Jménem Absurdity Vám Jeho Milošt uděluje milost.

Featured Image

Jménem Absurdity Vám Jeho Milošt uděluje milost. Teda udělí jí Vám ji, ctěný loupežníku, až se vrátí z cesty orientem. Volejte sláva a tři dny se radujte. Ale potichu, ať vám dozorci ještě nenaloží na cestu poučení pendrekem.

Následující text nemá ambici vyřešit zda je slovutný mukl Kajínek vrahem, nebo jenom obyčejným grázlem. O tom, že je to grázl samozřejmě není pochyb. Svoji kariéru mukla začal již v roce 1982. To vykrádal chaty. V 85-tém tam byl znovu, to už vykrádal byty. Po propuštění v roce 1990 celkem promptně přepadl benga a se zbraní v ruce jim ukradl auto. Proč to sem píšu? Asi to každý ví, ale myslím, že je celkem podstatné, aby zde bylo zopakováno, že slavný mukl je grázl. Jen si tak říkám, co bude asi takový Kajínek na svobodě dělat pro svoji obživu. Umí… hm bručet, zdrhat z báně a vykrádat byty.

Dále by asi mělo být zmíněno, že jsme v Čechách a tak doživotí neznamená do konce života. O propuštění může požádat po dvaceti letech. (Je to pak samozřejmě na libovolné zlovůli toho bordelu, co se v Čechách jmenuje justice.) Kajínek dostal „doživotí“ v roce 1998. O propuštění tedy mohl požádat v roce 2018. Samozřejmě čerti vědí, jak by to se slovutným útěkářem dopadlo.

Pro lepší uvedení do problému je třeba také zmínit, že jeho Milošt byla v roce Kajínkova odsouzení předsedou sněmovny a posléze vlády. Není tedy úplně nemístným ptát se, jak se tehdy, z pozic nejvyšších ústavních činitelů, zasadil o spravedlivý proces s imbecilním grázlem Kajínkem, když mu jeho osud leží tak na srdci.

A to už se pomalu dostáváme k jádru. Je mi srdečně jedno, jakému loupežníkovi udělí hradní pán milostivě milost. Dokonce i v případě soudobého hradního ožraly, protože mne všeobecná hysterie kolem jeho majestátu nechává úplně chladným. Milošovy zločiny spadají právě do dob po 1998 a jeho svinské prasárny, kterou dodnes dává světu na odiv, totiž oposmlouvy. Ožralecké eskapády polodementního senila ve zbytečné funkci mi jsou v době, kdy jeden z největších zmetků sedí ve vládě u reálné moci opravdu ukradené. (Prosím ctěné potenciální diskutéry, aby si, než mě začnou poučovat, co že to jeho Milošt zrovna provádí za ukrutné zločiny ráčili povšimnout, že i já jsem si ráčil povšimnout. Předem děkuji.) Problém já totiž vidím v tom, že ať už grázl Kajínek vraždil, nebo nikoliv, rozhodně se mu nedostalo spravedlivého procesu. Proč si myslím, že tomu tak je, by vydalo na samostatný článek, ale těch pochybností je tolik, že buřtožrouti jsou si svorně jisti Kajínkovo hrdinstvím a nevinnou, přemýšlivý lidé jen pochybovačně pozvedají obočí a tak nám v lochu sedí člověk, o jehož vinně není přesvědčen téměř nikdo. To je u doživotního trestu dost slabá vizitka českého soudnictví. Spokojme se tedy pro dnešek s tím, že nad tím, že případ Kajínek byl/je cinknutý jak fotbalová liga, panuje všeobecný konsensus. A to už se dostáváme pomalu do finále. K čemu je stát, který není schopen zajistit spravedlivý soudní proces, který by se dokázal vypořádat s pochybnostmi a místo toho nechá někoho hnít 18 let v kriminálu a pak mu pro jistotu je udělena milost – co kdyby byl nevinen? Můj názor, že imbecilní grázl Kajínek by stejně většinu toho času po českých památkách (Hrad Mírov, Kartouzy Valdice, Letohrádek Hvězda Plzeň Bory) strávil, nic nemění na tom, že pokud spáchal zač byl trestán, pak je jeho omilostnění blbost a pokud nespáchal, měl by být ospravedlněn a nikoliv omilostněn. Nahrazovat spravedlivý soudní proces milostí je nejen zhovadilost, ale i nechutná arogance moci.

A tak se ptám, co ctěná Milošt udělala proto, aby v českém soudnictví neseděli komunističtí vrazi, o prokuratuře nemluvě, aby si soudcové nevytírali prdel obany a nestrkali je na dlouhé měsíce do vazby za vylepování samolepek, aby si soudcové a prokurátoři nevytírali prdel důkazy a fízlové je účelově nepodvrhovali a tedy co udělal proto, aby si mohl své milosti strčit do prdele a ponechat je tam až do případu mimořádně těžce nemocných s bagatelními tresty?

A sám si odpovídám, udělala pro to hovno, naopak ze stavu české „spravedlnosti“ těžil, stejně jako všichni kumpáni. On je totiž celý Kajínek (i jeho vina či nevina) jeho Milošti úplně u prdele, stejně jako všichni ostatní občani, sprostí podezřelí, exekuovaní slepci, sprostí odsouzení spravedlivě i sprostí odsouzení nespravedlivě. Ale blíží se prezidentské volby a jeho Milošt shání body. A na to, aby skutečně udělal něco pozitivního pro stav spravedlnosti v ČR je moc línej a vychcanej. To dřív sleze svatej Václav z koně a skočí si do mekáče na hranolky, než někdo místo gest začne tenhle nechutnej bordel řešit. Pozitivní je, že do kriminálů se poslední dobou odkládají i vysloužilí politici, kteří už se nevejdou do Brusele a tak očekávám v brzké době raketový vzrůst kultury vězenství. Slabá to útěcha v zemi, kde so odsouzení vybírají losem a absence spravedlnosti se řeší sem tam nějakou milostí od jeho Milošti.

 


14. 05. 2017 Dědek


Související články:


12345 (194x známkováno, průměr: 2,40 z 5)
14 913x přečteno
Updatováno: 14.5.2017 — 22:51

Reklama

D-FENS © 2017