těm s evropským občanstvím zakázat činnost. Direktivně snížit porodnost u vybraných etnik obyvatel (Čína s tím má velkou zkušenost).

Do států jako je Sýrie, Afganistán apod. dosadit lidi, kteří udrží obyvatelstvo na uzdě. I za cenu, že se nám moc nebudou líbit metody, jakými se to dělá. Tedy třeba tak jak to dělá Saudská Arábie, velký spojenec USA.

Výhody-relativně levné, účinné a rychlé řešení.

Nevýhody-podle současné legislativy nelze regulovat porodnost, velké nepokoje při zákazu islámu.

Varianta 2.

Nechat vše jak být a čekat, že se přistěhovalci našemu způsobu života podřídí.

Výhody-nemusím to řešit teď.

Nevýhody-málo pravděpodobné (téměř vyloučené), že by se přistěhovalci přizpůsobili. Očekávají to totiž od nás a především: Pokud by varianta 2 nevyšla, čekají nás do 15-20 let nepokoje, hospodářská stagnace, propad (muslimové a Afričané nejsou schopni vést hospodářství jako my)-a občanská válka se vším všudy.

Varianta 3.

5. května 2025 zastaví na Smíchově první ruský tank T-134 XQ super s vojáky Ruské armády, ke kterému se budou sbíhat davy nadšených pražanů.

Výhody-budeme moci zas chlastat dle libosti a ženy budou nosit minisukně.

Nevýhody: Tchýně se opět stanou plnoprávnými členy společnosti.

Co bude dál, to je doopravdy ve hvězdách. V Evropě se zatím žádná změna nechystá, a tak Angela Merklová v klidu řádí dál. Asi nazrál čas, aby si Němci otevřeně přiznali, že mají v čele státu opět psychicky narušenou osobu. Ono jim to vždycky trvá déle a při přesvědčování, že udělali chybu, když dotyčného člověka při prvních problémech nestrčily hned do blázince, bylo nutno používat řadu nákladných technických prostředků (např. kobercové nálety, zápalné bomby atd.). I Hitlerovi, rovněž oceněném časopisem Time jako Merklová, věřili téměř do poslední chvíle. Až teprve rudý prapor, vlající nad zničeným středem Berlína jim připomněl, že Adolf Hitler nebyla tak dobrá volba, jak se z počátku zdálo. Vůbec nejlepší by bylo, kdyby byli Němci navždy vyřazeni z rozhodování o politickém směru Evropy. Dvakrát se o to pokoušeli, ale výsledek byl značně nepřesvědčivý. Snad se potřetí poučíme.


12.12.2015 TomTom


Související články:


12345 (226x známkováno, průměr: 1,83 z 5)
10 850x přečteno
D-FENS © 2017