Kvér do každé rodiny

Featured Image

Říkáte, že takový titulek je prostě provokace? Divoký východ tu nebude! Kvér do každé rodiny je prostě nesmysl. Ale já nepřeháním. Myslím si, že by to vyřešilo hodně problémů naší bezpečnosti – skutečných a domnělých. Lidé by se cítili jistěji a v případě nouze by kvér i použili.

Divoký východ

To je hrozný, řeknete, vždyť pak se lidé pozabíjí, bude to tady jako na divokém Západě. Odpovím vám takto. Pokud někdo někoho chce zabít, může to udělat i dnes, legálně drženou zbraň pro to nepotřebuje. Když je někdo magor, tak vezme nůž nebo si pořídí kvér nezákonně. A je to. Kromě toho pochybuji, že by Češi začali střílet jeden na druhého, zvláště když i ten druhý bude mít zbraň. Pak si kdokoliv rozmyslí dvakrát, zda vytáhne svou bouchačku či ne. A vůbec celý argument, že se pak lidé pozabíjí navzájem, je holý nesmysl.

Slovy klasika: „U nás se neboxuje, u nás se fackuje“…

 

Útočník je zločinec, ne my

Raději vám řeknu, co by to mohlo přinést pozitivního.

Každý občan by věděl, že v případě nouze se nemusí modlit, zdali mu policie stihne přispěchat na pomoc a prostě se zachrání sám…

Každý útočník si pořádně a mnohokrát zváží, zdali má cenu riskovat a narazit na ozbrojenou babičku…

Budeme se cítit bezpečně i včetně těch, kteří se doteď cítili bezpečně málo. Protože tak budeme mít konečně skutečnou moc ubránit svůj život a majetek před každým vetřelcem…

Nebudeme muset vyčítat státu, že neplní svou základní funkci – nebrání dostatečně naše životy a majetek.

Nebudeme se bát legálních a nelegálních přistěhovalců.

Nebudeme se bát agresorů a někteří z nás možná jimi přestanou být.

Útočník bude zločincem, ne my.

A víte co ještě? Rok 1968 se již nikdy nezopakuje, protože žádná cizí mocnost se jen tak neodváží přepadnout ozbrojený sebevědomý národ!


09.04.2017

www.libertarianskyinstitut.cz


Související články:


12345 (141x známkováno, průměr: 1,44 z 5)
10 260x přečteno
D-FENS © 2017