Tak nám zabili Jacka Mrs Millers

Featured Image

Tak nám zabili Jacka Mrs Millers. A kterýho? Toho instalatéra, nebo toho zedníka? Toho instalatéra. A kdo ho zabil? Ále, nějaký póvl z Harlow. Snad nějaký vyhulený týnejdžerský nigga, paki, bílý cikán, nebo drogový dýler. Prostě místní. A proč ho zabili? Že prý to byl přistěhovalecký ksindl.

Aha… a ten nigga, paki nejsou? Jsou, ale prý jsou tu o dvacet let dýl, že oni jsou už více Britiš a mají právo na svůj životní prostor. Že prý tak to pochopili z toho, co říkal Mr Farář.

A hlavně, že jim prý kazí kšeft. Jak jim kazí kšeft? No ve velké většině nesmaží, nehulí, pracují, platí daně, nejsou na podpoře, bydlí, jí a baví se za svoje. To pak nebudou v Harlow na radnici granty na nezaměstnanost, na nepřizpůsobivé, na rekvalifikace, na integraci, když se kolem bude roztahovat ten poctivě pracující integrující se šajt.

Myslíte, že tihle Britiš také volili pro brexšit Mrs Smith? No doubt Mrs Millers. Tihle nejvíc.

A kdo vám teď dodělá tu kuchyni Mrs Millers? No, říkal Krzeszek, že to veme za Jacka, ale že mu máme na ulici raději říkat Chris. Prý nechce mít na ulici problém s niggas, pakies a rednecks.

Je to teď taková divná doba Mrs Millers. Vojákům se tu řežou hlavy na ulici za bílého dne, týnejďžři ubíjejí k smrti poctivě pracující na ulici a tupý dav má pocit, že tohle je o EU? Nikdo u toho zabíjení neřval „Walesa je jediný prorok“, nebo „Havel akbar“, ale Terka Květňáková říká, že imigrace z EU se prý musí právě teď omezit. Nevím, opravdu nevím. Tak raději pšššt, aby nerozčísli hlavu na ulici i nám. Sousedovi prý rozbli okna za to, že si nechal od Bulhara udělat zahradu. Prý u toho křičeli něco jako o křišťálu v noci nebo tak něco. A co na to bobíci? Ale nebuďte směšná Mrs Millers. Vybírali někde zrovna za parkování.

A neříká se tomu všemu kolem brexšitu odvádění pozornosti na zástupný problém s tím, aby se odvedla pozornost od něčeho jiného Mrs Millers? Nevím, fakt nevím.


 

03.09.2016 Neznamý vojín

PS: Všechna jména a události jsou smyšlené a případné podobnosti jsou čistě náhodné


Související články:


12345 (100x hodnoceno, průměr: 3,28 z 5)
9 493x přečteno
Updatováno: 3.9.2016 — 0:25

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!