Jak začala válka o korejtka

Featured Image

Bohuslav Sobotka zasáhl tvrdě proti slovenskému stbákovi… Počkat, vlastně ne. Bohuslav Sobotka podal demisi vlády… Počkat, vlastně ne. Bohuslav Sobotka podal demisi Bohuslava Sobotky. Teda vlastně… Bohuslav Sobotka podal demisi stbáka Bureše. Počkat, vlastně… No, to je jedno. Bohuslav je, ale ten kladný hrdina bez bázně a hany, co brání demogratůru a slušný nebohý občany… Teda vlastně…

Vlastně je to tak, že Babiš se nestal gaunerem včera, ani minulý týden. Ba ani až po nástupu do funkce. Babiš je gauner od dob, kdy byl ještě malý slovenský stbáček a gauneřil v echt komoušskogaunerské organizaci PZO. Ano, je dobře, že po něm Bohouš Sralbotka od socanů jde. Nicméně to že je gauner věděl od furt a do vlády už šel s gaunerem. Zmrd Bureš se socany dlouho zmrdil společně a upřímě, dávno před ANO. A kdyby se Bohouška Bureš nesnažil přezmrdit, vyšachovat a prostě přesrat, kdyby nebyl lakomec a nechtěl všechny bonbony pro sebe, spokojeně by spolupracovali na všech svinstvech, které spolu tvořily, svorně a rukou nerozdílnou. Bohouš není kladný hrdina tohoto příběhu. Ani náhodou není kladný hrdina. Je to jako jít se koupat s krokodýlem a divit se, když vás kousne do zadku… Gauner Bureš se socany dlouho škodil společně a upřímně,dávno před ANO.

Kromě socanů a ANO je tu ještě jedna partaj. Že jste si nevšimli? KDU-ČSL totiž opět prokazuje sílu svého charakteru a během války o strakovku sedí v bunkrech a čekají, aby se pak přidali k vítězům. Někdo by tomu mohl říkat pragmatismus. Kdyby to ovšem nebyli lidovci, kdo se léta vymezují proti komoušům a pak si jdou klidně do vlády s estébákem, mafiánem a zlodějem. Mají na celých zmrdiválkách stejný podíl, jako hlavní „hrdinové“. I oni věděli, že se žení s čertem. A pokud to snad nevěděli, je to možná ještě horší. Kdu prostě zůstává věrna tradici šlapky, která spí s tím, kdo pro ni má nejvyšší nabídku. Říkají tomu klidná síla a vyvažování demogracie.

Hradní ožrala si hraje svoji hru. Mají totiž s Burešem stejnou voličskou cílovku. Kretény. Ale tady to ožrala pěkně posral. Bureš je extrémně nebezpečnej gauner formátu Dementa Gottwalda, nebo spíš Mussoliniho. Hra na státníka končí. Zůstavá jen nabubřelá troska, která naplno odhalila, jak moc lpí na svém korýtku, bez ohledu na to, co postihne jeho poddané. Kdyby byl ožrala menší ožrala, možná by si spočítal, že při absenci kladného hrdiny se mu tu otevřel prostor pro nesmrtelnou slávu. Žel doby prohnaného vychcance oposmlouviče jsou pryč. Zůstala jen nabubřelá ožralá troska.

V ČSSD sedí dost těch, kteří by rádi vyšoupli plešaté Bobo. Ovšem šanci na hrdinství ani oni nechtějí využít. Naprosto bez problému si dva vícezmrdi z téhle partaje domlouvají s ožralou a Burešem premierování místo Bohouše. Asi Chovanec zapomněl, jak ostře mu šla bezpečnostní divize Agrofertu po koulích. Asi je vážně blbec. Jeho počínání mi připadá, jako by si chtěl frajersky pohazovat ručním granátem.

A to jde při tom o všechno… No ba ne. Nejde vůbec o nic. To se jen socani snaží zůstat před volbama v sedle, aby je Bureš po volbách ještě potřeboval. Nikdo ze všech zmetků ve strakovce nemá toho hajzla o nic míň rád, než v době, kdy spolu stavěli vládu. Oni věděli s jakým hajzlem mají tu čest. Stejně jako kdokoliv, kdo je alespoň trochu gramotný. Takže Bureše tahle šaráda nemůže poškodit a ubrat mu hlasy. Jeho voliči jsou deprivovaná tupá hovada a toho Kalouska mu prostě žerou a hotovo. U socanů je to složitější. Bureš chápe, že mu ubírají část potencionálních analfabetů a navíc mu viděj pod prsty. A tak po nich jde pěkně po stbácku. Socani tedy nebojují jen o voliče, ale taky o existenci. Jenže ať už prohrají, nebo vyhrají a uberou Burešovi pár hlasů, pro tu demokracii a pro občany to vlastně nemá žádné důsledky. Ve skutečnosti jde jen o to, zda budou ještě Burešovi sekundovat, nebo ne. Ale ve vztahu k sprostému občanovi u nich panuje naprostá shoda a mají pro něj připravené přesně stejné svinstvo.

Každopádně kampaň bude letos hustá. Panstvo uspořádalo Hry!

 


06.05.2017 Dedek

12345 (257x hodnoceno, průměr: 1,78 z 5)
16 822x přečteno
Updatováno: 6.5.2017 — 23:37
D-FENS © 2017