Jak chceš být dobrým člověkem, když neděláš nic pro to, aby budoucnost byla dobrá

Featured Image

Důvod pro napsání toto manifestu jsou nové restrikce a teror, který je na občany v již pravidelné „podzimní vlně“ pečlivě přichystán odcházející politickou partičkou. Do problematiky jsem se ponořil hlouběji, proto podstatné věci jsou s referencí a zároveň zkouším trochu poodhalit metodiku a strategii nepřítele..ehm pardón „naší vládnoucí elity“…tak zůstaňte se mnou, některé odkazy jsem sbíral přes rok a určitě stojí za to vše projít. Aby to nebylo jen doom and gloom, do textu je schovaných pár easter eggů :-)

Pár úvodních slov

Inu pokud si někdo myslí, že volby něco změní volbami 2021, tak vám rovnou říkám, že nezmění nic. Teror elit je shodný po celém světe v tuto chvíli, navíc řízen erudovanými epidemiology, tak proč by Fiala a nějaká potetovaná holka měli zmařit největší příležitost zotročit celou západní civilizaci. Tu kulatou barevnou ikonku jakožto symbol great resetu si dobře zapamatujte, brzo ji uvidíte všude. A jak tak přemýšlím, co s tím, musím si přiznat, že starým časům, neboli normálnímu životu, jak ho známe, se stále oddalujeme. A všechno je to naše chyba. Ano řeknu to ještě jednou. Je to naše chyba, protože jsme dovolili to připustit. Prosím, každý z vás, podívejte se do očí vašich dětí. Máme možnost říci dost, avšak kvůli strachu ze ztráty svých jistot vědomě přehlížíme nepříjemné situace. Své děti necháme potupně běhat v rouškách místo jasného ne. Stejně tak se necháváme potupně testovat, abychom mohli do kina, do fitka a do Jugošky přeplněnou Ovcí čtvrté generace bez čipu, který do konce roku nikdo nevyrobí. Přichází nová doba, kdy žádné řešení není to správné a jediné, co ti, chlapče, vrátí kus svobody cca na půl roku, je dávka čehosi, co vůbec nebylo plošně schváleno (viz můj předchozí článek zde). A tak léky, které stojí pár korun (ivermectin, Isoprinosine, HCQ) jsou pro běžné občany nedostupné, i když miliony lidí v Indii se Ivermectinem za pár korun přeléčila a, světe div se, ono to pomohlo. Bohužel nic už na internetech nenajdete, když zkusíte cokoliv vygooglit, budete ufaktčekováni, že je to lež a jedině vakcína spasí ovečku.

Od mala je nám říkáno, že jsme páni tvorstva, ale je tomu opravdu tak? Když si rozebereme, jak se formuje člověk a jaké jsou vlivy, které tvoří osobnost a myšlení, dojdeme k pozoruhodnému závěru. 50% – 70% populace je vláčeno proudem, věří mediím a udělá, co společnost řekne, protože tak je to správně a tak to má být. Pak tu máme 30 % populace, která více používá svůj rozum (rozuměj je paličatá) a nenechá si věšet každej bulík na nos. Každému jako povinnou četbu bych doporučil knihu od Edwarda L. Bernayse z roku 1928! Propaganda, která rozebírá jak se stádem včetně jednotlivých skupin nakládat a jak ovlivnit myšlenky lidí tak aby udělali, co pan továrník/kapitalista/politik chce. I přes značné stáří knihy je to velký „eyeopener“ pro každého. Také Bernays nebyl žádný čajíček a pomáhal v USA i velkým korporacím a vládě. Rozdělení stáda krásně vidíme v celém světě, kdy dnes tu máme v různých západních zemí cca 50-70% naočkovaných a zbývajících 30% se nenechá/je nalomených či nerozhodných. V ten moment propaganda zahájí frontální útok vyššího kalibru, kdy propaganda zaútočí na klíčové oblasti lidských potřeb – zákaz práce bez očkování (máme v USA, Austrálie, Kanada, Itálie atd. u nás coming soon), separace dětí, zákazy vstupů na kulturní akce, do restaurací a samozřejmě nekonečné očerňování a dlouhodobé zesměšňování té jedné rebelující skupiny. Tento tlak opět vyvolá situaci, kdy spousta lidí hodí flintu do žita a podvolí se teroru, tak jednoduché to je. Mimochodem pamatujete si, jak vypadala situace v Německu v 30 letech? Zkuste si přečíst, jak začínala segregace židů. Vše bylo postupné jako dnes, jinak by lidé toto nikdy nedovolili. Ale upřímně, sám jsem již zažil nenávistné hlášky od vlastního okolí, ať třeba chcípnu či patří nám to. Tedy stačí využití pár osvědčených technik, které vám následně popíšu, a společnost za pár let masírky, přesvědčování a scientismu prostě zblbne. Pojďme tedy na to.

Propaganda svými slovy, jak jí vidím dnes a denně

 

Overtonovo okno – Tento koncept je jednou z nejefektivnějších a nejlépe popsaných praktik, jak elita přes mainstreamová media může efektivně ovlivnit mínění davu. Je to jednoduché. Máte nějakou novou ideu/myšlenku a ta může být naprostý nesmysl, společensky nepřípustný či neetický. Většina dokáže říci, že to je prostě blbost. Klíčem je, systematicky a za pomoci kvikotu neziskovek, průzkumů a výzkumů erudovaných „odborníků“ postupně změnit neakceptovatelnou ideu na žádanou. A tak začnete každý den do medií sypat články, které tento příběh (narrativ) obsahují a současně ho podbarví nějakým srdcervoucím příběhem. Toto se bude opakovat stále dokola, až lidi pomalu ale jistě začnou příběh vnímat jako novou realitu a danou věc přijmou za svou. Dejme si pár příkladů včetně pár typicky napsaných článků.

Chlapec v sukni znásilnil na genderově neutrálních toaletách dívku. Její otec to neunesl

Přečtěte si první odstavec a je to jasné. Vlastně vůbec není podstatné, že dívka byla znásilněná. Ale totál humus je to, že táta si dovolil stěžovat na škole. Protože škola se podvolila LGBT aktivistům a udělala genderově neutrální hajzlíky a tam jeho dceru nějaký psychopat v ženských hadrech znásilnil. Toto byste před deseti lety brali jako největší bizár, viďte? Dneska takové články máme denně na stole.

LGBT je slepá vývojová větev, napsal Pollert. Nenávistné, hnus, sepsuli ho

Jejda, někdo měl jiný názor, tedy okamžitě očernit. Ten Pollert je homofob a fujky. A tak každý den máme všude v mediích alespoň jeden článek, co další musí být otepleno. Přitom myslím, že každému je tato komunita ukradená a nikdo je už dávno nediskriminuje. Ale cíl je jasný: stále tlačit tuto homoagendu dopředu a v rámci Overtonova okna udělat z toho naprosto chtěný společenský jev, místo toho, aby se malé děti učily o rodině a dopředu se jim neblbla hlava…..Jo, to se vlastně už dneska nesmí, viz text Istanbulské úmluvy. A tak nám, milí, rodiče vznikají tyto krásné příručky pro děti či speciální přednášky ve školách.

Očkovaní si výhody zaslouží, myslí si Češi. Rozdělení společnosti na dvě kategorie jim už nevadí

Erudovaný pisatel už na férovku podsouvá davu, že dvě kategorie jsou normál a nikomu to nevadí. Myslím, že toto je nejlepší ukázka o snahu dostat „myšlenku dvou kategorií lidí“ ze stavu nemyslitelné do stavu chtěné v rámci Overtonova okna (Promiňte, ale tenhle člověk patří za mříže za podněcování k nenávisti a né do novin.)

A takto můžeme jít další masírky typu Ekologie – green Deal nebo slavné ódy inženýrům z Afriky Wir schaffen das ale rozebrání těchto dvou „agend“ je na dva celé články.

Divide and Conquer – Ordo ab Chao – Rozděl a panuj

Kořen úspěchu je zdání a klam. Nastraž léčku a přilákej nepřítele, předstírej zmatek a rozdrť ho. Je nepřítel jednotný, rozdrť jeho řady. Tyto prostředky, jimiž můžeš dosáhnout vítezství, nerozhlašuj předem (Sun C – Umění Války)

Každý zná tento slogan. Avšak málokdo si uvědomuje, jak mocně tato metoda ovlivňuje tok dějin moderní civilizace. Princip této metody vnímám tak, že pod svícnem je největší tma. Tedy politici, neziskovky, ti správní vědci, doktoři … rozuměj odborníci za pomocí medií ale i alternativního tisku (promiňte ale jak v parlamentu tak na aeronetech, parlamentních listech ty „zachránci Čechů“ nejsou nic jiného než řízená opozice) dále rozjedou obrovský chaozz protichůdných informací a snadno se podaří jim rozdělit společnost. Vše vidíte v přímém přenosu, teď se vše děje, rodiny, kámoši, kolegové se do krve hádají, kdo má pravdu, ale udička pro obě strany byla takto nastražena záměrně. V mezičase chaosu nastává jasný diktát vládnoucích, kdy velmi podstatná rozhodnutí bývají schválena a častokrát všichni pak jen čumí, kde se ty nové zákony a nařízení vzaly, ale to už je pozdě. Kdysi mi utkvěla v hlavě jedna myšlenka a to, že umění vládnout zůstává zapovězeno chudým. A o tom to celé je. Stále se ptáme dokola, jak je možné, že politici jsou takový pitomci, proč takto rozhodli….cože, no to není možné, zase zvýší opatření, daně, či otevřou hranice pro kohokoliv. Ale opak je pravdou, tito herci jsou dobře zaplaceni za svoji roli a je jen naše chyba že tento tyjátr neumíme prokouknout. Ale jsou mezi námi výjimky :-) dobře poslouchejte.

A tak se hádáme, kdo je white supremist a kdo je větší rasista. Národy mezi sebou válčí, kámoši se hádají. Ale nejvíce je viditelný rozbroj mezi mužem a ženou. Za pomoci aktivistů, neustálých nesmyslů ohledně té správné společnosti a štěstí tlačených do mozků každého z nás vznikl asi největší průser současné civilizace.

Dám jeden příklad. Feminismus a toxická maskulinita. Jinými slovy tradiční pozice ženy jako nositelky života a muže jako ochránce a živitele byla medii a aktivisty zesměšněna. A tak nám tu mladé holky dřepí v kanclech a místo užívání si s prckem na mateřské se cítí býti tou pravou ženou u flipčártu s grafy o hovně. Pak přijde magická čtyřicítka a poslední záchvěv mateřství vyvolá z vyčerpané managerky běsnící zvíře toužící po inseminaci….no, to ale už je pozdě. Z chlapů jsou třasořitky a nedokážou se ani postarat o vlastní rodiny, natož je ochránit. Být chlap je vlastně totálně out, protože testosteron je naprosto fujky. A tak tu máme generaci čehosi, co ani auťák neopraví, na vyvrtání díry na hmoždinku si volají instalatéra a kámošům tvrdí, že kombuča je best drink ever. Vysvětlují, že tím, že vydělají spousty peněz, tak manuální zkušenosti nepotřebují, ale vůbec jim nedojde, že pak ty spousty peněz utratí přesně za služby, které naši dědové zvládli levou zadní. A tak většinou málokterý vztah vydrží a lidé žijí tzv. single což je podpořeno kulturními relikty typu „sex ve městě“. A co jsem tím chtěl vlastně říci? Že koncept nukleární rodiny byl zašlapán do země a tato destabilizace bude mít obrovský vliv na naše děti, což si v důsledku vlastního egoismu málokdo uvědomuje. Děti tak stále pendlují mezi rozešlými rodiči a výchovu opět přebírají především instituce.

Nene, to není fejk news, to je realita kosmopolitního života a vím o tom své , jelikož přes deset let jsem byl součástí tohoto hnusu. Dobrá nakonec jeden odkaz k tématu na odlehčení. Sorry já musel.

Zesměšnění / onálepkování

Jednoduchý postup, jak udělat z člověka/skupiny blbce a dopředu ho vyřadit z diskuze. Krásný příklad je narativ o antivaxerech, kteří se nechtějí očkovat z důvodu očipování od Billa Gatese. To jsme slyšeli skoro denně z novinek, od fact chekerů, vědců s dodatkem, jak jsou lidi přeci hloupí. A tak můžete mít spoustu racionálních důvodů, proč to děláte, navíc je to čistě vaše věc, avšak ve společnosti už jste onálepkován a zesměšněn jelikož osoba s opačným názorem si váš postoj automaticky spojuje s názorem medií. Dochází tak často k tomu, že lidé se bojí svůj názor říci, či uznají tu jedinou pravdu. Onálepkování je podobný princip, kdy určitým slovům jsou naprogramovány jejich významy. Asi nejčastěji používaným je konspirátor či konspirační teoretik nebo šiřitel dezinformací. Kdysi jsem se dočetl, že poprvé toto spojení bylo masivněji použito, když v USA zastřelili Kennedyho a zvídavější občané se začali dožadovat odpovědí. A pokud dnes někdo poukáže na cokoliv, co se nehodí do příběhu /narativu prezentovaného medii je takto onálepkován a opět většina již dále neřeší, že třeba ten profesor Beran, Pirk či Jana Zwyrtek můžou mít pravdu. Jsou to přeci konspirátoři. Pak tu máme ekomatky, odmítače, pražskou kavárnu, ekoteroristy, vítače, nácky atd.

Fack Checking, cenzura, diskuze dle relevance

S rozmachem internetu a vznikem sociálních sítí nastal neskutečnej průser pro vládnoucí elitu v podobě rychlého sdílení informací, možností vyhledat si cokoliv de facto v reálném čase. A tak google a jeho věrný brach youtube dnes vyhledává jen to, co si myslí, že je pro vás dobré (zkuste porovnat výsledky s duckduckgo.com při zadání „kontroverzních témat…zkuste vedlejší účinky v očkování MRNA, nebo podvody s volbama USA a budete koukat). Facebook cenzuruje skoro všechno, nálepkuje posty týkající se covid/očkování tématiky a především upozaďuje nepohodlné posty (tzv shadow ban). Když máte diskusní skupinu a nevyvíjí se podle představ Facebooku, nejdříve vám pošlou upozornění a pak vám to celý bloknou/smažou. To samé dělají Fact checkeri, častokrát prapodivné neziskovky typu evropské hodnoty, elfové atd. Vnímám jejich práci, jako když zloděj křičí na ostatní chyťte zloděje. Doporučuji přečíst skvělé rozbory Daniela Vávry a jeho skupiny Společnost pro obrany svobody projevu (tímto mu posílám opravu velký dík za práci, kterou pro nás dělají). Dalším trendem jak našich idnesů, seznamů, tak Facebooků je, že veškeré diskuze jsou v současnosti nastavené tak, že vidíte jen „relevantní názory“. Tedy otevřete si jakýkoliv článek a podívejte se sami. Vždy jen relevantní názor a k němu je většinou viditelný jeden protinázor což je většinou nějaký „hejt“.

Škola aneb povinná indoktrinace do systému

V šesti letech dejte sbohem svému děcku a výchově. Od této chvíle už je to z velké části na škole a kolektivu. Základem každé školy je známkování = soupeření. Dítě se ve standardním systému neučí přemýšlet, ale přijímat „fakta“. Dějepis napsali vítězové válek a revolucí. Fyzika a chemie vysvětlí, že vědci mají vždy pravdu a teď opravdu víme už všechno a občanská nauka vysvětlí nebohému dítku, že jeho pohlaví je jiné než si vlastně myslí a navíc může si vybrat z dalších 16 a pozor každým dnem ty gendry přibývají, viď Justine Trudeau. Zdroj pravdy jsou samozřejmě současné vědecké a sociální „pokroky“ které hlásá novodobá propaganda….pardon výzkum/media/vědci. Myslím, že stojí za to pozorovat komické diskuze ze západních univerzit, kde levičáctví dosáhlo naprosto obludných rozměrů.

Kultura

To snad ani nemá cenu komentovat, odpad, který dnes nazýváme kulturou je čistě uplácaný za účelem propagandy a ani se za nic již neschovává. Násilí ve filmech je naprosto žádané, ale jakmile teta z Holywoodu ukáže kozy, už to má rating 65+.Proto jsem vybral jen pár bizardních bodíků k zamyšlení.

Oscary – Myslím že nová pravidla jasně hovoří vo co go

MadonnaSpoiler alert jeden z nejdůležitějších odkazů celého článku. Proboha to si toho nikdo nevšiml? Toto video s názvem „Future“ bylo natočeno dne 18.5.2019. Toto je podstatná informace. A dále sledujte video. Nejdříve nám zazpívá vodrhovačku „Like a prayer“ ale to zajímavější se děje poté. Tyjátr, kde tanečníci v plynových maskách umíraj a do toho ta stará koza zpívá davu „Not everyone is coming to the future, not everyone is learning from the past“ je fakt masakr. Každý ať si udělá závěr sám.

Katy Perry – Chained To The Rhythm – jen jeden tip – nekoukejte na ní a sledujte co se děje v pozadí v obrazech……

Superhrdinové – Posledních 15 let se roztrhl pytel s filmy, kde něco, někdo zachrání celou planetu před zlem. A moje klíčová otázka je, pomýšleli jste, jaký je mindprograming za tím a co všechno mají tyto filmy společné? Podívejte se, jak je obyčejný člověk ve filmu vyobrazen. Jako kvičící nula, která čeká a čeká na záchranu od vyvoleného. A to je přesně bod, kam nás chtějí všechny dostat. Nedělejte nic, on vás jednou nějaký hrdina (Trump, Ťaman co si postavil raketové silo na Břevnově?) zachrání. Ale ono to musí být přesně naopak. Každý z nás je jedinečný, každý něco dokáže, a pokud to nepochopíme, je s námi ámen.

Ceny zlatých Globů 2020 – pro změnu něco pozitivního. Borec Ricky Gervais naprosto rozložil úchyláky z Hollywoodu a naprosto k potrhání je výraz Toma Hankse. Naprostý klenot!

Sekta Kovidova řádí v Čechách

Uff je to děsně dlouhej text co? Pojďme se vrátit do reality a konfrontovat výše uvedené praktiky se současným děním doma

Všechno začalo minulou středu 20.10.2020 na krvavý úplněk. Ministr začal strašit, hlásná trouba strachu seznam.cz, který byl dokonce Adamem a Babišem osobně pochválen za svůj fear porn, rozjel klasickou pohádku, že lidi umírají a všichni neočkovaní se nakazí, skončí na JIP a nebo neumírají dostatečně rychle. Politický aparát rozjel známou strategii přehlcení oveček, kdy ve středu 20.10. oznámil nová opatření, ale než ještě začala opatření platit, opět v pondělí 25.10. byla Hamáčkem zahájena diskuze nad dalšími restrikcemi v práci. Takže opět klasický příklad vyvolání chaosu, tak jak to bylo zvykem z minulých „vln pandemie“, kdy nikdo neví, co vlastně je aktuální a co platí a vlastně ani nejde nic vyhodnotit. Z ničeho nic se objevily agresivní články popisující tragedie na JIP, fotolovestory, jak na hlaváku před očkovacím centrem je štrudl jak na maso a poslední perla s názvem „Je načase vytesnit antivaxery“ nebo „je to epidemie neočkovaných“. Očkovací látky pro děti už jsou v EU nakoupeny a čeká se jen na mávnutí praporkem a prostě dostaneme to i do těch nejmenších, jelikož jsou děsná hrozba pro vaši babi a dědu. No a babi s dědou bude muset na další „posilovací dávku“ protože tak nějak ona ta účinnost nám postupně klesá. Některé průzkumy tvrdí pod 50%, některé víc, ale ono je to jedno, protože je to business a babi přece chceš s tetama na dort do cukrárny, tak utíkej na další včeličku a pozor na vnoučky, jsou toxic.

Tedy, jak vidíte, tak narativ je perfektně ušitý čistě na zbývajících „tvrdohlavých“ cca 30 % populace. Klíčem je psychologie a pocit viny, mind programing již naočkovaných, jak jsou chráněni, že jsou tu defacto vrazi v ulicích, co dokonce chodí bez roušek, které pomáhají.

No dobrá, vraťme se na zem. Ve světě i doma pomalu vylézají na povrch fakta, jak doopravdy celý příběh vypadá.

Při hledání smysluplných dat jsem objevil tuto stránkuStačí jedním očkem kouknout a několik věcí je jasných.

Data z https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky k 27.10.21

 • Očkovaní mohou virus z Číny chytit, což si protiřečí lžím z Tečka propagandy. Tedy přátelé všichni jsme byli oklamáni. A dokonce umírají tečkovaní, světe div se, více než ty neočkované zrůdy

 • Přirozená imunita po nakažení prostě funguje

 • Vzhledem k faktu, že očkovaní se nemusí testovat a zároveň vir chytí a přenáší, skrytě ve společnosti mohou kohokoliv nakazit, avšak nejvíce odhaleni budou právě ti neočkovaní, jelikož ti na test musí. Krásně je vše vidět v poměru nakažených, kdy máme velký poměr neočkovaných vůči očkovaným. Avšak když se podíváte na druhou tabulku z hospitalizací, zjistíte, že poměr je naprosto jiný.

 • Ano, pozitivně testovaných neočkovaných je mnohem více z důvodu, že nemocní s vakcínou na testy nemusí, dokud jim fakt není blbě a skončí ve špitále

Velmi mě zaujala následující diskuze Pekové a Žaloudíka, kde opět se dozvídáme podstatné informace

 • Nemocnice neprovádí pitvy zemřelých očkovaných (bylo by dobré ověřit, viz níže)

 • Dle Pekové není dnes problém synteticky vyrobit jakýkoliv vir, stačí znát/napsat sekvenci viru a specializované firmy ho na zakázku vyrobí. Tato praxe je v oboru mikrobiologie dle Pekové běžná.

 • Hlášené vedlejší účinky jsou jen v rámci pár procent oproti realitě

 • Zajímavosti ohledně Ivermectinu

 • Naprosto klíčový point – dnes je laboratoř nadřazená lékaři – laboratoř určí, že budete nemocni a v karanténě jen na základě PCR a doktor vás ani neuvidí.

 • Čím více lidí v nemocnici, tím více nemocnice vydělá love

Prezentace patologů “ Todesursache nach COVID-19-Impfung“ ze dne 20.9.2021 Podařilo se mi najít alespoň český překlad: první část zde a druhá zde. Získané informace v kostce:

 • Tisíce mrtvých v Evropě po MRNA vakcínách viz databáze EMA a bambilion vedlejších účinků

Pozn. autora zde jsem vám připravil přímé odkazy na jednotlivé vakcíny z EMA.

COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414)

COVID-19 MRNA VACCINE PFIZER-BIONTECH

COVID-19 VACCINE ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)

COVID-19 VACCINE JANSSEN (AD26.COV2.S)

Pokud si budete chtít udělat analýzy úmrtí, je to složité, ale lze to. Kliknete na jeden z odkazů, nahoře dáte line listing -> v reported suspected reaction dáte -> more-search -> vyberete „death“ (musí být odškrtnuto Match case). Pak rozjedete report a dole vlevo dáte export do excelu a pak to musite udělat ještě třikrát pro ostatní vakcíny a voala máte report nahlášených smrtí v Evropě. To samé lze udělat pro vedlejší účinky. Ano, tak je to složité.

 • MRNA očkování zvyšuje rychlost a průběh rakoviny

 • Identifikované poškození cév, jater, krve, narušení oběhového systému, svalů srdečního svalu. Tedy spousta vedlejších účinků může být nezvratného charakteru.

K uvedeným závěrům dodám zkušenost z vlastní rodiny, kdy cca čtvrt roku po naočkování tchána došlo ke značnému zhoršení rakoviny prostaty, poškození srdce (funkčnost cca 30 % dle výstupní zprávy), zežloutnutí pokožky a ztrátě schopnosti pohybu. No, situace je taková, že na jaře řídil auto, byl schopen denně dojít nakoupit, dnes mu dle doktorů zbývá měsíc až tři života. Tedy asi tak. Je mi jasné, že všechny informace se musí opakovaně ověřovat. Avšak těmi fact checkery nesmí být vláda, ani jejich slavní vědci. Musíte to být vy. Je mezi vámi spousta biologů, patologů, doktorů. Prosím, vrhněte se na to, viz bod 5.

Fauci a jeho „gain of function“ – Fauci je takový americký Prymula a diktátor Covidu v USA. Čím více ten chlap mlží, tím více vylézá na povrch, že ty sračky ve Wuhanu byly pěstovány pod jeho taktovkou včetně nelidského týrání zvířat atd atd….Dokonce už i Prima ví, co je Fauci zač. Na druhou stranu důkaz, že stále existují lidé, kteří bojují za nás je jednoznačně US senátor Rand Paul. (I salute you Mr. Paul pozn. autora)

Moje poslední otázka/zamyšlení je nad tím, jak je možné, že v celém světě jede naprosto identický narativ. Neexistuje odchylka. Dále pak jak je možné, že se vir chirurgicky přesně rozjíždí dle politických dění. Např. v Čechách vir čekal, až holota hodí svůj papírek naděje a týden na to udeřil. V roce 2020 na podzim byla situace podobná; lockdown z kategorie „následující dva týdny rozhodnou“, začal od 22. října 2020 zavřením obchodů a služeb, tj. 19 dní po volbách do zastupitelstev krajů a do Senátu. Četli jste někdy tento zajímavý článek z technetu? Na co narážím je, že i když se to nesmí nahlas říkat, mám pocit, že si s námi naši mocipáni hrají a prostě ta věc je vypouštěna mezi lid. Jestli si někdo myslí, že jim jde o lidi, tak si vzpomeňte na všechny války na světě. Tady jde především o peníze a moc. Navíc tato doba opět vytváří akcelerátor, kdy střední třída chudne, zbavuje se majetku, aby zachránila krachující business, a bohatí vše skupují jako pilné včelky. Opravdu si myslíte, že je náhoda, že není adblue, automobilky zastavily výrobu, není elektřina, plyn, hořčík, nákladní lodě čekají na oceánu, neočkovaní pracovníci v USA jsou nemilosrdně vyhozeni z nemocnic, aerolinek…? Zároveň realitní trh znemožňuje koupit naprosto cokoliv, stavební materiál leze o stovky procent nahoru, chybí papír na knihy, apod. Tato spunktovaná světová krize teprve začíná a vítěz je známý dopředu (resp. oni si to myslí). Stačí se poučit z historie. Celý příběh se opět bude opakovat. Zbývá rozluštit poslední a nejdůležitější otázku a to co je skutečný účel vakcinace.

Co s tím dále – člověče bojuj za svoji svobodu

No, že jsme v prdeli, už víme. Jak jsme se tam dostali a že nepřítel není ani náš kámoš/soused/člen rodiny jsme snad taky pochopili. A nevím jak vy, ale já nechci ten krásný nový svět, který nám elita naplánovala v kombinaci s great reset, green deal a podobnejma blbostma. Chci, aby se naše děti mohly na nás podívat bez výčitek. Pak si vezmu odkaz našich československých předků a říkám si, když naši dědové bojovali ve 40 letech v Anglii, Tobruku či na domácí půdě v odboji za vlast, proč bychom to nezvládli také.

JE čas něco udělat pro nás, né zítra ani pozítří, ale dnes. Chápu, že každý nemá tu odvahu, to je oukej. Ale z těch 30 % populace je nás tu stále 3 miliony a to fakt stačí. Tedy mám tu pár naprosto legálních nápadů na začátek. Spousta článku, twitterových komentářů jen popisuje situaci, ale už neříká to B.

Asi nemá cenu vyhlížet nějakého mesiáše, ale prostě postavit se tomu behemotovi čelem a říct, tohle nechci. Oslovit další lidi, kdo vidí situaci podobně a vzájemně si pomoci. Být decentralizován ve skupinkách a hledat mezi sebou společné body k diskuzi. Sjednotit se a nezůstat osamocen – proti atomizovaným jednotlivcům se systému bojuje jednoduše, ale proti mase naštvaných už hůř.

Tedy jsi doktor, novinář, vědec či policista…politik (hahaha)? Víš o špíně v souvislosti s COVID agendou, která se děje na pracovišti. Tak to natoč a pošli to mezi lidi, právníky jako jsou třeba skupiny pro libertate. Obzvláště důležité mi přijde prozkoumat do detailu pod mikroskopy, co ve vakcínách ve skutečnosti je. Vliv vpíchnutých vakcín na krev a tvorbu krevních sraženin a poškození orgánů. Jak je to s pitvami a jejich výsledky. Tohle se totiž nikdy z medií nedozvíme ani od erudovaných vědců typu Prymula, Maďar nebo Fauci. Prosím, vy jste naše naděje, ukažte nám pravdu.

Každý občan mimo nemocnice může nejvíce pomoci především své rodině, bojujte za své děti, postavte se škole, když nutí děti testovat. Spojte se s rodiči. Zákon je na vaší straně. Dobře víte, že většinu nesmyslů, co Vojtěch, Blatný a ten třetí pablb nám nakázali, Ústavní i Nejvyšší Správní Soud hezky sundal ze stolu. Vypněte telky, to je základ, stavte se za prarodiči. Spousta lidí umřelo jen díky strachu z TV a souvisejících psychosomatických vlivů, když na sobě vypozorovali příznaky (což dnes je de facto všechno) a začali panikařit. Odhoďte roušky, žádný sociální distanc a hlavně strach. Stejně všichni umřeme. A tahle válka má prostě jiný charakter. Nestřílí se, nepadají bomby, ale píchá se….pardón tečkuje se a mrtvých prostě bude přibývat, s tím počítejte, tak to bylo od začátku na nás ušité.

Právníci, vy přeci máte jedinečnou šanci celé toto divadlo potopit. Většina Covid přikázání jsou protiústavní, nezákonné, amorální. Tak vzhůru do toho a dělejte to, co umíte nejlíp. Ale především pomožte ostatním se z toho průseru vysekat.

Učitelé – řekněte už dost v práci nesmyslům, které stát požaduje na vás při výuce a proboha zachraňte ty děti. Vím, že to není lehké, ale když se nespojíte dohromady s rodiči, právníky a nevytvoříte funkční celky odporu, sami to nikdy nedáte.

Prostě pojďme se spojit, zapomeňte kdo je očkovaný či ne. Je to teď úplně jedno. Dejte energii odporu této agendě. Není čas se bavit, je čas s nimi vytřít podlahu. Totiž jejich cíl vypadá přibližně takto a to snad proboha nikdo z nás nechceme. Tak vzhůru na to. Hrrrr na ně.


31.10.2021 Crematory

12345 (251x známkováno, průměr: 1,55 z 5)
19 622x přečteno
Updatováno: 31.10.2021 — 21:38

Reklama

D-FENS © 2017