Konspirace o migraci

Featured Image

Máte nějakou vlastní teorii k migraci? Zajímaly by mě alternativní pohledy na věc. Pokud ano, tak neváhejte a podělte se o ně. Začnu tím, co se v souvislosti s migrací honí hlavou mně.

Co když je to nějak takhle:

Ekonomika jde ke dnu, dlužíme, kam se podíváme, další válka by rozhodně nebyla od věci. A teď babo raď, když už ti „vývoz západních hodnot“ pomalu nikdo nežere a půlka světa tě má za agresora. Co takhle soudruzi… Všem vnutíme Araby až do obýváku a na následně vzniklé vlně celosvětové nenávisti se pohodlně svezeme, rajt? Araby není vůbec těžké nenávidět, takže do role užitečného idiota se hodí výtečně. Nejdřív ale musíme „America First!“, nás se totiž nějaké vměšování kamkoliv netýká, naše role přijde na konci, až nás o to sami poprosíte.

V první vlně vyděláme na převozu Arabů do Evropy, v druhé na jejich zaopatření, ve třetí na zbrojení. Humanita -> solidarita -> diverzita -> mešita. Pak nastane Válka s Mloky live, dokud nebudou mít všichni při vyslovení slova „Arab“ pěnu u huby. V ten moment proběhne noc dlouhých nožů a ten zbytek, co jsme ještě nestihli zkásnout a pak zabít, ty humanitárně(to už ale vlastně taky nikdo moc nežere, tak třeba solidárně) vybombíme u nich doma. Zabijeme tím tři mouchy jednou ranou – omezíme přelidnění, v ropě se budeme moct koupat a lidi z Evropy a zbytku světa nám za to ještě zatleskají ve stoje, se slzou vděčnosti tekoucí po líci. Happy end.

Neomarxismem zdegenerovaný západ se role užitečného idiota číslo 2 zhostí jistě famózně, zvlášť u Německa nelze na vteřinu pochybovat. To na východě se budou trochu cukat, ale těm můžeme třeba týden před uprchlickou invazí odvolat vojáky v záloze. Nemůžete přece chtít, aby dav(předem odzbrojený legislatovou, samozřejmě – ještě by se mohli splést a střílet do nás) spravedlivě povstal, když zdánlivě všeho všudy nemá proč.

Netvrdím, že to tak je ve skutečnosti, je to čistě zamyšlení. Něco mi na tom prostě pořád nějak nesedí a tak mi občas vrtá hlavou, co to je. Ale třeba jsou politici opravdu jenom tak strašně hloupí.

Úplně stejným způsobem mi něco nesedí třeba na ISIS – ne že by Arabové na to byli malí blázni, ale zvlášť ten začátek byl tak strašně marketingově dokonalý a nablýskaný, včetně korporátní grafiky, řezání kebulí v HD a dalších nezbytností, až se mi tomu u teroristů z pouště, co jinak údajně umí maximálně složit Kalašnikov, tak nějak nechtělo věřit.

Sečteno, podtrženo: nezdravě často to na mě působí jako systematická výroba ultimátního nepřítele, novodobého Hitlera, se kterým pro blaho všech jednou provždy skoncujeme. Kdo z toho bude mít největší prospěch? USA? Izrael? (Co by to bylo za konspirační teorii bez Židů, že…) Nejspíš oba. Prostě takové rošťácké konečné řešení arabské otázky. Tady už si akorát vypomůžu hláškou Obamy ze South Parku: „Vím, že je to trapné, ale nemůžu si pomoct.“

God bless America.


04.06.2017 Rossum


Související články:


12345 (145x známkováno, průměr: 2,70 z 5)
13 228x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017