Britské stereotypy

Featured Image

Tak jsme se dnes dozvěděli z médií, že ve východním Londýně byl ubit k smrti český občan skupinou týnejdžrů. Tentokrát to nebyl žádný instalatér, zedník, ani jiný “nekvalifikovaný východoevropan” jako v případě nedávném, kdy byl ubit polský řemeslník. Byl to chlapík v obleku a kravatě, úspěšný manager přes catering, 31 let.

Media nezmínila, jestli ti hošani na bicyklech, co ho napadli řetězem byli negři, pakoši, nebo děti bilých asocialů, tak typických pro Londýn a okolí . Bylo by politicky nekorektní zmiňovat něco takového. Řekněme správně, že to byli typičtí mladí Britové, agresivní, arogantní, sebestřední.

Pokud sledujete dění z (poza) kanálu možna si vzpomenete na tvrzení Terky Květňákové po útocích na polskou komunitu o tom, že se zasadí o to, aby bylo co nejbezpečněji. A ono hovno. Britskou společnost zajímá více jako barvu bude mít britský pas po výstupu z unie, Terku pak možná to, jaké bude mít nové křusky na příštím zasedáni politbyra, co je po nějakém mrtvém Čechovi. Asi by bylo naivní očekávat, že česká diplomacie bude mít ty koule aby veřejně něco řešila, podobně jako polská diplomacie, když došlo na útoky na Poláky.

Svému VŠ jsem doma vysvětlil, že by bylo na čase přehodnotit plánovanou brigádu v Británii na příští léto a švagrové poznávací výlet do Londýna. Možná by bylo lepší uvažovat nějakou bezpečnější destinaci. Somálsko, Nigerie, možná Kongo. Tady jde o zdraví. My Češi jsme příliš malý národ na to, abychom mohli psát do turistických průvodců že “Londýn je fajn, ale nechoďte tam, kde jsou černoši a Indové a nechoďte po Londýně nikdy sami”.

Jak se zdá ti britští puberťáci jsou poslední tři měsíce nějací napružení. A tenhle odpad prý jezdí coby turisté i do ČR. Já jako český občan takové v ČR nechci, i kdyby mělo jít jen o preventivní opatření, které zachrání jediný život. Má můj názor nějakou váhu? Mám šanci to nějak prosadit? Chtěl bych, aby každý britský teenager-turista při vstupu do ČR prošel psychotesty a pohovorem s imigračním úředníkem, nalogoval se před úředníkem na svůj facebook a úředník pak zvážil, zda post-pubescent nepřestavuje nebezpečí pro český právní řád. Ideálně pokud by pak takový týnejdžr byl očipován pro pozdější rychlou identifikaci, např při opilosti, nebo jiné intoxikaci. Neuděláme na to referendum?

Imigrační procedury by pak neplatily pro bezproblémové domestikované britské týnejdžry již dlouhodobě žíjící v ČR.

Nejsem si jistý jestli nepřeháním. Co myslíte?

 


25.09.2016 Neznámý vojín


Související články:


12345 (151x hodnoceno, průměr: 3,43 z 5)
15 121x přečteno
Updatováno: 25.9.2016 — 21:34

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!