Mozkové (ne)myšlení Austrian edition

Featured Image

Tak tenhle ticket je asi můj nejoblíbenější. Jelikož i Rakouští příslušníci předvedli, že neovládají mozkové myšlení tak dobře jako jejich místní kolegové. Jelikož ani při použití veškeré kapacity mozkového myšlení jim nedošlo, že nefunkční kreditka nebude fungovat ani v policejním terminálu.

organstrafverguetung

 

Takže takhle nějak to bylo:

Pondělí odpoledne, liduprázdno cesta z kopce na začátku vesnice. Ideální místo na výběr daní pro místní POLIZEI.

POLIZEI: Jel jste 71 v obci.

Já: Blbost kde se to stalo?

P: Tady kousek já vám to ukážu u jiného auta, jak to děláme.

J: Ehh mě to u jiného nezajímá, kde jste to změřili?

P: No tady kousek vždyť jsem Vám to říkal.

J: No nic tudy cesta nevede. A fotečka by nebyla, to by se poznalo, kde to bylo?

P: Fotka?? Naco vždyť je to jasné. Jsem Vám to říkal. Navíc máme laser gun (checked by state office)

J: Jawohl! A co jste vlastně měřili? Moje auto nebo nějaké jiné? Místního traktoristu?

P: To bylo určitě vaše.

J: To sotva, jak to mám vědět, že to nebylo jiné auto, když není fotečka?

P: My to víme a teď Vám to říkáme. Takže to to máte za 50 ale, když zacálujete hned tak 35 tak to je dobré ne?

J: Ne nic Vám nedám, napište si lejstro, budeme prokazovat, co se stalo a jedu pryč.

Tohle bylo nad jejich limit a nepochopili. Resp nechtěli, jelikož cash je cash a to musí být.

Takže dejte cash, je to výhodné jelikož je to anonymní nikde vaše jméno, řidičák no prostě pohoda. Nemám a chci to v plné palbě s fotkou a důkazy, takže si napište si lejstro. Po 10-ti minutách to nevydrželi a začali hrát hru kdo z koho. Protože cash je cash a tu potřebujeme a nějaké důkazy nebo vysvětlení co se stalo na to serem.

Papíry schovali do auta a stáli tam jak 2 lamy a sem tam měřili další. Vypadalo to, že místní mají povoleno 60+ ohne probleme. Netrvalo dlouho a lapili nějakého Němce. Bylo to docela rychlé obohatili ho určitě historkou o tom jaký je pirát, tak s radostí zaplatil a jel dále. Po 15-ti minutách hraní na nervy přišel s ceníkem a tak bylo 50, tak jim říkám, co to máte za discount, že to není 50 ale jenom 35? Nepochopili… a že prý cenu nebudeme diskutovat. Houby 35 jim nedám ani, kdyby se rozkrájeli. Už z principu. Navíc začali motat, že mám v autě lyže. Tak jsem ho taky česky obohatil, že do toho mu nic není a jestli chce jít lyžovat ať si koupí lyže v krámu. Ještě že nerozuměl… Tak zase nic.

Začala hra na nervy level II. Nechali nás sedět 15 min bez povšimnutí. Jelikož hlad je sviňa tak to jdeme nějak ukončit a on byl takový ….. tak na něj zařvu, pojď sem p….. No co alespoň se zbavím kováků tak jsem napočítal 30 a to mu musí stačit. Hlavně ať není po jeho. Hmm přišel a překvapil. Že prý 15. Říkám tak konečně vyměk panáček a tak to se teda domluvíme. Nedomluvili ono to totiž bylo 50. Blbec, ani čísla neumí.

Tak mu říkám 30 v kovu více nemám. Ale to se mu nelíbilo a přišla nová taktika. Prý jestli nemám kreditku? Ehm keditku co to je ? Jó ták karta! Tak tu mám ale jenom CZK. Ta ti tady nepůjde. Prý tak si zajdi do bankomatu. Houby tuhle kartu bankomaty nežerou ta je jenom na CZK. A teď to přišlo, že prý ji vyzkouší. Co? Nic ti nedám natož moji kreditku, si upad ne? Asi upad a nedal se ukecat. No co když po tom tak touží, tak mu dávám nefunkční zlatou kreditku. To se mu rozzářily oči s vidinou, že bude 35 EUR doma a jedna červená buchta od velitele. To co ale přišlo, to jsem teda nečekal. Tohle byl vyšší level. Po pár pokusech jim to naskočilo, ale po interakci je neodradila ani hláška falsche pin. Spíše je to překvapilo a zjevně jsi mysleli, že je něco špatně. Tak ji zkusili čipem vpřed, čipem vzad, čipem nahoru i dolů. Furt to samé… Druhý mistr říká, to musíš použít magnetický proužek. Hmm pán je asi odborník přes finance… Interakce a výsledek zase stejný falsche pin. Tak zase všechny varianty… Dokonce zjistili, že varianta s proužkem mimo čtečku nefunguje vůbec. To je trošku rozhodilo a vyzkoušeli to několikrát. To bych fakt nečekal. A hlavně to jsem teda nežral, ti jsou tupí jako žito. A nastal smutek, že cash nebude. Po pauze na přemýšlení tak přišla na řadu záložní varianta s kováky. Najednou jim byly dobré. Takže za 30 a prý že nesmlouváme… Takže kecal.

Celé to asi pochopil po raketovém odjezdu, o co šlo, kdy zase tasili laser gun (checked by the state office) ale marně, limit byl dodržen jelikož ordnung muss sein!

No nic jedu dále plnit na dálnici IG-L limity (pro ty kdo neví tak to znamená IchGeldLiebe ) se zařazenou trojkou. Přece důležité je jet kilem, no ne?

Ale nakonec mi přišlo, že přece jenom těch 30 bylo docela málo. Jelikož výkon s platebním terminálem byl tak min za 50. Tohle by nedal ani Genzer se Suchánkem v době největší slávy, jako tihle Einz zwei polizei. Tak třeba příště.

Tímto děkuji za spolupráci UniKredit bank která neumí zprovoznit kartu, jelikož bez nich bych to nedal ;-)

P.S. Na příště mám pro ně kartu Čepro a to budou valit oči, jelikož tuhle echt banku ještě neviděli.


 

05.06.2016 Safe


Související články:


12345 (209x hodnoceno, průměr: 3,44 z 5)
17 562x přečteno
Updatováno: 5.6.2016 — 22:30
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!